Terapie Naturalne

yoga

Terapie naturalne - oferta

Odrobaczanie/Oczyszczanie organizmu

pakiet obejmuje: masaż, lewatywa + odpowiedni zestaw ćwiczeń + zestaw ziół. Czas trwania ok. 2 godz. Koszt 280zł.

Terapia oczyszczająca zatoki, odciągająca nadmiar uwięzionej energii z twarzy i głowy oraz stymuluje pracę nerek. Zabieg polega na połączeniu 2 terapii dla wzmocnienia efektu oczyszczenia zatok i obszaru głowy: 1. oczyszczanie kanałów nosowych (naturalne krople przygotowane bezpośrednio przed zabiegiem)2. kanałów usznych poprzez technikę - świecowania uszu. Świecowanie uszu - to terapia, która polega na ogrzewaniu ucha specjalną świecą, pomoże złagodzić wiele dolegliwości, szczególnie zalecane gdy ktoś cierpi na ból głowy, uszu czy zatok. Ponieważ zabieg dotyczy bardzo delikatnego organu, powinien go wykonywać doświadczony terapeuta. Zabieg ten stosują po dziś dzień Indianie z plemienia Hopi mieszkający w Ameryce Północnej. Koszt 150 zł/60min.

Sesja uzdrawiania w głębokiej medytacji (Sat Nam Rasayan) - w trakcie sesji następuje zrównoważenie pięciu elementów (powietrze, ziemia, ogień, eter i woda) oraz ciała pranicznego pacjęta.Sat Nam Rasayan pomaga rozpuciścić bloki w ciele i ograniczenia umysłu, tak aby mogła się aktywować moc uzdrowienia, którą mamy w swoim ciele. Koszt 200 PLN (60 min).

Indywidualne zajęcia jogi: hormonalnej / kundalini /zdrowy kręgosłup/ jogi dla oczu - 75 min - 200 PLN.

Joga Hormonalna - to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentację i relaksację, dzięki której można wznowić produkcję żeńskich hormonów. Więcej na temat jogi hormonalnej....

Joga Kundalini - obejmuje ona wszystkie elementy: ćwiczenia fizyczne, medytacje z mantrą i baz mantry i techniki oddechowe. Praktyka jogi kundalini obejmuje ponad 8 milionów zestawów ćwiczeń (kryj), wykonywanych dla osiągnięcia określonego efektu. Joga kundalini jest najszybszą drogą osiągnięcia harmonii między ciałem, umysłem i duszą. W trakcie sesji indywidualnej pracujemy nad aspektami, które trzeba wzmocnić u danej osoby.

Joga dla oczu - autorski program, który powstał w oparciu o jogę, medytację, relaksację oraz naturalne metody korekcji wad wzroku.W trakcie sesji nauczysz się i poczujesz efekt chińskiego masażu oczu, ćwiczeń wzmacniających mięśnie wokół oczu, doświadczysz głębokiej medytacji z wizualizacją oraz głębokiego relaksu ciała i oczu. Mówiąc relaks mam na myśli nie tylko ogólną umiejętność rozluźniania mięśni, ale również relaks umysłu, bez którego proces widzenia nie jest możliwy.

Masaże - oferta

Masaż kaukaski - Jest to technika ze szkoły wschodniego Kaukazu. Zawiera w sobie elementy masażu klasycznego, punktowego, kręgarstwa i nastawiania stawów, masażu narządów jamy brzusznej. Podczas zabiegu wykonywana jest regulacja splotu słonecznego i układu pokarmowego. Uruchomione zostaje dokrwienie tkanki łącznej, odblokowanie i oczyszczenie układu limfatycznego. W technice tej mocno jest akcentowane ziołolecznictwo oparte na kilkusetletnich prostych ludowych recepturach, a także intensywna praca bańkami gumowymi jak i ogniowymi. Koszt 150 zł/60min.

Limfatyczny - masaż leczniczy, który obejmuje elementy masażu klasycznego, akupresury oraz masażu narządów jamy brzusznej. Limfa jest płynem ustrojowym. W organizmie limfa zbiera substancje toksyczne i odprowadza je do węzłów chłonnych, skąd są transportowane do nerek i usuwane wraz z moczem. To, czy układ limfatyczny dobrze funkcjonuje, zależy w dużej mierze od sprawności i elastyczności tkanki łącznej. Jeśli jest zbyt miękka i przepuszczalna, toksyny, zamiast wędrować do węzłów chłonnych, wnikają w inne tkanki, np. gromadzą się w komórkach tłuszczowych. Tak, więc sprawny układ limfatyczny pomaga w usuwaniu toksyn z komórek tłuszczowych. Układ limfatyczny jest odpowiedzialny za naszą odporność na wszelkie infekcje, kancerogeny i budowę tkanek. Koszt 150zł/godz.

Indywidualna terapia dźwiękiem – masaż dźwiękiem na leżąco – masaż wibracjami gongu, mis tybetańskich, dzwonków i kamertonów. Te naturalne wibracje pomagają uwolnić napięcia i lęki, spowalniają fale mózgowe i redukują stres. 45 min-150zł.

Mini sklepik

SHOTI MAA TEA - Herbata dla pokrzepienia

Stres związany ze współczesnym życiem w pośpiechu ma na nas duży wpływ. Jak możemy go uniknąć? Oto herbata, która doda Ci otuchy. Każda z 7 herbat Shoti Maa pokrzepi twoje zmysły w inny sposób. Tradycyjne i cenne zioła, kwiaty i przyprawy zostały tak połączone, aby dać Tobie doświadczenie dobrego samopoczucia i medytacji. Oferujemy 7 rodzajów herbaty, które korespondują z 7 czakrami. Herbata pakowana jest w osobnych, zamkniętych (chroniących aromat) saszetkach bez jakichkolwiek zszywek czy innych części metalowych lub kleju. Na każdej saszetce znajdziemy inspirujący cytat, pełen życiowej mądrości. W każdym opakowaniu znajduje się 16 saszetek herbaty po 2g =32g. Składniki pochodzą z uprawy kontrolowanej biologicznie

Poduszki orkiszowe

Herbaty Hari Tea i inne produkty