Grafik zajęć

yoga

Zapraszamy na regularne zajęcia jogi i medytacji

ul. Herbsta 2 (metro Stokłosy) Warszawa - Ursynów.

Regulamin i kwestie prawne... kliknij tutaj

Na zajęcia nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść 10 min wcześniej,

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

9.30-10.45

Joga Kundalini

- Monika

18.30-19.45

Joga Hormonalna

Barbara

18.30-20.30

Joga Kundalini

60 min

terapia dźwiękiem

30 min

medytacja

30 min

Barbara

18.30-20.30

Joga Kundalini

60 min

terapia dźwiękiem

30 min

medytacja

30 min

Barbara

18.30-19.45

Zdrowy Kregosłup

Joga kundalini

- Monika K

20.00-21.15

Joga Kundalini

Barbara

20.00-21.15

Joga Kundalini

Monika

Cennik zajęć:

35 zł - (zajecia 75 min), 50 zł (zajecia 2 godz), 4 zajęcia (po 75min) - 110 zł, 6 zajęć (po 75min) - 150 zł, 8 wejść (po 75 min) - 170 zł. 12 zajęć (po 75 min) - 200 zł.. Karnety są ważne 30 dni od daty zakupu i nie są przedłużane. Możesz dołączyć w każdej chwili. Płatność w Studio tylko gotówką. Akceptujemy karty Multisport Plus z dopłatą 10 zł do zajęć 75 min -płatne gotówką przed zajęciami. Karty Multisport Plus obowiązują tylko na 1 zajęcia dziennie i są akceptowane tylko przed rozpoczęciem zajęć.

Drugie zajęcia tego samego dnia kosztują 20zł. Zajęcia 2 godz - 50 zł (jedno wejście). Obowiązują karnety Studia - jak na 2 zajęcia.

Opis zajęć

Joga Hormonalna - to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentrację i relaksację, dzięki której można wyregulować lub wznowić produkcję żeńskich hormonów. Jest wskazana dla wszystkich kobiet. Pomaga w leczeniu niepłodności oraz zaburzeń hormonalnych. Joga Hormonalna pomaga również w leczeniu bezsenności i uwalnia od napięć emocjonalych i stresu.

Zdrowy kręgosłup - zajęcia obejmują ćwiczenia jogi wzmacniające mięśnie przykręgosłupowe, poprawiające ogólną kondycję ciała, ćwiczenia poprawiające metabolizm.

Joga Kundalini – obejmuje wszystkie elementy: ćwiczenia fizyczne(asany) w połączeniu z oddechem i mantrą. Korzyści odczuwalne już na początku praktyki: poprawa zdrowia, lepsze krążenie, zwiększona odporność na stres, wewnętrzny spokój i pewność siebie.

Terapia Dźwiękiem - to kąpiel w dźwiękach. Wibracje gongu pomagają uwolnić napięcia i lęki, spowalniają fale mózgowe i redukują stres. Dźwięki gongu trafiają do nas nie tylko poprzez słuch, lecz również przez doznania akustycznych drgań w całym ciele. Dźwięk OM wydawany przez gong stwarza absolutną ciszę wewnątrz.

iszę wewnątrz.

Zajęcia tematyczne

5, 19, 22, 29 listopada 2019 (wtorek) g. 18.30 - 20.30 - Staw czoła wyzwaniom życia, czyli czym naprawdę jest duchowość - cykl zajęć jogi kundalini

Czy zastanawiałeś/aś się kiedyś nad tym, czym jest duchowość? Być może, jeszcze nie wiesz dokładnie, czym jest duchowość. Religia nie jest duchowością. Twoja wiedza nie jest duchowością. Twoje szczęście nie jest duchowością. Twoje szczęście i twoje tragedie to nie jest duchowość. Duchowość staje przed tobą z śmiechem; twarzą w twarz, wtedy kiedy życie Ciebie konfrontuje, dając Ci wyzwania.

To właśnie życiowe wyzwania, o konkretnie to, jak sobie z nimi poradzisz - określa Twoją duchowość. Nie da się uciec w życiu od wyzwań. Niezależnie od tego, czy podołasz wyzwaniu, czy poddasz się wyzwaniu, to właśnie jest twoja duchowość. Czy twój duch jest wyższy niż wyzwanie, czy dasz rade stawić czoła wyzwaniu?

12 listopada 2019 (wtorek) g. 18.30-20.30 - Joga Kundalini i uzdrawiający krąg tantry (medytacja Pełni Księżyca) i terapia dźwiękiem - specjalne zajęcia.

Księżyc jest symbolem zmienności i cykliczności w życiu człowieka, umierania i odradzania się, naprzemiennych okresów wzrostu i odpoczynku.

Zapraszamy na medytację pełni w uzdrawiającym kręgu z mantrą oraz kąpiel w dźwiękach. Wibracje gongu pomagają uwolnić emocje, napięcia i lęki, spowalniają fale mózgowe i redukują stres. Dźwięki gongu trafiają do nas nie tylko poprzez słuch, lecz również przez doznania akustycznych drgań w całym ciele. W zależności od zastosowanej techniki uderzenia można osiągnąć określone skutki terapeutyczne.

Sesja obejmuje: jogę kundalini 60 min + 31 minutową medytacją i długi relaks w gongach, misach i dzwonkach.

7, 14, 21, 28 listopada 2019 (czwartek) g.18.30-20.30 - Trening Emocjonlany - Apatia, Smutek i Żal

Zapraszamy do bezpiecznego zbadania swojej głębi, obudzenia swojego serca, i powrotu do pełni życia. Emocje dostarczają nam informacji potrzebnych dla ochrony ciała, umysłu i serca. Emocjonalny ból jest po to, aby nas zatrzymać, abyśmy zajęli się daną sytuacją. Jednak zwykle ignorujemy ten ból, wtedy on się nasila i zmusza nas do czynienia więcej szkód. Co by się stało, gdybyśmy zaczęli słuchali tego bólu i pozwolili, aby pokazał nam jego przyczynę?

Apatia pomaga stracić zainteresowanie i zrezygnować z tego, co przestało działać, tak abyś mógł/mogła otworzyć się na nowe możliwości i rozwiązania. Pomaga uwolnić się od przywiązania, które już ci nie służy. Jesienna depresja zmusza do przewartościowania swoich poglądów i nastawienia, poprzez zabranie twojej energii i motywacji do kontynuowania starych wzorców. Puszczenie starego przywraca energię i pozwala zobaczyć życie w nowym świetle. Depresja ostatecznie łączy Cię ze źródłem siły.

Prowadząca: Har Anand Basia Maziarska - nauczycielka i trenerka instruktorów Jogi Kundalini

Koszt 1 zajęć 50 zł. Obowiązują karnety Studia jak na 2 zajęcia. Płatność w Studio tylko gotówką.

Studio Jogi i Terapii Naturalnyc "JogaMed' Ul. Herbsta 2, Warszawa- Stokłosy.

Jak przygotować się do zajęć?

Ćwiczysz boso (kontakt receptorów z otoczeniem), w wygodnym ubraniu - najlepiej z naturalnego materiału (np. 100% bawełny).

1/ przyjdź 10 minut przed rozpoczęciem zajęć

2/ nie jedz na 2 godziny przed zajęciami.

3/ poinformuj nauczyciela o ciąży lub innych fizycznych dolegliwościach, które mogą mieć wpływ na twoją praktykę.

4/ pytania dotyczące praktyki jogi kieruj do nauczyciela przed lub po zajęciach.

5/ nie ćwiczymy po zażyciu środków odurzających, alkoholu czy narkotyków.

6/ nie ćwiczymy po masażu i saunie.

7/ Podczas praktyki miej na uwadze swoje ograniczenia.

W przypadku problemów zdrowotnych należy skonsultować się z lekarzem odnośnie praktyki jogi i stosować się do jego zaleceń.