Grafik zajęć

yoga

Zapraszamy na regularne zajęcia jogi i medytacji

ul. Herbsta 2 (metro Stokłosy) Warszawa - Ursynów.

Regulamin i kwestie prawne... kliknij tutaj

Zapraszamy za zajęcia 10min wcześniej. Nie trzeba się zapisywać.

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

10.00-11.15

Joga Kundalini

- Monika

18.00-19.15

Joga Hormonalna

Barbara

18.30-19.45

Joga Hormonalna

Barbara

18.30-20.30

Joga Kundalini 60 min

terapia dźwiękiem 30 min

medytacja 30 min

Barbara

18.30-19.45

Zdrowy Kręosłup

Kundalini

g. początkująca

- Irmina

19.30-20.45

Joga Kundalini

Barbara

18.30-19.45

Joga Kundalini

Irmina

20.00-21.15

Joga Kundalini

Barbara

20.00-21.15

Joga Kundalini

Monika

Cennik zajęć:

35 zł - pojedyńcze zajęcia (75 min), 4 zajęcia w m-cu - 110 zł, 6 zajęć w m-cu - 150 zł, Karnet 8 wejść w m-cu - 170 zł. Karnet 12 zajęć - 200 zł.. Karnety są ważne 30 dni od daty zakupu i nie są przedłużane. Możesz dołączyć w każdej chwili. Płatność w Studio tylko gotówką. Akceptujemy karty Multisport Plus z dopłatą 10 zł -płatne gotówką przed zajęciami. Karty Multisport Plus obowiązują tylko na 1 zajęcia dziennie i są akceptowane tylko przed rozpoczęciem zajęć. Drugie zajęcia tego samego dnia kosztują 20zł.

Zajęcia 2 godz - 50 zł (jedno wejście). Obowiązują karnety Studia - jak na 2 zajęcia.

Opis zajęć

Joga Hormonalna - to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentrację i relaksację, dzięki której można wyregulować lub wznowić produkcję żeńskich hormonów. Jest wskazana dla wszystkich kobiet. Pomaga w leczeniu niepłodności oraz zaburzeń hormonalnych. Joga Hormonalna pomaga również w leczeniu bezsenności i uwalnia od napięć emocjonalych i stresu.

Zdrowy kręgosłup - zajęcia obejmują ćwiczenia jogi wzmacniające mięśnie przykręgosłupowe, poprawiające ogólną kondycję ciała, ćwiczenia poprawiające metabolizm.

Joga Kundalini – obejmuje wszystkie elementy: ćwiczenia fizyczne(asany) w połączeniu z oddechem i mantrą. Korzyści odczuwalne już na początku praktyki: poprawa zdrowia, lepsze krążenie, zwiększona odporność na stres, wewnętrzny spokój i pewność siebie.

Terapia Dźwiękiem - to kąpiel w dźwiękach. Wibracje gongu pomagają uwolnić napięcia i lęki, spowalniają fale mózgowe i redukują stres. Dźwięki gongu trafiają do nas nie tylko poprzez słuch, lecz również przez doznania akustycznych drgań w całym ciele. Dźwięk OM wydawany przez gong stwarza absolutną ciszę wewnątrz.

Zajęcia tematyczne:

8, 15, 22 29 stycznia 2019 (wtorek) g. 18.30-20.30 – Moc Projekcji, Obecności i Wibracji - cykl zajęć jogi kundalini

Teraz jest czas i przestrzeń dla ciała promiennego, dla twojej osobistej mocy, twojej aury. To właśnie inni widzą i odczuwają patrząc na Ciebie. Cokolwiek robisz w życiu, to twoje ciało promienne, które sprzedajesz i przekazujesz. Twój głos jest Twoją Praną w akcji. To jest część Vaak sididhi - twoja intencja, mowa i działanie są zintegrowane.

Kiedy twoje SAT NAM spotyka się z Wahe guru – inaczej mówiąc, kiedy twoje skończone Ja łączy się z Nieskończonym. To właśnie wtedy, twój cel nabiera blasku. To jest podróż przez czakry od czakry korzenia do dziesiątej bramy, przez pulsację pępka i wspierającą aurę. Chodzi o połączenie się z wibracją ONG, z wibracją Nieskończoności.

Cały Wszechświat wspiera twój sukces. Jedyne co trzeba zrobić , to na to pozwolić. Kiedy jesteś zakorzeniona/y, twoja kreatywność płynie, czujesz osobistą moc, potrafisz nawiązywać kontakty z innymi, współpracować i pracować z poziomu intuicji. wzmacniasz czakrę korony, aby uzyskać promienną aurę, a wtedy następny krok to projekcja tego KIM jesteś na tej planecie i zamanifestowanie swojego przeznaczenia

Prowadzenie: Barbara Maziarska : nauczyciel i trener jogi kundalini. uzdrowiciel i instruktor Sat Nam Rasayan.

Inwestycja 50 zł/jedne zajęcia. Obowiązują karnety Studia jak na 2 zajęcia. Płatność gotówką na miejscu. Nie trzeba się zapisywać. Zapraszamy 10 min wcześniej.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych JogaMed ul. Herbsta 2. Ursynów - metro Stokłosy.

5, 12, 19. 25 lutego 2019 (wtorek) g. 18.30-20.30 - Uzdrawianie wzorców z dzieciństwa - cykl zajęć jogi kundalini

Zapraszamy na cykl 2 godz. zajęć jogi kundalini dla uzdrawiania wewnętrznego dziecka i swojego dzieciństwa przy pomocy jogi kundalini, medytacji prowadzonych i głębokiego relaksu.

Jeśli potrzebujesz uzdrowienia i uwolnienia bagażu i wzorców z podświadomości, nieuświadomionych lęków, emocji, wzorców i blokad z dzieciństwa – zapraszamy na ten cykl zajęć tematycznych.

Będąc jeszcze w łonie matki przejmujemy jej emocje i lęki. Od jej samopoczucia zależy, czy rozpoczynany naszą podróż z poczuciem bezpieczeństwa i miłości, czy z uczuciem niepewności i lęku. W okresie dzieciństwa, dla własnej ochrony, wszystkie traumatyczne doświadczenia wypychamy do podświadomości. Inaczej nie bylibyśmy w stanie przetrwać i przeżyć. W życiu dorosłym, te urazy czy doświadczenia powracają do nas w najmniej spodziewanych momentach i zachowujemy się wtedy; jak mała skrzywdzona dziewczynka czy chłopiec.

Prowadząca: Barbara Maziarska (Har Anand Kaur) – doświadczony nauczyciel jogi kundalini i medytacji Sat Nam Rasayan.

Inwestycja: 50 zł/ jedno wejście, 170 zł/4 spotkania . Obowiązują karnety Studia - jak na 2 zajęcia.

Zapraszamy 10 min wcześniej. Nowe osoby 15 min wcześniej. Nie prowadzimy zapisów. W trakcie zajęć drzwi są zamknięte.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych JogaMed ul. Herbsta 2. Ursynów - metro Stokłosy.

Jak przygotować się do zajęć?

Ćwiczysz boso (kontakt receptorów z otoczeniem), w wygodnym ubraniu - najlepiej z naturalnego materiału (np. 100% bawełny).

1/ przyjdź 10 minut przed rozpoczęciem zajęć

2/ nie jedz na 2 godziny przed zajęciami.

3/ poinformuj nauczyciela o ciąży lub innych fizycznych dolegliwościach, które mogą mieć wpływ na twoją praktykę.

4/ pytania dotyczące praktyki jogi kieruj do nauczyciela przed lub po zajęciach.

5/ nie ćwiczymy po zażyciu środków odurzających, alkoholu czy narkotyków.

6/ nie ćwiczymy po masażu i saunie.

7/ Podczas praktyki miej na uwadze swoje ograniczenia.

W przypadku problemów zdrowotnych należy skonsultować się z lekarzem odnośnie praktyki jogi i stosować się do jego zaleceń.