Grafik zajęć

yoga

Zapraszamy na regularne zajęcia jogi i medytacji

ul. Herbsta 2 (metro Stokłosy) Warszawa - Ursynów.

Regulamin i kwestie prawne... kliknij tutaj

Zapraszamy na regularne zajecia w kameralnych grupach. Na zajęcia zapraszamy 10-15 min wczesniej.

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

19.15-20.45

Joga Kundalini

- Marek

18.30-20.30

Joga Kundalini

+terapia dźwiękiem

+medytacja

Basia Har Anand

od 5 sycznia

nowe zajęcia

Kundalini Shakti

18.30-20.30

-joga kundalini

+terapia dźwiękiem

+medytacja

Basia Har Anand

Cennik zajęć:

70 zł - (1 zajecia tematyczne we wtorek lub czwartek). Karnet 4 zajęcia 220 zł. Karnet 6 zajęć 300zł, Karnet 8 zajęć 360zł

55 zł (zajęcia w poniedziałek), 4 zajecia (90 min) -170zł.

Karnety są ważne 30 dni od daty zakupu i nie są przedłużane. Płatność w Studio tylko gotówką.

Opis zajęć

Joga Kundalini – obejmuje wszystkie elementy: ćwiczenia fizyczne(asany) w połączeniu z oddechem i mantrą. Korzyści odczuwalne już na początku praktyki: poprawa zdrowia, lepsze krążenie, zwiększona odporność na stres, wewnętrzny spokój i pewność siebie.

Terapia Dźwiękiem - to kąpiel w dźwiękach. Wibracje gongu pomagają uwolnić napięcia i lęki, spowalniają fale mózgowe i redukują stres. Dźwięki gongu trafiają do nas nie tylko poprzez słuch, lecz również przez doznania akustycznych drgań w całym ciele. Dźwięk OM wydawany przez gong stwarza absolutną ciszę wewnątrz.

Odwiedź nas również na Facebooku.

3, 10 , 17, 24, 31 stycznia 2023 (wtorek) g. 18.30-20.30 - Otwórz się na miłość i prosperity - cykl zajęć jogi kundalini

Zapraszamy na cykl zajęć jogi kundalini dla otwarcia serca i uruchomienia energii prosperity.

Prosperity - jest wszędzie wokół nas iw nas . Jest to zdolność do znalezienia, organizowania i korzystania z zasobów, których potrzebujemy, aby spełnić nasze najwyższe przeznaczenie.

W większości ludzie przejawiają jedną z 3 postaw : niedostatek , obfitość, lub dobrobyt. Jaką Ty masz postawę? Może warto ją zmienić w Nowym Roku.

W programie: Joga Kundalini +terapia dźwiękiem i medytacja.

"Potrzebujesz miliona rzeczy; otrzymasz te milion rzeczy, jeśli będziesz stabilny, trwały, stały, cierpliwy. Pamiętaj, Stwórca dba o Ciebie i jest gotowy ci służyć, jeśli tylko... jak będziesz sobą". (Yogi Bhajan)

Filary pomyślności:

1. duchowy: stapiasz się ze swą duszą w bezmiar twego przeznaczenia.

2. psychologiczny: tworzysz pewną wewnętrzną postać psychologiczną, która sprzyja prosperity i zwycięstwu.

3. współoddziałujący: twoja obecność staje się promienna i zaczynasz oddziaływać na innych w swoich relacjach osobistych.

Prowadząca: Barbara Maziarska (Har Anand) - nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini.

Zajęcia obejmują praktykę jogi kundalini, medytację i relaksację w dźwiękach mis tybetańskich.

Prowadząca: Barbara Maziarska/ Har Anand

Inwestycja - 70 zł. (jedne zajęcia), 220-zł - 4 spotkania.

Zgłoszenia mailowe: jogamed1@gmail.com. Płatność na miejscu gotówką.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2. Warszawa.

5, 12, 19, 26 stycznia 2023 (czwartek) g. 18.30-20.30 - Święta Kobiecość - uzdrawianie aspektu żeńskiego w Tobie i na Planecie - cykl zajęć jogi kundalini

Jak nie akceptujesz swojej godności jako kobieta, wszystkie zewnętrzne oznaki kobiecości nic nie znaczą. To nie ma w ogóle związku z żadnym mężczyzną lub jakąkolwiek relacją. Jak zaakceptujesz swoją własną godność, cały świat przyjdzie do Ciebie.

Szlachetna kobieta jest Boginią, która wielbi Boga. Jest ołtarzem przed którym Bóg się kłania. Jest łaską, która stwarza Boską duszę. Jest nieskończonością wszystkich cnót. Jest mocą wszelkiej dobroci i błogosławieństwa Boga. Szlachetna kobieta jest istotą wszystkich modlitw - YB

JAKO KOBIETY STAJEMY PRZED NIEZWYKŁYM WYZWANIEM i sposobnością w naszym życiu. Yogi Bhadżan powiedział, iż nasze biologiczne, socjologiczne i mentalne zdolności są 16 razy większe niż u mężczyzny, pod warunkiem że je zgłębimy. Jest to prawdziwie niewiarygodny dar, nie mniej jednak wraz z tym darem przychodzi niezwykła odpowiedzialnośd, gdyż każda kobieta ma „16 razy większą moc zniszczenia siebie lub zbudowania siebie.”

Jakże często stawiamy czoła naszym wyzwaniom w piękny sposób. Medytujemy, modlimy się, zestrajamy się z tym co boskie i przejawiamy znakomitość. Są jednak też takie czasy, gdy nie zestrajamy się z naszą Wyższą Jaźnią i gdy ktoś czy coś innego jest za sterami. Czujemy się destrukcyjne wobec samych siebie i innych.

Zapraszam na cykl zajęć dedykowany uzdrawianiu Kobiecości.

Obejmuje on praktyką jogi kundalini, medytacje i głęboki relaks w dźwiękach gongu i mis tybetańskich.

Prowadząca: Barbara Maziarska - nauczyciel i trener Instruktorów Kundalini Jogi poziom 1 i 2, uzdrowiciel Sat Nam Rasayan (uzdrawianie w głębokiej medytacji).

Inwestycja 70 zł - 1 zajęcia, karnet 4 spotkania 220 zł.

Obwiązują zapisy: podaj imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy: na mail Studia: jogamed1@gmail.com.

Podaj imię i nazwisko i tel. kontaktowy. Liczba miejsc ograniczona. Opłata gotówką na miejscu przed warsztatem.

Sesja uzdrawiania w głębokiej medytacji - Indywidualna praca polega na rozpoznaniu bloków w ciele pacjenta w trakcie sesji uzdrawiania i ich rozpuszczenie. Korzyści, które możesz uzyskać z sesji indywidualnych to: poprawa zdrowia, przywrócenie równowagi emocjonalnej/mentalnej po trudnych wydarzeniach życiowych, poprawa wyglądu - sesje odchudzające połączone z oczyszczaniem organizmu, wsparcie w rozwoju duchowym, praca z emocjami i umysłem.

Koszt jednego spotkania -200 PLN (online), 250 PLN (w Studio).

Indywidualna praca polega na rozpoznaniu bloków w ciele pacjenta w trakcie sesji uzdrawiania i ich rozpuszczenie. Korzyści, które możesz uzyskać z sesji indywidualnych to: poprawa zdrowia, przywrócenie równowagi emocjonalnej/mentalnej po trudnych wydarzeniach życiowych, poprawa wyglądu - sesje odchudzające połączone z oczyszczaniem organizmu, wsparcie w rozwoju duchowym, praca z emocjami i umysłem.

Indywidualne zajęcia jogi hormonalnej / kundalini / jogi dla oczu - 75 min - 200 PLN.

Jak przygotować się do zajęć?

Ćwiczysz boso (kontakt receptorów z otoczeniem), w wygodnym ubraniu - najlepiej z naturalnego materiału (np. 100% bawełny).

1/ przyjdź 10 minut przed rozpoczęciem zajęć

2/ nie jedz na 2 godziny przed zajęciami.

3/ poinformuj nauczyciela o ciąży lub innych fizycznych dolegliwościach, które mogą mieć wpływ na twoją praktykę.

4/ pytania dotyczące praktyki jogi kieruj do nauczyciela przed lub po zajęciach.

5/ nie ćwiczymy po zażyciu środków odurzających, alkoholu czy narkotyków.

6/ nie ćwiczymy po masażu i saunie.

7/ Podczas praktyki miej na uwadze swoje ograniczenia.

W przypadku problemów zdrowotnych należy skonsultować się z lekarzem odnośnie praktyki jogi i stosować się do jego zaleceń.