Grafik zajęć

yoga

Zapraszamy na regularne zajęcia jogi i medytacji

ul. Herbsta 2 (metro Stokłosy) Warszawa - Ursynów.

Regulamin i kwestie prawne... kliknij tutaj

Zapraszamy na regularne zajecia w kameralnych grupach. Wybierz zajęcia na które chcesz dołaczyć i wylślij zgłoszenie na jogamed1@gmail.com. Imię i nazwisko + telefon kontaktowy.

Możesz też dolaczyć do zajeć online.

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

nowa grupa

od 15 marca 2021

19.30-20.45

Joga Kundalini

- Marek /Monika

zapisy

18.30-20.30

Joga Kundalini - Studio/online

60 min

terapia dźwiękiem

30 min

medytacja

30 min

Barbara

zapisy

nowa grupa

od 17 marca 2021

19.30-20.45

Joga Kundalini

- Monika

- zapisy

18.30-20.30

Joga Kundalini -Studio/online

60 min

terapia dźwiękiem

30 min

medytacja

30 min

Barbara

- zapisy

Cennik zajęć:

55 zł - (1 zajecia 2 godz), 4 zajęcia (2 godz.) - 180 złł, 6 zajęć (2 godz) - 220 zł, 8 wejść (2 godz) - 260zł.

40 zł (1 zajecia 75min), 4 zajecia (75min) -130zł, 6 zajęć (75min) -160zł, 8 zajęć (75min) -180zł.

Karnet łączony zajęcia 2 godz i 75 min - 12 zajęć (zajęcia 2 godz liczone są jak 2 zajeia) - 220zł. Karnety są ważne 30 dni od daty zakupu i nie są przedłużane. Płatność w Studio tylko gotówką.

Opis zajęć

Joga Kundalini – obejmuje wszystkie elementy: ćwiczenia fizyczne(asany) w połączeniu z oddechem i mantrą. Korzyści odczuwalne już na początku praktyki: poprawa zdrowia, lepsze krążenie, zwiększona odporność na stres, wewnętrzny spokój i pewność siebie.

Joga kundalini Hormonalna - to praktyka jogi kundalini nakierowana na zdrowie hormonalne i emocjonalne. Zajęcia idealna jak chcesz pozbyć sie bezsenności i uwalnić od napięć emocjonalych i stresu.

Terapia Dźwiękiem - to kąpiel w dźwiękach. Wibracje gongu pomagają uwolnić napięcia i lęki, spowalniają fale mózgowe i redukują stres. Dźwięki gongu trafiają do nas nie tylko poprzez słuch, lecz również przez doznania akustycznych drgań w całym ciele. Dźwięk OM wydawany przez gong stwarza absolutną ciszę wewnątrz.

Zajęcia tematyczne:

2, 4, 9, 11, 16,18, 23 i 25 lutego 2021 (wtorek i czwartek) g. 18.30-20.30- Opanuj swój umysł, a opanujesz swój świat - cykl zajęć jogi kundalini

Powodzenie, szczęśliwość i strumień pomyślności są wynikiem mistrzowskiego opanowania umysłu. Umysł istnieje, aby służyć duszy, lecz umysł jest również rozległym mechanizmem ze swoimi własnymi cechami i własnym impetem. Gdy umysł jest zestrojony z duszą, wtedy dostrzegana jest każda myśl powołana do życia przez intelekt, a działania podejmowane są w klarowny i realny sposób. Gdy umysł jest pełen nieuświadomionych emocji, projekcji, intencji i przywiązań, wtedy dana myśl postrzegana jest jako coś innego niż jest. Ta zamaskowana myśl staje się podstawą wielu fałszywych osądów i bezowocnych wysiłków. Jogini często nazywają jednokierunkową i niekonsekwentną naturę umysłu "małpim". Rozproszony umysł tworzy rozproszone nawyki. Umysł dowodzący i wyciszony jest uważany za klucz do dyscypliny jogi i jest bezpośrednim źródłem zdrowia psychicznego.

W programie: Joga Kundalini +terapia dźwiękiem i medytacja.

Prowadząca: Barbara Maziarska/ Har Anand

Inwestycja - 55 zł. (jedne zajęcia) , 180-zł - 4 spotkania, 220 zł- 6 spotkań, 260 zł - 8 spotkań (cały cykl) .

Obowiązują zapisy mailowe. Podaj imię i nazwisko + telefon kontaktowy - wyślij na adres jogamed1@gmail.com.

Możesz zapisać się na jedno spotkanie, kilka lub całość.

Na zajęcia zapraszamy 10 min wcześniej.

W trakcie zajęć drzwi Studia są zamknięte.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed"

Sesja uzdrawiania w głębokiej medytacji - Indywidualna praca polega na rozpoznaniu bloków w ciele pacjenta w trakcie sesji uzdrawiania i ich rozpuszczenie. Korzyści, które możesz uzyskać z sesji indywidualnych to: poprawa zdrowia, przywrócenie równowagi emocjonalnej/mentalnej po trudnych wydarzeniach życiowych, poprawa wyglądu - sesje odchudzające połączone z oczyszczaniem organizmu, wsparcie w rozwoju duchowym, praca z emocjami i umysłem.Koszt jednego spotkania -150 PLN (online), 200 PLN (w Studio). Indywidualna praca polega na rozpoznaniu bloków w ciele pacjenta w trakcie sesji uzdrawiania i ich rozpuszczenie. Korzyści, które możesz uzyskać z sesji indywidualnych to: poprawa zdrowia, przywrócenie równowagi emocjonalnej/mentalnej po trudnych wydarzeniach życiowych, poprawa wyglądu - sesje odchudzające połączone z oczyszczaniem organizmu, wsparcie w rozwoju duchowym, praca z emocjami i umysłem.Koszt jednego spotkania -200 PLN (75 min).

Indywidualne zajęcia jogi hormonalnej / kundalini / jogi dla oczu - 75 min - 200 PLN.

Indywidualna prakktyka w oparciu o joge hormonalną wg. Dinah Rodrigues - to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentację i relaksację, dzięki której można wznowić produkcję żeńskich hormonów.

Jak przygotować się do zajęć?

Ćwiczysz boso (kontakt receptorów z otoczeniem), w wygodnym ubraniu - najlepiej z naturalnego materiału (np. 100% bawełny).

1/ przyjdź 10 minut przed rozpoczęciem zajęć

2/ nie jedz na 2 godziny przed zajęciami.

3/ poinformuj nauczyciela o ciąży lub innych fizycznych dolegliwościach, które mogą mieć wpływ na twoją praktykę.

4/ pytania dotyczące praktyki jogi kieruj do nauczyciela przed lub po zajęciach.

5/ nie ćwiczymy po zażyciu środków odurzających, alkoholu czy narkotyków.

6/ nie ćwiczymy po masażu i saunie.

7/ Podczas praktyki miej na uwadze swoje ograniczenia.

W przypadku problemów zdrowotnych należy skonsultować się z lekarzem odnośnie praktyki jogi i stosować się do jego zaleceń.