Grafik zajęć

yoga

Zapraszamy na regularne zajęcia jogi i medytacji

ul. Herbsta 2 (metro Stokłosy) Warszawa - Ursynów.

Regulamin i kwestie prawne... kliknij tutaj

Zapraszamy na regularne zajecia w kameralnych grupach. Na zajęcia zapraszamy 10-15 min wczesniej.

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

19.15-20.45

Joga Kundalini

- Marek

18.30-20.30

Joga Kundalini

+terapia dźwiękiem

+medytacja

Basia Har Anand

19.15-20.45

Joga Kundalini

- Kasia HarmanJot

Cennik zajęć:

60 zł - (zajecia 2 godz), 4 zajęcia (2 godz.) - 200 zł.

50 zł (1 zajecia 90 min), 4 zajecia (90 min) -160zł. 6 zajęć - 240zł, 8 zajęć 280zł.

Karnety są ważne 30 dni od daty zakupu i nie są przedłużane. Płatność w Studio tylko gotówką.

Opis zajęć

Joga Kundalini – obejmuje wszystkie elementy: ćwiczenia fizyczne(asany) w połączeniu z oddechem i mantrą. Korzyści odczuwalne już na początku praktyki: poprawa zdrowia, lepsze krążenie, zwiększona odporność na stres, wewnętrzny spokój i pewność siebie.

Terapia Dźwiękiem - to kąpiel w dźwiękach. Wibracje gongu pomagają uwolnić napięcia i lęki, spowalniają fale mózgowe i redukują stres. Dźwięki gongu trafiają do nas nie tylko poprzez słuch, lecz również przez doznania akustycznych drgań w całym ciele. Dźwięk OM wydawany przez gong stwarza absolutną ciszę wewnątrz.

1 grudnia 2022 (czwartek) g. 18.30-21.00- Joga Hormonalna - hormony żeńskie i hormony tarczycy - 4 wolne miejsca !

Joga Hormonalna to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentrację i relaksację, dzięki której można wznowić produkcję hormonów: żeńskich, wyregulować wagę ciała (tarczyca i trzustka) i zredukować stres.

Praktyka zalecana: - aby zredukować napięcie przed menstruacyjne, - zrównoważyć poziom hormonów, - aby zharmonizować przepływ energii życiowej i zwiększyć jej poziom

- aby nauczyć się oddychać i pogłębić oddech oraz jego świadomość - aby umieć oddychać w chwilach stresu i niepokoju, - aby wzmocnić brzuch i zniwelować ” oponkę” czy ukształtować piękną talię.

- w czasie około menopauzalnym, - wsparcie, gdy staracie się o dziecko. - gdy masz problemy z zasypianiem, koncentracją i odczuwaniem siebie jako kobiety.

W trakcie: teoria i praktyka jogi hormonalnej - hormony żeńskie; nauka oddechów, podstawowych asan, praca z emocjami - lęki, strach i stres.

Ćwiczenia jogi hormonalnej oddziałują na całe ciało, ale w szczególności na : jajniki, przysadkę, tarczycę oraz nadnercza.

Joga hormonalna obejmuje proste ćwiczenia i jest odpowiednia dla osób o dowolnej sprawności.

Prowadząca: Barbara Maziarska - terapeutka jogi hormonalnej, Womb Yoga, nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini.

Inwestycja 100zł. Obowiązują zapisy: przez mail: jogamed1@gmail.com. Podaj imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy.

Obowiązuje wygodny strój do ćwiczeń. Maty i pomoce do jogi są na miejscu.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych " JogaMed" ul. Herbsta 2.

8 grudnia 2022 (czwartek) g. 18.30-20.30– Kobieta w Pełni -Joga Kundalini i medytacja Pełni - specjalne zajęcia - 4 wolne miejsca!

Zapraszam na zajęcia w czasie pełni księżyca w znaku Bliźniąt. Każda pełnia oznacza konfrontację Słońca i Księżyca, która podkreśla walczące ze sobą siły -jak przejawia się to w Twoim życiu? To może być konfrontacja ego z emocjami, konflikt bycia święta, a bycia istotą seksualną? to co myślisz, że inni oczekują od ciebie, a to co ty chciałabyś dla siebie? Zapraszam kobiety do podróży w głąb siebie. Każda pełnia odnosi się do tego co zasiałaś w czasie ostatniego nowiu.

Prowadząca: Barbara Maziarska - terapeutka jogą, nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini, tantryczka.

Inwestycja 80zł. Płatne gotówką przed warsztatem. Obowiązują zapisy: e-mail: jogamed1@gmail.com - podaj imię i nazwisko +telefon kontaktowy.

Obowiązują wygodne stroje jak na jogę. Maty i pomoce do jogi są na miejscu.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych " JogaMed" ul. Herbsta 2, Warszawa

Sesja uzdrawiania w głębokiej medytacji - Indywidualna praca polega na rozpoznaniu bloków w ciele pacjenta w trakcie sesji uzdrawiania i ich rozpuszczenie. Korzyści, które możesz uzyskać z sesji indywidualnych to: poprawa zdrowia, przywrócenie równowagi emocjonalnej/mentalnej po trudnych wydarzeniach życiowych, poprawa wyglądu - sesje odchudzające połączone z oczyszczaniem organizmu, wsparcie w rozwoju duchowym, praca z emocjami i umysłem.

Koszt jednego spotkania -200 PLN (online), 250 PLN (w Studio).

Indywidualna praca polega na rozpoznaniu bloków w ciele pacjenta w trakcie sesji uzdrawiania i ich rozpuszczenie. Korzyści, które możesz uzyskać z sesji indywidualnych to: poprawa zdrowia, przywrócenie równowagi emocjonalnej/mentalnej po trudnych wydarzeniach życiowych, poprawa wyglądu - sesje odchudzające połączone z oczyszczaniem organizmu, wsparcie w rozwoju duchowym, praca z emocjami i umysłem.

Indywidualne zajęcia jogi hormonalnej / kundalini / jogi dla oczu - 75 min - 200 PLN.

Jak przygotować się do zajęć?

Ćwiczysz boso (kontakt receptorów z otoczeniem), w wygodnym ubraniu - najlepiej z naturalnego materiału (np. 100% bawełny).

1/ przyjdź 10 minut przed rozpoczęciem zajęć

2/ nie jedz na 2 godziny przed zajęciami.

3/ poinformuj nauczyciela o ciąży lub innych fizycznych dolegliwościach, które mogą mieć wpływ na twoją praktykę.

4/ pytania dotyczące praktyki jogi kieruj do nauczyciela przed lub po zajęciach.

5/ nie ćwiczymy po zażyciu środków odurzających, alkoholu czy narkotyków.

6/ nie ćwiczymy po masażu i saunie.

7/ Podczas praktyki miej na uwadze swoje ograniczenia.

W przypadku problemów zdrowotnych należy skonsultować się z lekarzem odnośnie praktyki jogi i stosować się do jego zaleceń.