Terapie Naturalne

yoga

Terapie naturalne - oferta

Sesja uzdrawiania w głębokiej medytacji (Sat Nam Rasayan) - w trakcie sesji następuje zrównoważenie pięciu elementów (powietrze, ziemia, ogień, eter i woda) oraz ciała pranicznego pacjęta.Sat Nam Rasayan pomaga rozpuciścić bloki w ciele i ograniczenia umysłu, tak aby mogła się aktywować moc uzdrowienia, którą mamy w swoim ciele. Koszt 300 PLN (60 min).

Indywidualne zajęcia jogi: hormonalnej / kundalini /zdrowy kręgosłup/ jogi dla oczu - 75 min - 300 PLN.

Joga Hormonalna - to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentację i relaksację, dzięki której można wznowić produkcję żeńskich hormonów. Więcej na temat jogi hormonalnej....

Joga Kundalini - obejmuje ona wszystkie elementy: ćwiczenia fizyczne, medytacje z mantrą i baz mantry i techniki oddechowe. Praktyka jogi kundalini obejmuje ponad 8 milionów zestawów ćwiczeń (kryj), wykonywanych dla osiągnięcia określonego efektu. Joga kundalini jest najszybszą drogą osiągnięcia harmonii między ciałem, umysłem i duszą. W trakcie sesji indywidualnej pracujemy nad aspektami, które trzeba wzmocnić u danej osoby.

Joga dla oczu - autorski program, który powstał w oparciu o jogę, medytację, relaksację oraz naturalne metody korekcji wad wzroku.W trakcie sesji nauczysz się i poczujesz efekt chińskiego masażu oczu, ćwiczeń wzmacniających mięśnie wokół oczu, doświadczysz głębokiej medytacji z wizualizacją oraz głębokiego relaksu ciała i oczu. Mówiąc relaks mam na myśli nie tylko ogólną umiejętność rozluźniania mięśni, ale również relaks umysłu, bez którego proces widzenia nie jest możliwy.

Indywidualna terapia dźwiękiem – masaż dźwiękiem na leżąco – masaż wibracjami gongu, mis tybetańskich, dzwonków i kamertonów. Te naturalne wibracje pomagają uwolnić napięcia i lęki, spowalniają fale mózgowe i redukują stres. 45 min-200zł.