Grafik zajęć

yoga

Zapraszamy na regularne zajęcia jogi i medytacji

ul. Herbsta 2 (metro Stokłosy) Warszawa - Ursynów.

Regulamin i kwestie prawne... kliknij tutaj

Zapraszamy za zajęcia 10min wcześniej. Nie trzeba się zapisywać.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2018 życzymy Wam spokojnego czasu w gronie najbliższych, abyście pozostawali w Zdrowiu, Miłości i Obfitości.

W dniach 24 -26 grudzień 2018 (poniedziałek-środa)-mamy przerwę Świąteczną.

27 grudnia 2018 (czwartek) g. 18.00-20.00 - Oczyszczanie ciała,umysłu i podświadomości - specjalne po-Świąteczne zajęcia jogi kundalini.

31 grudnia i 1 stycznia 2019 –nie ma zajęć. Od 2 stycznia 2019 – wznawiamy zajecia zgodnie z grafikiem.

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota

10.00-11.15

Joga Kundalini

- Monika

18.00-19.15

Joga Hormonalna

Barbara

20 grudnia - zast. Monika

27 grudnia g. 18.00-20.00-

specjalne zajecia -

joga kundlaini

Barbara

opis poniżej

18.30-19.45

Joga Hormonalna

Barbara

18.30-20.30

Joga Kundalini 60 min

terapia dźwiękiem 30 min

medytacja 30 min

Barbara

18.30-19.45

Zdrowy Kręosłup

Kundalini

g. początkująca

- Irmina

19.30-20.45

Joga Kundalini

Barbara

20 grudnia - zast. Monika

27 grudnia g. 18.00-20.00-

specjalne zajecia -

joga kundlaini

Barbara

opis poniżej

18.30-19.45

Joga Kundalini

Irmina

20.00-21.15

Joga Kundalini

Barbara

20.00-21.15

Joga Kundalini

Monika

Cennik zajęć:

35 zł - pojedyńcze zajęcia (75 min), 4 zajęcia w m-cu - 110 zł, 6 zajęć w m-cu - 150 zł, Karnet 8 wejść w m-cu - 170 zł. Karnet 12 zajęć - 200 zł.. Karnety są ważne 30 dni od daty zakupu i nie są przedłużane. Możesz dołączyć w każdej chwili. Płatność w Studio tylko gotówką. Akceptujemy karty Multisport Plus z dopłatą 10 zł -płatne gotówką przed zajęciami. Karty Multisport Plus obowiązują tylko na 1 zajęcia dziennie i są akceptowane tylko przed rozpoczęciem zajęć. Drugie zajęcia tego samego dnia kosztują 20zł.

Zajęcia 2 godz - 50 zł (jedno wejście). Obowiązują karnety Studia - jak na 2 zajęcia.

Opis zajęć

Joga Hormonalna - to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentrację i relaksację, dzięki której można wyregulować lub wznowić produkcję żeńskich hormonów. Jest wskazana dla wszystkich kobiet. Pomaga w leczeniu niepłodności oraz zaburzeń hormonalnych. Joga Hormonalna pomaga również w leczeniu bezsenności i uwalnia od napięć emocjonalych i stresu.

Zdrowy kręgosłup - zajęcia obejmują ćwiczenia jogi wzmacniające mięśnie przykręgosłupowe, poprawiające ogólną kondycję ciała, ćwiczenia poprawiające metabolizm.

Joga Kundalini – obejmuje wszystkie elementy: ćwiczenia fizyczne(asany) w połączeniu z oddechem i mantrą. Korzyści odczuwalne już na początku praktyki: poprawa zdrowia, lepsze krążenie, zwiększona odporność na stres, wewnętrzny spokój i pewność siebie.

Terapia Dźwiękiem - to kąpiel w dźwiękach. Wibracje gongu pomagają uwolnić napięcia i lęki, spowalniają fale mózgowe i redukują stres. Dźwięki gongu trafiają do nas nie tylko poprzez słuch, lecz również przez doznania akustycznych drgań w całym ciele. Dźwięk OM wydawany przez gong stwarza absolutną ciszę wewnątrz.

Zajęcia tematyczne:

18 grudnia (wtorek) g. 18.30-20.30 - Joga i Medytacja na Przesilenie Zimowe

W czasie zimowych ciemności potrzebujemy odnaleźć wewnętrzne światło i ciepło, tak aby przyprowadziło nas przez cały sezon zimowy. Zapraszamy na zajęcia jogi, medytacji dla odnalezienia wewnętrznego światła i ciepła, tak aby przygotować się do Przesilenia Zimowego!

Przesilenie zimowe to specjalny moment, który jest okazją do świętowania/uczczenia cyklu: życia, narodzin i śmierci i ponownych narodzin. Możesz wykorzystać ten czas, aby skupić się na swoim wnętrzu, tak aby dotrzeć do swojego serca, do swojej prawdziwej istoty, wykorzystać energię wewnętrznego wojownika/wojowniczki, tak aby odkryć to, co dla ciebie jest najważniejsze, co swojej najgłębszej tęsknoty i wewnętrznej prawdy.

Prowadzenie: Barbara Maziarska (Har Anand)

Inwestycja: 50zł. Obowiązuje cennik Studia i karnety jak na 2 zajęcia.Miejsce : Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2, Warszawa - metro Stokłosy.

27 grudnia 2018 (czwartek) g. 18.00-20.00 - Oczyszczanie ciała,umysłu i podświadomości - specjalne po-Świąteczne zajęcia jogi kundalini

Zapraszamy na specjalne zajęcia jogi kundalini dla oczyszczenia ciała, umysłu i podświadomości i głęboko osadzonych bloków i wzorców.

Możesz te zajęcia potraktować jako oczyszczanie po-Świętach, po całym roku...

Wyobraź sobie, że w twoim umyśle jest dom, z różnymi rzeczami, o których myślisz i które znasz. Joga, kariera, rodzina, przyjaciele, ogród.... Teraz pomyśl, że w tym domu jest ukryty pokój, gdzie znajdują się rzeczy o których nie myślisz i wszystkie negatywne rzeczy, które kiedykolwiek powiedziałeś o sobie lub o kimkolwiek. Ten pokój jest zwykle przepełniony. Jest pełen wspomnień, lęków i niepokojów, a Twój umysł traktuje to wszystko tak, jakby, to nigdy nie istniało. Czasami ten pokój jest tak przepełniony, że nie można zamknąć drzwi i jego zawartość wylewa się do pokoju świadomego umysłu. I nagle, bez realnego powodu zaczynasz działać nieadekwatnie do rzeczywistości, odczuwasz niepokój i strach.

Zajęcia obejmują praktykę jogi kundalini, relaks w dźwiękach gongów i mis oraz medytację dla oczyszczenia podświadomości.

Prowadząca: Barbara Maziarska - nauczyciel i trener instruktorów jogi kundalini, terapeutka jogą i uzdrowiciel Sat Nam Rasayan (uzdrawianie w głębokiej medytacji)

Inwestycja: 50zł. Obowiązuje cennik Studia i karnety jak na 2 zajęcia.

Miejsce : Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2, Warszawa - metro Stokłosy.

Jak przygotować się do zajęć?

Ćwiczysz boso (kontakt receptorów z otoczeniem), w wygodnym ubraniu - najlepiej z naturalnego materiału (np. 100% bawełny).

1/ przyjdź 10 minut przed rozpoczęciem zajęć

2/ nie jedz na 2 godziny przed zajęciami.

3/ poinformuj nauczyciela o ciąży lub innych fizycznych dolegliwościach, które mogą mieć wpływ na twoją praktykę.

4/ pytania dotyczące praktyki jogi kieruj do nauczyciela przed lub po zajęciach.

5/ nie ćwiczymy po zażyciu środków odurzających, alkoholu czy narkotyków.

6/ nie ćwiczymy po masażu i saunie.

7/ Podczas praktyki miej na uwadze swoje ograniczenia.

W przypadku problemów zdrowotnych należy skonsultować się z lekarzem odnośnie praktyki jogi i stosować się do jego zaleceń.