Aktualności

yoga

Aktualności

Zapraszamy do Studia Jogi i Terapii Naturalnych na regularne zajęcia jogi hormonalnej, jogi kundalini, jogi dla kręgosłupa, medytacje i jogę dźwięku - zobacz grafik zajęć.

Nasz adres: ul. Herbsta 2, Warszawa - Ursynów - metro Stokłosy. Zobacz na na mapie jak dojechać lub dojść od metra Stokłosy.

15 lipca 2018 (niedziela) g. 17.00-20.00 – Kobieta w Nowiu- Twoja droga do szczęścia i obfitości!

w specjalnym czasie nowiu Księżyca w znaku Lwa.

W trakcie warsztatu praktyki jogi kundalini i medytacji i relaksacji w dźwiękach.

"Jak nie akceptujesz swojej godności jako kobieta, wszystkie zewnętrzne oznaki kobiecości nic nie znaczą. To nie ma w ogóle związku z żadnym mężczyzną lub jakąkolwiek relacją. Jak zaakceptujesz swoją własną godność, cały świat przyjdzie do Ciebie. "Yogi Bhajan

Największym wrogiem pomyślności kobiety jest jej niepewność i pomniejszanie swojej wartości. Jeśli kobieta czuje się bezcenna, wtedy zostanie jej zaoferowana każda cena. Dla kobiety jest niemal konieczne, aby cały czas potwierdzała siebie. Musisz przekonać siebie, że masz rację, że twoje otoczenie jest w porządku, i że to, co widziałaś i słyszałaś jest w porządku. Komunikacja kobiety z samą sobą daje jej dostęp do wewnętrznej wiedzy, ta wewnętrzna wiedza daje jej godność, a godność daje jej boskość.

Filary pomyślności kobiety:

1. duchowy: stapiasz się ze swą duszą w bezmiar twego przeznaczenia. 2. psychologiczny: tworzysz pewną wewnętrzną postać psychologiczną, która sprzyja prosperity i zwycięstwu. 3. współoddziałujący: twoja obecność staje się promienna i zaczynasz oddziaływać na innych w swoich relacjach osobistych.

Koszt 100 zł.Miejsce rezerwuje zgłoszenie zgłoszenie: e-mail: imię i nazwisko + telefon kontaktowy przesłane na adres: jogamed1@gmail.com

Prowadząca: Barbara Maziarska - terapeutka jogi hormonalnej, nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini.

Miejsce : Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2, Warszawa - metro Stokłosy.

22 lipca 2018 (niedziela) g. 18.00-19.00 - Terapia dźwiękiem dla meridianu serca

Zapraszamy na kąpiel w dźwiękach. Wibracje gongu pomagają uwolnić napięcia i lęki, spowalniają fale mózgowe i redukują stres. Dźwięki gongu trafiają do nas nie tylko poprzez słuch, lecz również przez doznania akustycznych drgań w całym ciele. Dźwięk OM wydawany przez gong stwarza absolutną ciszę wewnątrz. Dźwięki mis tybetańskich wnikają w ciało docierając do każdej pojedynczej komórki pobudzając ją do właściwej wibracji. Każda misa wydaje dźwięki zarówno wysokie jak i niskie. Misy tybetańskie wydają wszystkie dźwięki których potrzebuje nasze ciało. W zależności od zastosowanej techniki uderzenia można osiągnąć określone skutki terapeutyczne. Celem tej sesji jest uzdrowienie meridianu serca. Sesja obejmuje 15 minutową rozgrzewkę - ćwiczenia jogi + długi relaks w gongach, misach i dzwonkach koshi.

Prowadzenie: Marek Tyburcy - jogin, masażysta i terapeuta metodami naturalnymi.

Koszt 30 zł. Płatnie gotówką przed zajęciami. Prosimy o zgłoszenie mailowe: jogamed1@gmail.com.

Proszę przyjść w wygodnym ubraniu, aby swobodnie położyć się na macie. Maty i koce są na miejscu. Prosimy o punktualność.

29 lipca 2018 (niedziela) g. 16.00-19.30 – Święta Kobiecość - uzdrawianie i honorowanie kobiety w Tobie

Zapraszamy na proces uzdrawiania świętej kobiecości / aspektu żeńskiego w przy pomocy jogi kundalini, medytacji i głębokiego relaksu w dźwiękach.

"Honorowanie Świętej Kobiecości" w znaczeniu duchowym, oznacza uznanie zasady żeńskiej na równi z zasadą męską, jako fundamentalne aspekty Boskości. Z poziomu planety oznacza to respektowanie i uzdrowienie naszej Matki Ziemi. Z kulturowego punktu widzenia „Honorowanie Świętej Kobiecości” oznacza odnowienie archetypu bogini w sztuce i literaturze oraz używanie języka, który podkreśla jej żeńską naturę "ONA" i "JEJ" „O NIEJ”. W sensie społecznym oznacza odtworzenie roli Kapłanki, a także poszanowanie wkładu kobiet w rozwój biznesu, nauki, sztuki i polityki, a także dom i wspólnotę. W religijnym świetle oznacza ceremonie i oddanie, która potwierdza nasze połączenie z Boską, Boginią, z Ziemią i ze sobą nawzajem. W sensie ludzkim uhonorowanie świętej kobiecości oznacza przede wszystkim docenienie wrodzonej wartości umysłu, ciała i duszy kobiety, a także docenienie "kobiecych" cech charakteru w mężczyźnie.

Prowadząca: Barbara Maziarska - nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini.

Koszt 120zł. Miejsce rezerwuje zgłoszenie e-mail: jogamed1@gmail.com (imię i nazwisko+ tel. kontaktowy).

Miejsce : Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2, Warszawa - metro Stokłosy.

4 sierpień 2018 (sobota) g. 16.00-19.30 - Autentyczne relacje: pokochaj siebie, otwórz się na miłość i szczęśliwy związek

.Zapraszamy wszystkich zainteresowanych niezależnie od stopnia zaawansowania w jodze, czy medytacji.

Miłość jest wyjątkową siłą, dzięki której zmieniamy nasze życie, przezwyciężamy trudności i ograniczenia. Pomimo, że mamy w sobie dar miłości i potrzebę bycia kochanym, zazwyczaj mamy trudności z okazywaniem tego uczucia. Z drugiej strony wydaje nam się, że nie zasługujemy na miłość i skazujemy siebie na samotność. A kiedy mamy już partnera, nie wiemy jak pielęgnować związek i w jaki sposób naturalnie wyrażać się w intymnej sferze naszego życia.

Praktyki jogi kundalini i tantry zostały rozwinięte, aby podnieść energię seksualną do wyższych czakr, transformować ją do energii duchowej i przygotować do wyższych poziomów świadomości, a także do zdrowego, zrównoważonego, fizycznego, mentalnego, emocjonalnego i seksualnego życia. Ze zdrowym (witalnym) ciałem, możemy przyciągnąć i utrzymać bardziej znaczące relacje, które wibrują miłością, radością i spokojem.

Warsztat obejmuje praktykę jogi, medytacji i pranayamy,

- nawiązanie relacji ze sobą samym, miłość do siebie jako podstawa wszystkich relacji, stworzenie równowagi i integracji męskiej i żeńskiej energii w nas samych.

- nawiązaniem relacji z drugą osobą, kiedy i jak powstaje relacja, rodzaje relacji w oparciu o czynniki: namiętność, intymność i zobowiązanie. Prawo biegunowości – dzień i noc, słońce i księżyc, mężczyzna i kobieta.

Poznając różnice między kobietą a mężczyzną, możesz wykorzystać różnice jako uzupełnienie, do stworzenia pokoju, harmonii i miłości.

Koszt 120 zł. Obowiązują zapisy e-mailowe: na adres: jogamed1@gmail.com: podaj imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy.

Prowadząca: Barbara Maziarska - doświadczony nauczyciel Kundalini Jogi, praktyk Tantra Jogi, uzdrowiciel Sat Nam Rasayan (uzdrawianie w głębokiej medytacji)

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2, Warszawa - metro Stokłosy.

15-19 sierpnia 2018 (środa-niedziela) - Hormony i Emocje - Festiwal Kobiecy - joga hormonalna i kundalini - 1-2 wolne miejsca!

Miejsce - Ośrodek Wolnego Wyboru, Czarny Las k/ Grodziska Mazowieckiego, ul. Cisowa 15.

Jeśli czujesz, że Twoje życie utknęło w jakimś punkcie i nie możesz ruszyć dalej, może to jest ten moment, aby z dala od domu zrelaksować ciało i umysł oraz nakarmić swoją duszę.

.

Zapraszamy na 5-dniowy wyjazdowy warsztat z jogą hormonalną i treningiem emocjonalnym wg. jogi kundalini.

Joga Hormonalna to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentrację i relaksację, dzięki której można wznowić produkcję hormonów: żeńskich, męskich oraz odpowiadających za wagę ciała (tarczyca i trzustka).

Dla kogo: - dla pań starających się o dziecko, - gdy istnieją zaburzenia hormonalne,- aby zharmonizować przepływ energii życiowej i zwiększyć jej poziom - aby nauczyć się oddychać i pogłębić oddech oraz jego świadomość - aby umieć oddychać w chwilach stresu i niepokoju - aby wzmocnić brzuch i zniwelować ” oponkę” czy ukształtować piękną talię. Joga hormonalna obejmuje proste ćwiczenia i jest odpowiednia dla osób o dowolnej sprawności. Efekty odczuwalne już na początku praktyki -poprawa nastroju -zmniejszenie napięcia, niepokoju i drażliwości -ustąpienie dolegliwości związanych z kręgosłupem i słabym krążeniem -lepszy sen. Joga Kundalini obejmuje wszystkie elementy: ćwiczenia fizyczne, medytacje, mantrę/modlitwę i techniki oddechowe. Praktyka jogi kundalini obejmuje ponad 8 milionów zestawów ćwiczeń (kryj), wykonywanych dla osiągnięcia określonego efektu. Joga kundalini jest drogą osiągnięcia harmnii między ciałem, umysłem i duszą. Joga Kundalini jest starożytną technologią oddechu, ruchu, medytacji i mantry. Praktyka Jogi Kundalini utrzymuje ciało w optymalnym zdrowiu fizycznym, zwiększa pojemność płuc, pobudza krążenie, leczy system hormonalny i nerwowy, stymuluje umysł, co zwiększa odporność na stres oraz skuteczność działań. Powyższe korzyści są już odczuwalne na początku praktyki.

Senses of the Soul – SOS dla Emocji to terapia emocjonalna dla wzmocnienia, uzdrowienia i prowadzenia. Trening obejmuje: pracę z emocjami, nowy sposób spojrzenia na to czym naprawdę są emocje, Jak korzystać z tych emocji, aby ci służyły.Będziemy pracować z następującymi emocjami: Strach-Lęk, Pragnienie-Obsesja, Złość-Frustracja, Depresja-Apatia, Żal-Smutek, Wina i Wstyd).

Miejsce: Ośrodek Wolego Wyboru w Czarnym Lesie ok 50km od Warszawy za Grodziskiem Mazowieckim

Prowadząca: Barbara Maziarska – nauczyciel i trener Kundalini Jogi, terapeutka jogi hormonalnej i uzdrowicel Sat Nam Rasayan – uzdrawianie w głębokiej medytacji.

Program pobytu:

Środa

Od 11.00- przyjazd i zakwaterowanie w domkach.

12.00-13.30 – zajęcia wprowadzające : Joga Hormonalna (nauka podstawowych oddechów, zamknięcia ciała (bandhy) i mudry.

13.30 – obiad

16.30 -18.00 – warsztat : Joga Kundalini

18.00 –kolacja

19.30 -21.00 – medytacja i relaksacja/krąg kobiecy.

Czwartek/Piątek/Sobota

6.30-8.30 – Poranna praktyka jogi i medytacji

8.30-śniadanie

11.30-13.30 – joga hormonalna

13.30 – obiad

16.30-18.00 – joga kundalini

18.00- kolacja

19.00-20.30 -medytacja/relaksacja/krąg kobiet

Niedziela

6.30-8.30 – Poranna praktyka jogi i medytacji

8.30-śniadanie

11.30-13.30 – joga hormonalna

13.30 – obiad

15.30-17.00 – joga kundalini + zakończenie

Przyjazd i zakwaterowanie od godz. 11.00, zakończenie w niedzielę ok godz. 16.00.

Koszt warsztatów + posiłki + 4 noclegi: 1200 zł (noclegi w domku niebieskim lub wiejskim) 1300zł (noclegi w domku słonecznym). Podane opłaty obowiązują przy wpłacie zaliczki 500zł do 30 maja 2018r. po tym terminie wzrastają o 100zł.

Wymagane zgłoszenie osobiste/mailowe : imię i nazwisko + telefon kontaktowy wraz z podaniem wariantu noclegu oraz wpłata zaliczki 500 zł gotówką w Studio lub na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802. Zgłoszenia: e-mail: jogamed1@gmail.com.

25 sierpnia 2018- 15 kwietnia 2019 - Nauczyciel Ery Wodnika Poziom 1 KRI - Kurs Nauczycielski Jogi Kundalini wg Yogi Bhajana

Roczny kurs nauczycielski Jogi Kundalini wg Yogi Bhajana prowadzony przez trenerów iSKY the International School of Kundalini Yoga

Kurs Nauczyciel Ery Wodnika, może być dla Ciebie okazją do własnego rozwoju, do zdobycia kwalifikacji instruktorskich, a może będzie to dla Ciebie okazja do dotknięcia swojej prawdziwej istoty, do dotarcia do miejsc, do których pragniesz dotrzeć, lecz coś do tej pory powstrzymywało Ciebie….

Podczas tego kursu będziesz mieć okazję: • nauczyć się starożytnej techniki Jogi Kundalini

• doświadczyć najwyższej i najczystszej świadomości

• zdobyć wiedzę i umiejętności, aby budować spokojniejsze i bardziej twórcze życie. Więcej informacji...

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2, Warszawa - metro Stokłosy.

8 wrzesień 2018 (sobota) g. 16.00-20.00 – Uzdrawianie rany matki i linii żeńskiej - warsztat dla kobiet i mężczyzn

."Kiedy kobieta łączy się ze świętym aspektem w sobie w danym momencie - wspiera i zasila całą planetę" - Yogi Bhajan

W trakcie tego warsztatu zajmiemy się uzdrawianiem żeńskiej linii rodu, szczególnie relacją z matką, innymi kobietami w rodzinie oraz uzdrowieniem aspektu kobiecego w nas samych. Dla kobiet oznacza to również uzdrowienie swojej kobiecości.

Matka reprezentuje połączenie z Matką Ziemią, co na planie energetycznym oznacza, że nasza relacja z naszą matką odzwierciedla relacje ze Wszystkim co jest. Od momentu poczęcia buduje się nasza relacja z matką, którą z poziomu Duszy świadomie wybieramy. Musimy być świadomi faktu, że właśnie ta kobieta, a nie żadna inna, spełnia wszystkie warunki, na wszystkich poziomach, które są potrzebne do zrealizowania prawdziwego celu naszej inkarnacji. Jeśli to pojmiemy i odczujemy głęboką prawdę zawartą w tym twierdzeniu, wtedy niezależnie od stopnia odczuwanego bólu związanego z tą relacją, będziemy wdzięczni za wszystko czego mamy szansę dzięki niej doświadczyć. Im dłużej trwa konflikt z naszą Matką, tym dłużej strumień energii płynącej od Matki ziemi jest zablokowany. Proces uzdrawiania dotyczy uzdrowienia relacji ze wszystkimi naszymi matkami z różnych inkarnacji.

Prowadząca: Barbara Maziarska - terapeutka jogą, nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini, tantryczka.

Koszt 150 zł. Obowiązują zapisy e-mailowe: na adres: jogamed1@gmail.com: podaj imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy oraz wpłata zadatku 50zł na konto Studia JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych JogaMed ul. Herbsta 2. Ursynów - metro Stokłosy.

9 września 2018 (niedziela) g. 16.00-20.00 – Uzdrawianie rany ojca i linii męskiej

- warsztat dla kobiet i mężczyzn.

Czy zastanawiałaś/eś się kiedyś, czym jest rana ojca i jaki ma wpływ na Twoje życie?

Wszyscy przychodzimy na świat bezradni, zależni i potrzebujący akceptacji i miłości. Raną ojca jest brak tej miłości od twojego ojca od momentu narodzin.

Ta rana może być spowodowana: przez: - zaniedbanie - czujesz, ze nie jesteś ważna/y, - nieobecność ojca - rodzice się rozwiedli, wczesna śmierć,...

- nadużycie - psychiczne, fizyczne, seksualne, duchowe, - nadmierną kontrolę - brak poczucia wolności, uzależnienie, - wycofanie, brak zaangażowania - brak miłości, akceptacji, błogosławieństwa, co prowadzi do braku samoakceptacji.

Skutkiem rany ojca jest niskie poczucie własnej wartości, głęboki ból emocjonalny w środku i orientacja na wydajność, która czyni nas "realizatorami", którzy zapominają o sobie.

Zapraszam na głęboki proces uzdrawiania rany ojca przy pomocy jogi kundalini, medytacji prowadzonych i głębokiego relaksu.

Na tym warsztacie możesz uświadomić sobie jakie rany otrzymało twoje subtelne Ja, zidentyfikować jaki wpływ mają te rany na twoje życie, jakie negatywne wyobrażenie siebie nosisz, oraz uwolnić te negatywne wyobrażenia.

Potrzebujemy uzdrowienia rany ojca, aby odzyskać wiarę i miłość własną. Uzdrowienie rany ojca może Ci pomóc w uzdrowieniu relacji partnerskiej lub pomóc przyciągnąć właściwego partnera do swojego życia lub stać się partnerem/partnerką w obecnym związku,

Prowadząca: Barbara Maziarska - nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini.

Koszt 150zł. Obowiązują zapisy e-mailowe: na adres: jogamed1@gmail.com: podaj imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy oraz wpłata zadatku 50zł na konto Studia JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

23 wrzesień 2018 (niedziela g.10.00-18.00) - Trzecie oko - Blask oka duszy - warsztat Sat Nam Rasayan

.Wszyscy możemy nauczyć się widzieć świat przez nasze ciało promienne. Wystarczy otworzyć swoją wrażliwość na wibracje i światło, które są wszędzie i puścić kotwice rozproszonego umysłu.

W trakcie warsztatu będziemy pracować nad wzmocnieniem, otwarciem się na blask/ światło w sobie, tak aby nasza obecność działa i była wszędzie doświadczana. Nasze Trzecie Oko zacznie widzieć w dowolnym miejscu poprzez kontakt i odczuwanie naszej duszy, poprzez ciało fizyczne, ciało subtelne i aurę w połączeniu z całym wszechświatem. Użyjemy mantry i medytacji, aby stworzyć subtelną tantrę pomiędzy naszą skończoną i uniwersalną Jaźnią. W ten sposób przełamiemy więzy ego-zmysłowe i wzmocnimy naszą duszę, aby działała jako strumień naszego ciała promiennego. Trzecie Oka, jest zwane "Joti Nitra", czyli blask oka duszy. Wtedy możemy poczuć, intuicyjnie lub zobaczyć duszę, którą jest Jaźń. Jest to nasza podstawowa rzeczywistość, nieokreślona ani ograniczona przez to, co posiadamy lub przez to, co osiągnęliśmy. W ten sposób przyciągamy wszystko, co musimy wyrazić, być szczęśliwym i osiągnąć sukces w naszym wyjątkowym życiu.

Sat Nam Rasayan jest sztuką uzdrawiania w tradycji jogi kundalini i oznacza „relaksację i boskie połączenie". Sat Nam Rasayan to technologia oparta na własnym postrzeganiu i odczuwaniu. Uczymy się odczuwać na subtelnym poziomie; siebie, nasze ciało, elementy, organy, kanały energetyczne, czakry, odczucia, emocje, tony, dźwięki... itp. Wszystko to, co postrzegamy jako ograniczenie zostaje uwolnione jak doświadczamy nieskończoności. W ten sposób, możliwe jest odczuwanie, rozpuszczenie i uzdrowienie energii i bloków w ciele.

Prowadzenie: Barbara Maziarska : uzdrowiciel i instruktor Sat Nam Rasayan.

Inwestycja - 300 zł. Miejsce rezerwuje zgłoszenie (podaj imię i nazwisko + telefon kontaktowy oraz wpłać zadatek 100zł. Zgłoszenia: proszę kierować na adres: jogamed1@gmail.com.

JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych JogaMed ul. Herbsta 2. Ursynów - metro Stokłosy.

13-14 października (sobota g. 12.00-19.00 i niedziela g. 10.00-17.00) - Shunya - wewnętrzna cisza - kurs Sat Nam Rasayan poziom I

Sat Nam Rasayan uczy jak wejść i pozostać w stanie wewnętrznej ciszy w krzątaninie i stresie dnia codziennego. Doświadczenie stanu wewnętrznej ciszy (Shuniya) umożliwia osobie praktykującej obserwowanie swoich emocji, odczuć, uczuć oraz myśli. Jest ona w stanie rozpoznać moment, kiedy te odczucia przeradzają się w dramat. Jak uda się jej rozpoznać ten moment, ma wtedy wybór – może te emocje przepuścić przez swoje ciało, tak aby jej nie dotknęły. W stanie Shuniya nie przywiązujesz się do żadnych odczuć, myśli czy uczuć, które się pojawiają. Bycie stabilnym w stanie wewnętrznej ciszy jest podstawą praktyki Sat Nam Rasayan. Naszym celem jest przełamać iluzję.

Moc i potencjał do uzdrawiania istnieje wszędzie i we wszystkich. Staje się ona dostępna poprzez oczyszczenie twoich duchowych kanałów energii w ciele subtelnym. W trakcie tego spotkania będziemy pracować nad oczyszczeniem głównych kanałów energetycznych (nadis) oraz z oczyszczeniem i otwarciem kanałów subtelnego odczuwania.

Sat Nam Rasayan jest sztuką uzdrawiania w tradycji jogi kundalini i oznacza „relaksację i boskie połączenie". Sat Nam Rasayan to technologia oparta na własnym postrzeganiu i odczuwaniu. Uczymy się odczuwać na subtelnym poziomie; siebie, nasze ciało, elementy, organy, kanały energetyczne, czakry, odczucia, emocje, tony, dźwięki... itp. Wszystko to, co postrzegamy jako ograniczenie zostaje uwolnione jak doświadczamy nieskończoności. W ten sposób, możliwe jest odczuwanie, rozpuszczenie i uzdrowienie energii i bloków w ciele.

Prowadzenie: Barbara Maziarska : uzdrowiciel i instruktor Sat Nam Rasayan.

Koszt warsztatu 550zł. Miejsce rezerwuje zaliczka 150zł.

Ten warsztat zalicza się do kursu SNR poziomu I.

W procesie certyfikacji - wymagane jest 6 weekendów lub /12 dni warsztatowych SNR. Szczegóły certyfikacji i dalsze terminy kursu wkrótce.

Miejsce rezerwuje zgłoszenie (podaj imię i nazwisko + telefon kontaktowy oraz wpłać zadatek 100zł. Zgłoszenia: proszę kierować na adres: jogamed1@gmail.com.JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych JogaMed ul. Herbsta 2. Ursynów - metro Stokłosy.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych JogaMed ul. Herbsta 2. Ursynów - metro Stokłosy.

9-11 listopada 2018 (piątek -niedziela) - Rebirthing - całkowite odrodzenie - warsztat wyjazdowy niedaleko Warszawy

.Jeśli potrzebujesz uzdrowienia i uwolnienia bagażu i wzorców z podświadomości, nieuświadomionych lęków, emocji, wzorców i blokad z dzieciństwa i innych okresów życia – ten warsztat jest dla Ciebie!

Nasz pierwszy oddech określa nasze wejście w życie. Będąc jeszcze w łonie matki przejmujemy jej emocje i lęki. Od jej samopoczucia zależy, czy rozpoczynany naszą podróż z poczuciem bezpieczeństwa i miłości, czy z uczuciem niepewności i lęku. W okresie dzieciństwa, dla własnej ochrony, wszystkie traumatyczne doświadczenia wypychamy do podświadomości. Inaczej nie bylibyśmy w stanie przetrwać i przeżyć. W życiu dorosłym, te urazy czy doświadczenia powracają do nas w najmniej spodziewanych momentach i zachowujemy się wtedy; jak mała skrzywdzona dziewczynka czy chłopiec. Ulegamy emocjom, boimy się, jesteśmy często niepewni, nieśmiali, nie wierzymy we własne możliwości. Nasze emocjonalne zachowania nie są adekwatne do danej sytuacji. W trakcie warsztatu będziemy doświadczać ponownych narodzin, uzdrawiać czas, kiedy byliśmy jeszcze w łonie matki, czas naszych narodzin, dzieciństwo oraz nasze przeżycia i doświadczenia do chwili obecnej przy pomocy technik oddechowych, medytacji i jogi kundalini. W programie wykład dot. cykli życia: cykle świadomościowe, energetyczne i intelektualne i jaki mają na nas wpływ.

Program tego warsztatu obejmuje: praktykę Jogi Kundalini, medytacje prowadzone, procesy uwalniania. W trakcie warsztatu będziemy doświadczać ponownych narodzin, uzdrawiać czas, kiedy byliśmy jeszcze w łonie matki, czas sprzed naszych narodzin, nasze narodziny, dzieciństwo, czasy szkolne oraz nasze przeżycia, wyobrażenia i doświadczenia do chwili obecnej. Będą omawiane i uzdrawiane cykle życia w tym śmierć jako etap w cyklu życia. Czy myślałeś/aś kiedyś o śmierci, jak o części cyklu życia? W jaki sposób świadomie przejść przez proces śmierci, jak się do niego przygotować i co robić w momencie śmierci. Jak umrzeć, żeby narodzić się dla życia.

Prowadzenie: Barbara Maziarska – certyfikowany nauczyciel i trener instruktorów jogi kundalini, uzdrowiciel Sat Nam Rasayan (uzdrawianie w stanie głębokiej medytacji)

Program

Piątek

Przyjazd i zakwaterowanie w pokojach 2-3 os. od godz. 15.00.

16.00-18.00 – Wprowadzenie do tematu. Zajęcia jogi + oczyszczanie nieświadomości

18.00 – kolacja

19.30-21.30 - warsztat – Od Narodzin do Śmierci i od Śmierci do ponownych Narodzin. Czy myślałeś kiedyś o śmierci, jak o części cyklu życia? W jaki sposób świadomie przejść przez proces śmierci, jak się do niego przygotować i co robić w momencie śmierci. Jak umrzeć, żeby narodzić się dla życia.

22.30-23.30 – gong

23.30- 0.00 - „Crossing the hour”

Sobota

8.30 – śniadanie

11.00-13.30– Uzdrawianie okresu sprzed narodzin/ okres prenatalny.

13.30 – obiad

16.00-18.00 – Ponowne narodziny

18.00- kolacja

19.30-21.00- Oczyszczanie podświadomości.

Niedziela

6.00-8.30 – poranna praktyka jogi i medytacji

8.30 – śniadanie

11.00-13.30 – uzdrawianie dzieciństwa od 0 do 11 roku życia.

13.30 – obiad

15.00-17.30 – Cykle życia i style życia – wykład i uzdrawianie kolejnych etapów (czasy szkolne, młodzieńcze, aż do chwili obecnej)

Miejsce: Rajszew Project, ul. Konwaliowa 15, Rajszew, http://www.rajszewproject.pl.

Inwestycja: First Minute: 750 zł – (obejmuje warsztaty, 2 noclegi w pokojach 2-3 os, wspaniałe jogiczne jedzenie) przy wpłacie zaliczki 350 zł do 30 września 2018, po tym terminie 850 zł.

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy: osobiście w Studio lub e-mail: jogamed1@gmail.com + wpłata zadatku gotówką lub na konto: JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Odwiedź nas również na Facebooku

https://www.facebook.com/centrumjogamed/