Grafik zajęć

yoga

Zapraszamy na regularne zajęcia jogi i medytacji

ul. Herbsta 2 (metro Stokłosy) Warszawa - Ursynów.

Regulamin i kwestie prawne... kliknij tutaj

Na zajęcia nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść 10 min wcześniej,

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

9.30-10.45

Joga Kundalini

- Monika

17 sierpnia -

nie ma zajęc

18.30-19.45

Joga Hormonalna

Barbara

18.30-20.30

Joga Kundalini

60 min

terapia dźwiękiem

30 min

medytacja

30 min

Barbara

od 2 października

18.30-19.45

Zdrowy Kręgosłup

Kundalini

- Monika

18.30-20.30

Joga Kundalini

60 min

terapia dźwiękiem

30 min

medytacja

30 min

Barbara

15 sierpnia

- nie ma zajęć

20.00-21.15

Joga Kundalini

Barbara

20.00-21.15

Joga Kundalini

Monika

Cennik zajęć:

35 zł - (zajecia 75 min), 50 zł (zajecia 2 godz), 4 zajęcia (po 75min) - 110 zł, 6 zajęć (po 75min) - 150 zł, 8 wejść (po 75 min) - 170 zł. 12 zajęć (po 75 min) - 200 zł.. Karnety są ważne 30 dni od daty zakupu i nie są przedłużane. Możesz dołączyć w każdej chwili. Płatność w Studio tylko gotówką. Akceptujemy karty Multisport Plus z dopłatą 10 zł do zajęć 75 min -płatne gotówką przed zajęciami. Karty Multisport Plus obowiązują tylko na 1 zajęcia dziennie i są akceptowane tylko przed rozpoczęciem zajęć.

Drugie zajęcia tego samego dnia kosztują 20zł. Zajęcia 2 godz - 50 zł (jedno wejście). Obowiązują karnety Studia - jak na 2 zajęcia.

Opis zajęć

Joga Hormonalna - to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentrację i relaksację, dzięki której można wyregulować lub wznowić produkcję żeńskich hormonów. Jest wskazana dla wszystkich kobiet. Pomaga w leczeniu niepłodności oraz zaburzeń hormonalnych. Joga Hormonalna pomaga również w leczeniu bezsenności i uwalnia od napięć emocjonalych i stresu.

Zdrowy kręgosłup - zajęcia obejmują ćwiczenia jogi wzmacniające mięśnie przykręgosłupowe, poprawiające ogólną kondycję ciała, ćwiczenia poprawiające metabolizm.

Joga Kundalini – obejmuje wszystkie elementy: ćwiczenia fizyczne(asany) w połączeniu z oddechem i mantrą. Korzyści odczuwalne już na początku praktyki: poprawa zdrowia, lepsze krążenie, zwiększona odporność na stres, wewnętrzny spokój i pewność siebie.

Terapia Dźwiękiem - to kąpiel w dźwiękach. Wibracje gongu pomagają uwolnić napięcia i lęki, spowalniają fale mózgowe i redukują stres. Dźwięki gongu trafiają do nas nie tylko poprzez słuch, lecz również przez doznania akustycznych drgań w całym ciele. Dźwięk OM wydawany przez gong stwarza absolutną ciszę wewnątrz.

iszę wewnątrz.

Zajęcia tematyczne / zajęcia jogi kundalini we wtorki i czwartki

6, 13, 20, 27 sierpnia (wtorek) g. 18.30-20.30 - Moc Modlitwy i Komunikacji - cykl zajęć jogi kundalini

Modlitwa jest najpotężniejszą techniką komunikacji z Nieznanym. Nieznane jest zarówno wewnątrz nas jak i na zewnątrz. Nieznane nie ma granic, które tworzy nasz umysł i staje się od nich zależny. Wielu z nas rozumie modlitwę w stary sposób, myślimy, że trzeba usiąść i błagać odległe bóstwo czy świętego, aby nas zaakceptował, zauważył czy spełnił nasze potrzeby. Nauczono nas prosić o coś zamiast komunikować się, rozpoznać naszą nieskończoną naturę i budować naszą świadomość. Powiedziano nam, że jesteśmy grzesznikami i musimy odpokutować za winy. Ale, podejście w Erze Wodnika do modlitwy jest inne. Modlitwa to jest komunikacja. -Modlitwa to napływająca energia od Nieznanej części Ciebie. -Modlić się można korzystając z energii Shakti lub Bhakti. Bhakti to jest poświęcenie, oddanie, pokora i szacunek do swojej największej i najlepszej części siebie. Shakti daje odwagę, energię i siłę aby stanąć twarzą w twarz ze swoimi lękami i projekcjami. -Modlitwa jest przepustką umysłu w Nieznane. -Modlitwa to stwarzanie przez intencję.-Modlitwa, która poruszy Świętego pochodzi od serca pełnego miłości.

Prowadząca: Har Anand/ Barbara Maziarska - nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini.

Inwestycja 50zł/ jedne zajęcia. Obowiązują karnety Studia jak na 2 zajęcia.

Studio Jogi i Terapii Naturalnyc "JogaMed' Ul. Herbsta 2, Warszawa- Stokłosy.

1, 8, 22 i 29 sierpnia 2019 (czwartek) g. 18.30-20.30 - Oczyszczenie podświadomości i odpuszczanie - cykl zajęć jogi kundalini

Zapraszamy na cykl zajęć jogi kundalini dla oczyszczenia umysłu, podświadomości, przywiązania.

Wyobraź sobie, że w twoim umyśle jest dom, z różnymi rzeczami, o których myślisz i które znasz. Joga, kariera, rodzina, przyjaciele, ogród.... Teraz pomyśl, że w tym domu jest ukryty pokój, gdzie znajdują się rzeczy o których nie myślisz i wszystkie negatywne rzeczy, które kiedykolwiek powiedziałeś o sobie lub o kimkolwiek. Ten pokój jest zwykle przepełniony. Jest pełen wspomnień, lęków i niepokojów, a Twój umysł traktuje to wszystko tak, jakby, to nigdy nie istniało. Czasami ten pokój jest tak przepełniony, że nie można zamknąć drzwi i jego zawartość wylewa się do pokoju świadomego umysłu. I nagle, bez realnego powodu zaczynasz działać nieadekwatnie do rzeczywistości, odczuwasz niepokój i strach.

Jak odzyskać/uzyskać zdolność do pozostania bez przywiązania do osób, rzeczy, akceptacji, pochwały ....

Prowadząca: Har Anand/ Barbara Maziarska - nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini.

Inwestycja 50zł/ jedne zajęcia. Obowiązują karnety Studia jak na 2 zajęcia.

Studio Jogi i Terapii Naturalnyc "JogaMed' Ul. Herbsta 2, Warszawa- Stokłosy.

Jak przygotować się do zajęć?

Ćwiczysz boso (kontakt receptorów z otoczeniem), w wygodnym ubraniu - najlepiej z naturalnego materiału (np. 100% bawełny).

1/ przyjdź 10 minut przed rozpoczęciem zajęć

2/ nie jedz na 2 godziny przed zajęciami.

3/ poinformuj nauczyciela o ciąży lub innych fizycznych dolegliwościach, które mogą mieć wpływ na twoją praktykę.

4/ pytania dotyczące praktyki jogi kieruj do nauczyciela przed lub po zajęciach.

5/ nie ćwiczymy po zażyciu środków odurzających, alkoholu czy narkotyków.

6/ nie ćwiczymy po masażu i saunie.

7/ Podczas praktyki miej na uwadze swoje ograniczenia.

W przypadku problemów zdrowotnych należy skonsultować się z lekarzem odnośnie praktyki jogi i stosować się do jego zaleceń.