Aktualności

yoga

Aktualności

Zapraszamy do Studia Jogi i Terapii Naturalnych na regularne zajęcia jogi kundalini, medytacje i jogę dźwięku - zobacz grafik zajęć.

Nasz adres: ul. Herbsta 2, Warszawa - Ursynów - metro Stokłosy. Zobacz na na mapie jak dojechać lub dojść od metra Stokłosy.

Odwiedź nas również na Facebooku.

28-30 stycznia 2022 (piątek-niedziela) - Moc Kobiety – Moc Słowa – Moc Komunikacji – odosobnienie z jogą hormonalną i kundalini - 1 wolne miejsce!

- Oddechowo / Urle - 70 km od Warszawy

12 lutego 2022 (sobota) g.10.00-18.00) - Mocna i Promienna Linia Łuku, Blask Aury i przestrzeń sensytywna - warsztat Sat Nam Rasayan - 5 wolnych miejsc!

z przerwą 1,5 h na posiłek we własnym zakresie.

Zapraszam na specjlany warsztat Sat Nam Rasayan (zdrawianie w głębokiej medytacji) dla wzmocnienia linii łuku, aury i dla utrzymania stabilnej przestrzeni sensytywnej.

Rok 2022 to rok Linii Łuku, Halo lub Łuku Światła

„Kiedy linia łuku jest słaba, zdarzają się rzeczy, takie jak wypadki, jak choroba… Kiedy jest silna, jesteś chroniony” - Nirvair Singh (w Dziesięciu Ciałach Świetlnych Świadomości).

Linia Łuku świętych kobiet, to ucieleśnienie Łaski Boga.

Ponieważ tendencje i zmagania związane z pogłębiającą się polaryzacją będą kontynuowane w 2022 roku, twoja linia łuku stanie się centralnym aspektem twojego ludzkiego doświadczenia.

Krótko mówiąc, według numerologii 10 ciał , ten rok 2022, sumuje się do liczby sześć (2+0+2+2=6), która reprezentuje energetyczną część ludzkiej głowy.

Linia Łuku jest ochroną i projekcją psychiki, zwykle przedstawiana jako aureola wokół głowy Świętych i Buddów.

Tę psycho magnetyczną tarczę możemy rozwijać od dzieciństwa. To jest kluczowe dla naszego podstawowego zdrowia psychicznego i dla ochrony ośrodków głowy, takich jak szósta czakra, ajna.

W tym roku linia łuku może być poważnie dotknięta trwającym zaostrzeniem się polaryzacji.

Oznacza to, że twoja linia łuku dana od Boga, wokół twojej głowy, będzie decydującym czynnikiem, abyś mógł utrzymać swoją stabilność psychiczną. Jest bardzo prawdopodobne, że ogólna stabilność psychiczna będzie ważnym problemem zdrowotnym w 2022 roku.

Osoby, które zbytnio używają lub nadużywają swoich obwodów umysłowych, mogą napotkać poważne wyzwania. Myślę tutaj o jakiejkolwiek stymulacji umysłowej, zwłaszcza sztucznej, wywołanej przez blokady i kwarantanny.

Po dwóch latach pandemii i ograniczeń, mnóstwo informacji i dezinformacji dotarło do naszych głów.

Sat Nam Rasayan jest sztuką uzdrawiania w tradycji jogi kundalini i oznacza „relaksację i boskie połączenie". Sat Nam Rasayan to technologia oparta na własnym postrzeganiu i odczuwaniu. Uczymy się odczuwać na subtelnym poziomie; siebie, nasze ciało, elementy, organy, kanały energetyczne, czakry, odczucia, emocje, tony, dźwięki... itp. Wszystko to, co postrzegamy jako ograniczenie zostaje uwolnione jak doświadczamy nieskończoności. W ten sposób, możliwe jest odczuwanie, rozpuszczenie i uzdrowienie energii i bloków w ciele.

Prowadząca: Barbara Maziarska - nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini, uzdrowiciel i instruktor Sat Nam Rasayan.

Inwestycja 350 zł (dla praktyków SNR), osoby nowe po akceptacji - opłata 400zł.

Obowiązują zapisy: osobiście w Studio lub e-mail: jogamed1@gmail.com oraz wpłata zadatku 100zł na konto Studia JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

19 lutego 2022 (sobota) g. 10.00-18.00 - Moc Kobiety, Kobieta w Relacji, uzdrawianie linii męskiej - warsztat jogi kundalini..

Jaka jest rola kobiety? Jaka jest rola kobiety w Erze Wodnika? Jaka jest rola kobiety w relacji?

czym jest kobiecość? Czym jest męskość? Czym jest gra polaryzacji?

Jak uzdrowić siebie, jak uzdrowić swoją relację z partnerem? Jak przyciągnąć właściwego partnera do swojego życia, jak stać się partnerką w obecnym związku?

Czy zastanawiałaś się kiedyś, czym jest rana ojca i jaki ma wpływ na Twoje życie? Wszyscy przychodzimy na świat bezradni, zależni i potrzebujący akceptacji i miłości. Raną ojca jest brak tej miłości od swojego ojca od momentu narodzin.

Ta rana może być spowodowana: przez: zaniedbanie; czujesz, ze nie jesteś ważna/y, nieobecność ojca - rodzice się rozwiedli, wczesna śmierć,

nadmierną kontrolę - brak poczucia wolności, uzależnienie, - wycofanie, brak zaangażowania - brak miłości, akceptacji, błogosławieństwa, co prowadzi do braku samoakceptacji.

Skutkiem rany ojca jest niskie poczucie własnej wartości, głęboki ból emocjonalny w środku i orientacja na wydajność, która czyni nas "realizatorami", którzy zapominają o sobie.

Potrzebujemy uzdrowienia rany ojca, aby odzyskać wiarę i miłość własną. Uzdrowienie rany ojca może Ci pomóc w uzdrowieniu relacji partnerskiej lub pomóc przyciągnąć właściwego partnera do swojego życia lub stać się partnerką w obecnym związku,

Jako kobiety potrzebujemy uzdrowienia aspektu żeńskiego i męskiego w sobie, potrzebujemy połączyć się z naszą mocą kobiecą i naszą podatnością na zranienie oraz z naszym wewnętrznym mężczyzną, tak aby nas wspierał i wzmacniał.

"Jak nie akceptujesz swojej godności jako kobieta, wszystkie zewnętrzne oznaki kobiecości nic nie znaczą. To nie ma w ogóle związku z żadnym mężczyzną lub jakąkolwiek relacją. Jak zaakceptujesz swoją własną godność, cały świat przyjdzie do Ciebie. "Yogi Bhajan

Prowadząca : Basia Maziarska /Har Anand- nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini.

Inwestycja 350zł. Miejsce rezerwuje zgłoszenie zgłoszenie: e-mail: imię i nazwisko + telefon kontaktowy przesłane na adres: jogamed1@gmail.com + wpłata zadatku 100 zł. konto:

JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 18025

Miejsce : Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2. Warszawa.

3-6 marca 2022 (czwartek -niedziela) - Rebirthing - ponowne narodziny i uzdrawianie Rany Matki i Ojca - do 30 stycznia - cena First Minute

- warsztat wyjazdowy/ Ośrodek Rozwojowy Oddechowo, Urle k/ Warszawy

.Jeśli potrzebujesz uzdrowienia i uwolnienia bagażu i wzorców z podświadomości, nieuświadomionych lęków, emocji, wzorców i blokad z dzieciństwa i innych okresów życia – ten warsztat jest dla Ciebie!

Nasz pierwszy oddech określa nasze wejście w życie. Będąc jeszcze w łonie matki przejmujemy jej emocje i lęki. Od jej samopoczucia zależy, czy rozpoczynany naszą podróż z poczuciem bezpieczeństwa i miłości, czy z uczuciem niepewności i lęku. W okresie dzieciństwa, dla własnej ochrony, wszystkie traumatyczne doświadczenia wypychamy do podświadomości. Inaczej nie bylibyśmy w stanie przetrwać i przeżyć. W życiu dorosłym, te urazy czy doświadczenia powracają do nas w najmniej spodziewanych momentach i zachowujemy się wtedy; jak mała skrzywdzona dziewczynka czy chłopiec. Ulegamy emocjom, boimy się, jesteśmy często niepewni, nieśmiali, nie wierzymy we własne możliwości. Nasze emocjonalne zachowania nie są adekwatne do danej sytuacji. W trakcie warsztatu będziemy doświadczać ponownych narodzin, uzdrawiać czas, kiedy byliśmy jeszcze w łonie matki, czas naszych narodzin, dzieciństwo oraz nasze przeżycia i doświadczenia do chwili obecnej przy pomocy technik oddechowych, medytacji i jogi kundalini.

Program tego warsztatu obejmuje: praktykę Jogi Kundalini, medytacje prowadzone, procesy uwalniania.

W trakcie warsztatu będziemy doświadczać ponownych narodzin, uzdrawiać czas, kiedy byliśmy jeszcze w łonie matki, czas sprzed naszych narodzin, nasze narodziny, dzieciństwo, czasy szkolne oraz nasze przeżycia, wyobrażenia i doświadczenia do chwili obecnej.

Od momentu poczęcia buduje się nasza relacja z matką, którą z poziomu Duszy świadomie wybieramy. Musimy być świadomi faktu, że właśnie ta kobieta, a nie żadna inna, spełnia wszystkie warunki, na wszystkich poziomach, które są potrzebne do zrealizowania prawdziwego celu naszej inkarnacji. Jeśli to pojmiemy i odczujemy głęboką prawdę zawartą w tym twierdzeniu, wtedy niezależnie od stopnia odczuwanego bólu związanego z tą relacją, będziemy wdzięczni za wszystko czego mamy szansę dzięki niej doświadczyć.

Prowadzenie: Barbara Maziarska/ Har Anand – certyfikowany nauczyciel i trener instruktorów jogi kundalini, uzdrowiciel Sat Nam Rasayan (uzdrawianie w stanie głębokiej medytacji)

Program

Czwartek

Przyjazd i zakwaterowanie

od godz. 15.30.

16.30-18.00 - zajęcia wprowadząjace

18.00 – kolacja

19.30-21.00 - warsztat – oczyszczanie podświadomości

Piątek, Sobota

6.00 - poranna praktyka jogi

8.30 – śniadanie

11.00-13.30– Warsztat Ponowne Narodziny:

13.30 – obiad

16.00-18.00 – cd. warsztat

18.00- kolacja

19.30-21.00- sesja wieczorana

Niedziela

6.00-8.30 – poranna praktyka jogi i medytacji

8.30 – śniadanie

11.00-13.30 – zajecia jogi i cd. warsztatu.

13.30 – obiad

14.30-15.30 - podsumowanie i zakończenie warsztatu.

Miejsce: Ośrodek Rozwojowy Oddechowo, Urle k/ Warszawy

https://oddechowo.pl/kontakt/

First Minute: 1350 zł (obejmuje : warsztaty, 3 noclegi, posiłki vege) przy wpłacie zadatku 500 zł do 30 stycznia 2022. Po tym terminie opłata regularna - 1500 zł .

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy: osobiście w Studio lub e-mail: jogamed1@gmail.com + wpłata zadatku gotówką lub na konto: JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

11- 15 maja 2022 (środa –niedziela) - Cykle Życia i Style Życia - warsztat lub kurs jogi kundalini poziom 2- Wytwórnia Ciszy, Brzozówka, k. Uniejowa

możliwy udział w samym warsztacie stacjonarnym w Wytwórni Ciszy

lub

w kursie poziomu 2 z uzupełnieniem 1-dniowym 21 maja 2022 i 90 dniowym procesem w grupie.

.Zapraszamy na kurs/warsztat dla zrozumienia swojego własnego cyklu życia i nauczenia się tego, jak dostosować swój styl życia, tak aby wspierał twoją fizyczną i duchową transformację.

Jak wykorzystać energię Cyklów: Energii Życiowej, Inteligencji i Świadomości, aby pozostać zdrowym, cieszyć się witalnością, mądrością i obfitością. Co 18 lat ciało fizyczne przechodzi proces dojrzałości i zmian. Nazywamy to Cyklem Energii Życia. Co 11 lat zmienia się sposób, w jaki stosujesz to, co wiesz, do rozwiązywania problemów. Rozszerza się horyzont inteligencji. Nazywamy to Cyklem Inteligencji. A co 7 lat rozwija się podstawowe poczucie Twojej tożsamości. Pogłębia się, budując na mądrości przeszłych doświadczeń. Nazywamy to Cyklem Świadomości.

Te cykle są wbudowane w strukturę ludzkiego ciała. Jogini badali i odkryli te subtelne, ale dokładne cykle zakodowane w mózgu i gruczołach. Zrozumienie tych cykli i ich wpływu na twoje życie jest potężnym aspektem Jogi Kundalini.

Przygotuj się na to co Ciebie czeka i błogosław to, co minęło. Uwolnij siebie i swoje życie z blokad karmicznych, nawyków i wzorców. Zrozum swój rodowód, usuń karmiczne przeszkody i zrozum swoją biografię.

Kluczowe tematy

• Odkryj swój cel: Czy Ty definiujesz go dla siebie, czy też jest on określony zewnętrznie przez Los lub Przeznaczenie?

• Wyznacz etapy i cykle swojego życia

• Zidentyfikuj nawyki, cykle i praktyki, które pomagają i utrudniają życie w teraźniejszości, przeszłości i przyszłości.

• Odnów swoją samoocenę i pozwól, aby twój prawdziwy charakter został odzwierciedlony.

• Zmierz się z lękiem przed śmiercią i naucz się żyć bez obaw.

Wykorzystaj praktykę jogi kundalini i medytacji, a także inne procesy, aby wspierać życie w harmonii ze swoim celem i przeznaczeniem. Stwórz swoją przyszłą projekcję tak, aby przepływ obfitości był naturalną konsekwencją równowagi rytmów. Przekształć swoje życia z nawyków, które degradują duszę, w dyscyplinę, która promuje duszę.

Na poziomie 2, poprzez swoją osobistą praktykę, proces grupowy, głęboką interaktywną dyskusję, intensywne medytacje, przejdziesz przez transformację, która pomoże ci pogłębić własne, bezpośrednie postrzeganie nauk jogi kundalini.

Ten moduł /kurs służy również poprawie zdolności tworzenia i utrzymywania Świętej Przestrzeni Nauczyciela.

Zapraszamy na głęboki proces w trakcie stacjonarnego warsztatu /kursu stacjonarny , który jest otwarty dla wszystkich, ale certyfikacja jest ograniczona do osób, które ukończyły kurs instruktorski Jogi Kundalini poziomu 1 certyfikowany przez KRI.

Trening poprowadzą:

Har Anand (Basia Maziarska) z Międzynarodowej Szkoły Kundalini Jogi (ISKY). warsztat/kurs w Wytwórni Ciszy.

Darryl O' Keeffe z Międzynarodowej Szkoły Kundalini Jogi (ISKY).

Dla instruktorów Jogi Kundalini odbędzie się dodatkowe spotkanie 1 dniowe w terminie

21 maja 2022 z Darryl O'Keeffe - spotkanie online - podczas którego zostaną uzupełnione aspekty związane z kursem i certyfikacją oraz zaliczeniem modułu jako 1 z 5 do certyfikacji poziomu 2.

Inwestycja: tylko warsztat w Wytwórni Ciszy - 2 200zł ( obejmuje pobyt, zakwaterowanie, posiłki wegańskie oraz 5 dniowy warsztat /kurs).

kurs wraz z certyfikacją KRI – 2.900zł

- obejmuje 5 dniowy warsztat/kurs w Wytwórni Ciszy 1 dzień online z Darryl O'Keffe 21 maja 2022 + manual w języku polskim.

Powyższe ceny obowiązują przy wpłacie zadatku bezzwrotnego 700zł w momencie zgłoszenia, nie później niż 11.03.2022.

Po tym terminie opłaty wzrastają o 200zł.

Program pobytu w Wytwórni Ciszy:

Przyjazd i zakwaterowanie i rejestracja od g. 11.00 we środę

12.00 - 13.30 Wprowadzenie do modułu i praktyka jogi

13.30 – obiad

15.30-18.00 – Cykle życia/Style życia

18.00- kolacja

19.30-20.30 - sesja wieczorna

12,13,14 maja 2022 (czwartek, piątek, sobota)

5.30- sadhana

8.30 – śniadanie

10.30-13.00 – Cykle życia/Style życia

13.00-obiad

15.30-18.00 – Cykle życia/Style życia

18.00- kolacja

19.30-20.30 – sesja wieczorna / kurs

15 maja (niedziela)

5.30- sadhana

8.30 – śniadanie

10.30-13.00 – Cykle życia/Style życia

13.00-obiad

14.30-16.00 – podsumowanie, zakończenie.

Miejsce rezerwuje wpłata bezzwrotnego zadatku 700 zł oraz zgłoszenie mailowe: imię i nazwisko + telefon kontaktowy.

Zadatek może być uregulowany gotówką w Studio lub na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Zgłoszenia: Prosimy przesyłać na adres e-mail: jogamed1@gmail.com.

KURS medytacji i uzdrawiania Sat Nam Rasayan - poziom 1 - od 4 czerwca 2022 do 16 października 2022

Kurs medytacji i uzdrawiania – Poznaj siebie, wyraź siebie i pozwól na własną transformację. Zapraszam na kurs medytacji, który jest jednocześnie kursem głębokiego uzdrawiania. Zaangażujemy się w uzdrawiającą podróż, tak aby poznać i uzdrowić siebie.

Jak uzdrowimy siebie, nasze pole będzie uzdrawiać nasze otoczenie.

Terminy kursu

4-5 czerwca 2022

2-3 lipca 2022

20-21 sierpnia 2022

24-25 września 2022

(sobota 11.00-18.00 i niedziela g.9.00-16.00)

Oraz 13-16 października 2022 (czwartek-niedziela) – Czakry i Elementy – uzdrawianie przez czakry i elementy - warsztat wyjazdowy w Oddechowie.

Medytacja jest zarówno umiejętnością jak i doświadczeniem. Ma etapy, tak jak kwiat wyrasta z nasion i przechodzi od fazy kiełkowania, przez fazę puszczania listków do kwitnięcia, tak my przechodzimy przez różne etapy w naszym życiu. Ten kurs medytacji pozwoli nam przeżyć i uświadomić sobie różne etapy, dzięki którym będziemy mogli zobaczyć nasze wzorce, zobaczyć siebie i widzieć poza sobą. Zapraszam na kurs medytacji, który jest jednocześnie kursem głębokiego uzdrawiania. Zapraszam na kurs wewnętrznej przemiany. Zaangażujemy się w trzy medytacyjne podróże, które zabiorą Ciebie krok po kroku do głębszego poziomu przebudzenia i realizacji.

W sanskrycie Sat Nam Rasayan oznacza: Sat – prawda, Nam – tożsamość, Rasayan – odmłodzenie w całości Sat Nam Rasayan tłumaczone jest jako "głęboki relaks w Prawdziwej Tożsamości”.

Sat Nam Rasayan jest starożytną sztuką medytacji i uzdrawiania. W SNR używamy tylko naszej świadomości do uzdrawiania. Stan świadomości, w którym pozwalamy sobie na odczucia i który pozwala na uzdrowienie nazywamy przestrzenią sensytywną.

Celem Sat Nam Rasayan jest pomaganie innym. Sat Nam Rasayan pracuje na subtelnym poziomie poprzez projekcję medytacyjnego umysłu. Sat Nam Rasayan pozwala uzdrowicielowi zrównoważyć pięć elementów (powietrze, ziemia, ogień, eter i woda) oraz ciało praniczne pacjenta.

Nauka i praktyka SNR jest dla każdego, kto jest zainteresowany okiełznaniem swoich zmysłów, nauczeniem się medytacji i technologii uzdrawiania.

Sat Nam Rasayan uczy jak; Uzdrawiać innych, Uwolnić niezdrowe zachowania i doświadczać każdej chwili z czystym umysłem, Radzić sobie z odczuciami, myślami i emocjami, bez przywiązywania się do nich, Rozwinąć i ugruntować swój wewnętrzny spokój umysłu, Wzmocnić, rozwinąć intuicję i sztukę medytacji.

Na kursie Sat Nam Rasayan poziomu 1, studenci uczą się pozwalać sobie na odczuwanie tego co się pojawia. Poprzez pozwolenie mam na myśli, to że jesteśmy świadomi naszych odczuć bez ich oceniania lub robienia mentalnych założeń na temat tego, co czujemy. Odczuwamy i odbieramy to co się pojawia w danym momencie, czy jest to ból w stopach, czy tik na twarzy, czy cokolwiek innego pozwalamy tym wszystkim odczuciom się pojawić, ale ich nie oceniać.

Kurs prowadzi: Barbara Maziarska (Har Anand)- Nauczycielka i trenerka instruktorów Jogi Kundalini, Instruktor Sat Nam Rasayan

Inwestycja : 4.000 zł za cały kurs (obejmuje kurs oraz zakwaterowanie i wyżywienie w Ośrodku Rozwojowym w Oddechowie www.oddechowo.pl) podczas ostatniego zjazdu) przy wpłacie zaliczki 500 zł do 20 marca 2022 i dopłata 3.500 zł w pierwszym dniu kursu. Po tym terminie cena wzrasta o 200zł. Możliwa płatność w 3 ratach: po 1500 zł każda. Zadatek jest rozliczany przy ostatniej wpłacie.

Dla osób, które pomyślnie ukończą kurs - Międzynarodowy Certyfikat Sat Nam Rasayan poziom 1.

Miejsce na kursie rezerwuje zgłoszenie i wpłata zaliczki 500 zł. Dla osób powtarzających zniżka 500zł - rozliczona przy ostatniej wpłacie.

Prosimy o zgłoszenia mailowe: jogamed1@gmail.com: podaj imię i nazwisko +tel. kontaktowy oraz wpłata na konto Studia: JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802. Zgłoszenia: Prosimy przesyłać na adres e-mail: jogamed1@gmail.com. Podaj imię i nazwisko + telefon kontaktowy.

Odwiedź nas również na Facebooku

https://www.facebook.com/centrumjogamed/