O nas

yoga

Barbara Maziarska (Har Anand)

.

Nauczycielka i trenerka instrktorów i nacuzycieli Jogi Kundalini według przekazu Yogi Bhajana. W kwietniu 2008 ukończyła I roczny kurs instruktorski (certyfikowany przez KRI- Kundalini Research Institute). Od stycznia 2008 roku prowadzi regularne zajęcia, warsztaty i kursy jogi kundalini w Warszawie i w innych miastach w Polsce. Praktykę jogi rozpoczęła w 2001 roku od hatha jogi (u Adama Bielewicza i Sławomira Bubicza) i tantra jogi (Ar Luczis Pustota). W kwietniu 2012 ukończyła II stopień nauczycielski Jogi Kundalini w Londynie i Tajlandii. W lipcu 2021 - uzyskała dyplom poziomu 3 Kundalini Jogi. Od roku 2014 jest trenerem nauczycieli Kundalini Jogi - początkowo jako ASSOCIATE TRAINER, potem od 2018 roku - Professional Trainer, i obecnie w trakcie procesu certyfikacji na Lead Trainer w Akademii Trenerów KRI. .

Terapeutka Jogi hormonalnej - ukończyła 3 stopniowy kurs Jogi Hormonalnej u autorki tej metody Dinah Rodrigues w lipcu 2012. Od tego czasu prowadzi sesje, warsztay oraz rozwinęła praktykę Jogi Hormonalnej o własne doświadczenia, praktykę jogi energetycznej, tantra jogi dla kobiet (tao dla kobiet) i od roku 2021 - oferuje kurs Jogi Hormonalnej dla Kobiet w każdym wieku. Kurs jest akredytowany przez Yoga Alliance Professional.

Od października 2007r. studiuje i praktykuje metodę uzdrawiania w tradycji Jogi Kundalini – Sat Nam Rasayan u nauczyciela i mistrza tej technologii – Guru Dev Singha. Ukończyła kursy 1 i 2 stopnia Sat Nam Rasayan (Poziom 1 - Praktyk, poziom 2 - Uzdrowiciel). Od 2010 prowadzi kurs Sat Nam Rasayan poziomu 1. Od 2008 roku pracuje z pacjentami oferując indywidualne sesje Sat Nam Rasayan.

Ukończyła kurs „Mistrzostwo Gongu” u DONA CONREAUX w październiku 2009r. -oferuje regularne kąpiele w dźwiekach gongu i mis tybetańskich.

oraz Pogłębiony Kurs Korekcji Wad Wzroku „WZROK i RELAKS” w Szkole Widzenia Siejgieja Litwinowa w listopadzie 2003r. Prowadzi warsztaty autorskie "JOGA DLA OCZU- WZROK i RELAKS".

Absolwentka SGH i Studiów Podyplomowych na AWF Warszawa na Wydziale Rehabilitacji. Studiowała hatha jogę (asany) u prof. Szopy i jogę psychiczną u prof. Lesława Kulmatyckiego.

Telefon kontaktowy: 694 456 033 e-mail: jogamed1@gmail.com