Grafik zajęć

yoga

Zapraszamy na regularne zajęcia jogi i medytacji

ul. Herbsta 2 (metro Stokłosy) Warszawa - Ursynów.

Regulamin i kwestie prawne... kliknij tutaj

Zapraszamy za zajęcia 10min wcześniej. Nie trzeba się zapisywać.

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

10.00-11.15

Joga Kundalini

- Monika

18.30-19.45

Joga Hormonalna

Barbara

18.30-20.30

Joga Kundalini

60 min

terapia dźwiękiem

30 min

medytacja

30 min

Barbara

5, 12, 19, 26 czerwca

18.30-19.45

joga kundlaini

od podstaw 4 spotkania

- zapisy

18.30-20.30

Joga Kundalini

60 min

terapia dźwiękiem

30 min

medytacja

30 min

Barbara

18.30-19.45

Joga Kundalini

-Monika

20.00-21.15

Joga Kundalini

Barbara

20.00-21.15

Joga Kundalini

Monika

Cennik zajęć:

35 zł - pojedyńcze zajęcia (75 min), 4 zajęcia w m-cu - 110 zł, 6 zajęć w m-cu - 150 zł, Karnet 8 wejść w m-cu - 170 zł. Karnet 12 zajęć - 200 zł.. Karnety są ważne 30 dni od daty zakupu i nie są przedłużane. Możesz dołączyć w każdej chwili. Płatność w Studio tylko gotówką. Akceptujemy karty Multisport Plus z dopłatą 10 zł -płatne gotówką przed zajęciami. Karty Multisport Plus obowiązują tylko na 1 zajęcia dziennie i są akceptowane tylko przed rozpoczęciem zajęć. Drugie zajęcia tego samego dnia kosztują 20zł.

Zajęcia 2 godz - 50 zł (jedno wejście). Obowiązują karnety Studia - jak na 2 zajęcia.

Opis zajęć

Joga Hormonalna - to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentrację i relaksację, dzięki której można wyregulować lub wznowić produkcję żeńskich hormonów. Jest wskazana dla wszystkich kobiet. Pomaga w leczeniu niepłodności oraz zaburzeń hormonalnych. Joga Hormonalna pomaga również w leczeniu bezsenności i uwalnia od napięć emocjonalych i stresu.

Zdrowy kręgosłup - zajęcia obejmują ćwiczenia jogi wzmacniające mięśnie przykręgosłupowe, poprawiające ogólną kondycję ciała, ćwiczenia poprawiające metabolizm.

Joga Kundalini – obejmuje wszystkie elementy: ćwiczenia fizyczne(asany) w połączeniu z oddechem i mantrą. Korzyści odczuwalne już na początku praktyki: poprawa zdrowia, lepsze krążenie, zwiększona odporność na stres, wewnętrzny spokój i pewność siebie.

Terapia Dźwiękiem - to kąpiel w dźwiękach. Wibracje gongu pomagają uwolnić napięcia i lęki, spowalniają fale mózgowe i redukują stres. Dźwięki gongu trafiają do nas nie tylko poprzez słuch, lecz również przez doznania akustycznych drgań w całym ciele. Dźwięk OM wydawany przez gong stwarza absolutną ciszę wewnątrz.

iszę wewnątrz.

Joga kundalini od podstaw- 5, 12, 19, 26 czerwca 2019 (środa) godz. 18.30-19.45

W trakcie tych 4 spotkań zapoznacie się z podstawami teoretycznymi i praktyką jogi kundalini. Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane rozpoczęciem praktyki jogi kundalini, jak i osoby, które chciałyby uzupełnić swoją wiedzę teoretyczną. Ten cykl stanowi całość i wymagane jest zgłoszenie na 4 spotkania -kurs podstawowy i opłacenie z góry 4 spotkań w pierwszym dniu, czyli 5 czerwca. Inwestycja 140 zł.

1 Spotkanie - Wprowadzenie: Struktura lekcji Jogi Kundalini. Jak przygotować się do lekcji. Strój do ćwiczeń. Prawidłowy oddech i prawidłowe wykonanie pozycji.

2. Co to jest krija?, bandha (zamknięcia ciała) i mudra. kiedy mogę spodziewać się pierwszych efektów.

3. Spotkanie- Przepływ energii w ciele. Prana i apana.

4. Spotkanie- Mantra i Medytacja. Jak działają mantry i dlaczego warto je czantować/? Czy jest medytacja?

Prowadząca: Monika Podsiadlik – Prabhukiret Kaur

Obowiązują zapisy e-mail : jogamed1@gmial.com : podaj imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy.

Inwestycja 140zł płatna gotówką w pierwszym dniu czyli 5 czerwca. Kurs Joga kundalini od podstaw ruszy jak zbierze się grupa min 6 os. Zapraszamy.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2,

Zajęcia tematyczne:

7, 14, 21,28 maja 2019 (wtorek) g. 18.30-20.30 - Zaproś obfitość i prosperity do swojego życia - cykl zajęć

Prosperity - jest wszędzie wokół nas iw nas . Jest to zdolność do znalezienia, organizowania i korzystania z zasobów, których potrzebujemy, aby spełnić nasze najwyższe przeznaczenie.

W większości ludzie przejawiają jedną z 3 postaw : niedostatek , dostatek lub obfitość. Jakie jest Twoje nastawienie, czy jesteś otwarty/a na przepływ obfitości?

W programie: Joga Kundalini na otwarcie przepływu prosperity, medytacja Jupiter Kryja. "Ta kriya, zwana Jupiter Kriya, przynosi powodzenie dla domu. Jest wystarczająco silna, aby wyczyścić śmieci z podświadomego umysłu, a twoja psychika i pole elektromagnetyczne zostanie połączone z uniwersalnym polem elektromagnetycznym".

+ relaksacja w dźwiękach gongu, mis tybetańskich, dzwonków koshi.

9, 16, 23, 30 maja 2019 (czwartek) g. 18.30-20.30 – Uzdrawianie relacji – cykl zajęć jogi kundalini.

Zapraszamy serdecznie na cykl zajęć jogi kundalini dla uzdrowienia relacji.

Pomimo, że mamy w sobie dar miłości i potrzebę bycia kochanym, zazwyczaj mamy .trudności z okazywaniem tego uczucia. Z drugiej strony wydaje nam się, że nie zasługujemy na miłość i skazujemy siebie na samotność. A kiedy mamy już partnera, nie wiemy jak pielęgnować związek i w jaki sposób naturalnie wyrażać się w intymnej sferze naszego życia.

W trakcie tych zajęć będziemy wykonywać medytację So Purkh. So purkh jest znaną praktyką w tradycji Jogi Kundalini. Yogi Bhajan zalecał ją szczególnie - syn). Ogólnie celem tej mantry jest podniesienie i uzdrowienie aspektu męskiego, „zamanifestowanie boskości” w mężczyźnie/ w człowieku. Pamiętajmy, że z angielskiego men, oznacza również człowiek, nie tylko mężczyzna. Yogi Bhajan, wiedział, że nie ma nic potężniejszego niż modlitwa kobiety, więc zalecał kobietom, aby wykonywały tą praktykę w grupie kobiet, lub indywidualnie dla podniesienia 3 mężczyzn (tych na, których kobiecie najbardziej zależy; ojciec, partner i syn). W ten sposób zmotywował kobiety do wykonywania tej praktyki/modlitwy w intencji uzdrowienia trzech mężczyzn przez 40 dni lub dłużej, aby docelowo podnieść wszystkich mężczyzn, wszystkich ludzi w procesie połączenia z Boskim aspektem w nich samych. Ta praktyka, zatem nie działa tylko dla kobiet, jest to shabd, który wychwala i ponosi boski aspekt w człowieku. Ta praktyka, recytacja So Purkh może podnieść nas wszystkich i pomóc w uzdrowieniu aspektu męskiego na naszej planecie.

Miejsce : Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2, Warszawa - metro Stokłosy.

Jak przygotować się do zajęć?

Ćwiczysz boso (kontakt receptorów z otoczeniem), w wygodnym ubraniu - najlepiej z naturalnego materiału (np. 100% bawełny).

1/ przyjdź 10 minut przed rozpoczęciem zajęć

2/ nie jedz na 2 godziny przed zajęciami.

3/ poinformuj nauczyciela o ciąży lub innych fizycznych dolegliwościach, które mogą mieć wpływ na twoją praktykę.

4/ pytania dotyczące praktyki jogi kieruj do nauczyciela przed lub po zajęciach.

5/ nie ćwiczymy po zażyciu środków odurzających, alkoholu czy narkotyków.

6/ nie ćwiczymy po masażu i saunie.

7/ Podczas praktyki miej na uwadze swoje ograniczenia.

W przypadku problemów zdrowotnych należy skonsultować się z lekarzem odnośnie praktyki jogi i stosować się do jego zaleceń.