Grafik zajęć

yoga

Zapraszamy na regularne zajęcia jogi i medytacji

ul. Herbsta 2 (metro Stokłosy) Warszawa - Ursynów.

Regulamin i kwestie prawne... kliknij tutaj

Ze względu na obowiązkową kwarantannę - Studio jest zamknięte do odwołania. Prowadzimy działalność online do końca kwietnia 2020.

(wtorek) g. 18.30-20.30 - Joga Kundalini online zoom

(środa) g. 10.00-11.30 - Kobieta w Pełni - Joga Kundalini dla kobiet.

(czwartek) g. 18.30-20.30 – Joga Kundalini online zoom

Prowadząca: Barbara Maziarska - nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini.

Przed spotkaniem dostaniesz link do wydarzenia online z hasłem.Przyjmujemy wpłaty na konto: JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802. Sugerowana opłata 20-50 zł/1 zajęcia. Zgłoszenia wyślij e-mail na adres: jogamed1@gmail.com.

Do poniższego planu zajęć w Studio powrócimy po kwarantannie.

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

9.30-10.45

Joga Kundalini

- Monika P

18.30-20.30

Joga Kundalini

60 min

terapia dźwiękiem

30 min

medytacja

30 min

Barbara

18.30-20.30

Joga Kundalini

60 min

terapia dźwiękiem

30 min

medytacja

30 min

Barbara

18.30 - 19.45

Zdrowy Kregosłup

Joga kundalini

- Monika K

20.00-21.15

Joga Kundalini

Hormonalna

Barbara

20.00-21.15

Joga Kundalini

Monika P

Cennik zajęć:

35 zł - (zajecia 75 min), 50 zł (zajecia 2 godz), 4 zajęcia (po 75min) - 110 zł, 6 zajęć (po 75min) - 150 zł, 8 wejść (po 75 min) - 170 zł. 12 zajęć (po 75 min) - 200 zł.. Karnety są ważne 30 dni od daty zakupu i nie są przedłużane. Możesz dołączyć w każdej chwili. Płatność w Studio tylko gotówką. Akceptujemy karty Multisport Plus z dopłatą 10 zł do zajęć 75 min -płatne gotówką przed zajęciami. Karty Multisport Plus obowiązują tylko na 1 zajęcia dziennie i są akceptowane tylko przed rozpoczęciem zajęć.

Drugie zajęcia tego samego dnia kosztują 20zł. Zajęcia 2 godz - 50 zł (jedno wejście). Obowiązują karnety Studia - jak na 2 zajęcia.

Opis zajęć

Joga Kundalini – obejmuje wszystkie elementy: ćwiczenia fizyczne(asany) w połączeniu z oddechem i mantrą. Korzyści odczuwalne już na początku praktyki: poprawa zdrowia, lepsze krążenie, zwiększona odporność na stres, wewnętrzny spokój i pewność siebie.

Joga kundalini Hormonalna - to praktyka jogi kundalini nakierowana na zdrowie hormonalne i emocjonalne. Zajęcia idealna jak chcesz pozbyć sie bezsenności i uwalnić od napięć emocjonalych i stresu.

Joga Kundalini Zdrowy kręgosłup - zajęcia obejmują ćwiczenia jogi wzmacniające mięśnie przykręgosłupowe, poprawiające ogólną kondycję ciała, ćwiczenia poprawiające metabolizm.

Terapia Dźwiękiem - to kąpiel w dźwiękach. Wibracje gongu pomagają uwolnić napięcia i lęki, spowalniają fale mózgowe i redukują stres. Dźwięki gongu trafiają do nas nie tylko poprzez słuch, lecz również przez doznania akustycznych drgań w całym ciele. Dźwięk OM wydawany przez gong stwarza absolutną ciszę wewnątrz.

Zajęcia tematyczne

3, 10, 17, 24, 31 marca 2020 (wtorek) g. 18.30-20.30 - Oczyszczenie podświadomości i odpuszczanie - cykl zajęć

Wyobraź sobie, że w twoim umyśle jest dom, z różnymi rzeczami, o których myślisz i które znasz. Joga, kariera, rodzina, przyjaciele, ogród.... Teraz pomyśl, że w tym domu jest ukryty pokój, gdzie znajdują się rzeczy o których nie myślisz i wszystkie negatywne rzeczy, które kiedykolwiek powiedziałeś o sobie lub o kimkolwiek. Ten pokój jest zwykle przepełniony. Jest pełen wspomnień, lęków i niepokojów, a Twój umysł traktuje to wszystko tak, jakby, to nigdy nie istniało. Czasami ten pokój jest tak przepełniony, że nie można zamknąć drzwi i jego zawartość wylewa się do pokoju świadomego umysłu. I nagle, bez realnego powodu zaczynasz działać nieadekwatnie do rzeczywistości, odczuwasz niepokój i strach.

Jak odzyskać/uzyskać zdolność do pozostania bez przywiązania do osób, rzeczy, akceptacji, pochwały .... 1. duchowy: stapiasz się ze swą duszą w bezmiar twego przeznaczenia.

5,12, 19, 26 marca 2020 (czwartek) g. 18.30-20.30 – Równowaga światła i cienia w środku i na zewnątrz- cykl zajęć

Równonoc wiosenna oznacza równowagę światła i ciemności. Jest to czas dla odnowy, odbudowania siły, optymizmu i możliwości. Jest to czas wyjścia na zewnątrz, czas rozkwitu relacji i miłości, podnoszenia siebie nawzajem. Czas równonocy wiosennej to wspaniały czas na porządki i oczyszczenie a następnie ruszenie do przodu. Pozwól sobie podążyć za zmianami w naturze, która w tym czasie dokonuje przeobrażenia, w tym czasie łatwiej pozbyć się starych wzorców, nawyków, złości i lęków i przygotować się na nowy początek. Jest to czas regeneracji, odrodzenia i transformacji. Jest to czas na, kiedy dobrze jest to, co podnosi nas na duchu.

Prowadząca: Har Anand Basia Maziarska - nauczycielka i trenerka instruktorów Jogi Kundalini

Koszt 1 zajęć 50 zł. Obowiązują karnety Studia jak na 2 zajęcia. Płatność w Studio tylko gotówką.

Studio Jogi i Terapii Naturalnyc "JogaMed' Ul. Herbsta 2, Warszawa- Stokłosy.

Sesja uzdrawiania w głębokiej medytacji - Indywidualna praca polega na rozpoznaniu bloków w ciele pacjenta w trakcie sesji uzdrawiania i ich rozpuszczenie. Korzyści, które możesz uzyskać z sesji indywidualnych to: poprawa zdrowia, przywrócenie równowagi emocjonalnej/mentalnej po trudnych wydarzeniach życiowych, poprawa wyglądu - sesje odchudzające połączone z oczyszczaniem organizmu, wsparcie w rozwoju duchowym, praca z emocjami i umysłem.Koszt jednego spotkania -150 PLN (60 min), 200 PLN (90 min).

Indywidualna praca polega na rozpoznaniu bloków w ciele pacjenta w trakcie sesji uzdrawiania i ich rozpuszczenie. Korzyści, które możesz uzyskać z sesji indywidualnych to: poprawa zdrowia, przywrócenie równowagi emocjonalnej/mentalnej po trudnych wydarzeniach życiowych, poprawa wyglądu - sesje odchudzające połączone z oczyszczaniem organizmu, wsparcie w rozwoju duchowym, praca z emocjami i umysłem.Koszt jednego spotkania -150 PLN (60 min), 200 PLN (90 min).

Jak przygotować się do zajęć?

Ćwiczysz boso (kontakt receptorów z otoczeniem), w wygodnym ubraniu - najlepiej z naturalnego materiału (np. 100% bawełny).

1/ przyjdź 10 minut przed rozpoczęciem zajęć

2/ nie jedz na 2 godziny przed zajęciami.

3/ poinformuj nauczyciela o ciąży lub innych fizycznych dolegliwościach, które mogą mieć wpływ na twoją praktykę.

4/ pytania dotyczące praktyki jogi kieruj do nauczyciela przed lub po zajęciach.

5/ nie ćwiczymy po zażyciu środków odurzających, alkoholu czy narkotyków.

6/ nie ćwiczymy po masażu i saunie.

7/ Podczas praktyki miej na uwadze swoje ograniczenia.

W przypadku problemów zdrowotnych należy skonsultować się z lekarzem odnośnie praktyki jogi i stosować się do jego zaleceń.