Grafik zajęć

yoga

Zapraszamy na regularne zajęcia jogi i medytacji

ul. Herbsta 2 (metro Stokłosy) Warszawa - Ursynów.

Regulamin i kwestie prawne... kliknij tutaj

Na zajęcia nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść 10 min wcześniej,

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

9.30-10.45

Joga Kundalini

- Monika

18.30-19.45

Joga Hormonalna

Barbara

18.30-20.30

Joga Kundalini

60 min

terapia dźwiękiem

30 min

medytacja

30 min

Barbara

18.30-20.30

Joga Kundalini

60 min

terapia dźwiękiem

30 min

medytacja

30 min

Barbara

od 4 października

18.30-19.45

Zdrowy Kregosłup

Joga kundalini

-Monika

20.00-21.15

Joga Kundalini

Barbara

20.00-21.15

Joga Kundalini

Monika

Cennik zajęć:

35 zł - (zajecia 75 min), 50 zł (zajecia 2 godz), 4 zajęcia (po 75min) - 110 zł, 6 zajęć (po 75min) - 150 zł, 8 wejść (po 75 min) - 170 zł. 12 zajęć (po 75 min) - 200 zł.. Karnety są ważne 30 dni od daty zakupu i nie są przedłużane. Możesz dołączyć w każdej chwili. Płatność w Studio tylko gotówką. Akceptujemy karty Multisport Plus z dopłatą 10 zł do zajęć 75 min -płatne gotówką przed zajęciami. Karty Multisport Plus obowiązują tylko na 1 zajęcia dziennie i są akceptowane tylko przed rozpoczęciem zajęć.

Drugie zajęcia tego samego dnia kosztują 20zł. Zajęcia 2 godz - 50 zł (jedno wejście). Obowiązują karnety Studia - jak na 2 zajęcia.

Opis zajęć

Joga Hormonalna - to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentrację i relaksację, dzięki której można wyregulować lub wznowić produkcję żeńskich hormonów. Jest wskazana dla wszystkich kobiet. Pomaga w leczeniu niepłodności oraz zaburzeń hormonalnych. Joga Hormonalna pomaga również w leczeniu bezsenności i uwalnia od napięć emocjonalych i stresu.

Zdrowy kręgosłup - zajęcia obejmują ćwiczenia jogi wzmacniające mięśnie przykręgosłupowe, poprawiające ogólną kondycję ciała, ćwiczenia poprawiające metabolizm.

Joga Kundalini – obejmuje wszystkie elementy: ćwiczenia fizyczne(asany) w połączeniu z oddechem i mantrą. Korzyści odczuwalne już na początku praktyki: poprawa zdrowia, lepsze krążenie, zwiększona odporność na stres, wewnętrzny spokój i pewność siebie.

Terapia Dźwiękiem - to kąpiel w dźwiękach. Wibracje gongu pomagają uwolnić napięcia i lęki, spowalniają fale mózgowe i redukują stres. Dźwięki gongu trafiają do nas nie tylko poprzez słuch, lecz również przez doznania akustycznych drgań w całym ciele. Dźwięk OM wydawany przez gong stwarza absolutną ciszę wewnątrz.

iszę wewnątrz.

Zajęcia tematyczne

1, 8, 15, 22, 19 października 2019 (wtorek) g. 18.30 - 20.30- Transformacja złości w moc i subtelną siłę - cykl zajęć jogi kundalini

Złość jest źródłem intensywnej, ciepłej energii, pomaga CI wykonać wszystko, co jest do wykonania. Złość pomoże Ci znaleźć twoją moc i nauczyć cię, jak wykorzystać ją dla największego dobra swojego i innych. Gniew ostatecznie przynosi pokorę, która daje dostęp do większej mocy. Twój gniew to jest twoja moc. Twój gniew to jest twoja moc. Sprawdź ile możesz dostać od życia, jak twój gniew zostanie odpowiednio ukierunkowany, tak aby Ciebie chronił i wdziękiem tworzył komfortowe życie dla ciebie i tych, na których Ci zależy. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wypuścić trochę pary, czy zapalić ten ogień, ten cykl spotań pomoże Ci skierować ciepło złości, tam gdzie jest potrzebne.

3, 10, 17, 24, 31 października 2019 (czwartek) g. 18.30-20.30 - Opanuj swój umysł i pozwól na prowadzenie duszy - cykl zajęć jogi kundalini

Powodzenie, szczęśliwość i strumień pomyślności są wynikiem mistrzowskiego opanowania umysłu..

Umysł istnieje, aby służyć duszy, lecz umysł jest również rozległym mechanizmem ze swoimi własnymi cechami i własnym impetem. Gdy umysł jest zestrojony z duszą, wtedy dostrzegana jest każda myśl powołana do życia przez intelekt, a działania podejmowane są w klarowny i realny sposób. Gdy umysł jest pełen nieuświadomionych emocji, projekcji, intencji i przywiązań, wtedy dana myśl postrzegana jest jako coś innego niż jest. Ta zamaskowana myśl staje się podstawą wielu fałszywych osądów i bezowocnych wysiłków.Joga Kundalini wyróżnia trzy aspekty funkcjonalne umysłu: Umysł Negatywny (ochraniający) służy przetrwaniu. Reaguje, ochrania oraz wyszukuje potencjalne niebezpieczeństwa.Jest wyczulony na ból, oraz osłania nas przed siłami, które mogą coś zakłócać lub niszczyć. Umysł Pozytywny (ekspansywny) poszukuje przyjemności, spełnienia oraz tego jak możemy wykorzystywać rzeczy w naszym doświadczaniu. Jest konstruktywny, podejmujący ryzyko i aktywny. Umysł Neutralny (medytacyjny) jest umysłem, który bez przywiązania ocenia i szacuje rzeczy w relacji do naszego celu i rzeczywistości. Neutralny umysł obserwuje działania Umysłu Negatywnego jak i Pozytywnego, oraz ocenia oba w relacji do naszej Wyższej Jaźni.

Każda myśl jest filtrowana przez Negatywny, Pozytywny i Neutralny umysł. Te Aspekty umysłu są różnie rozwinięte u różnych osób. Niektórzy ludzie mają silniej rozwinięty umysł negatywny, albo pozytywny albo neutralny. Gdy wszystkie trzy są mocne i zrównoważone, jest to oświecony umysł.

Prowadząca: Har Anand Basia Maziarska - nauczycielka i trenerka instruktorów Jogi Kundalini

Koszt 1 zajęć 50 zł. Obowiązują karnety Studia jak na 2 zajęcia. Płatność w Studio tylko gotówką.

Studio Jogi i Terapii Naturalnyc "JogaMed' Ul. Herbsta 2, Warszawa- Stokłosy.

Jak przygotować się do zajęć?

Ćwiczysz boso (kontakt receptorów z otoczeniem), w wygodnym ubraniu - najlepiej z naturalnego materiału (np. 100% bawełny).

1/ przyjdź 10 minut przed rozpoczęciem zajęć

2/ nie jedz na 2 godziny przed zajęciami.

3/ poinformuj nauczyciela o ciąży lub innych fizycznych dolegliwościach, które mogą mieć wpływ na twoją praktykę.

4/ pytania dotyczące praktyki jogi kieruj do nauczyciela przed lub po zajęciach.

5/ nie ćwiczymy po zażyciu środków odurzających, alkoholu czy narkotyków.

6/ nie ćwiczymy po masażu i saunie.

7/ Podczas praktyki miej na uwadze swoje ograniczenia.

W przypadku problemów zdrowotnych należy skonsultować się z lekarzem odnośnie praktyki jogi i stosować się do jego zaleceń.