Aktualności

yoga

Aktualności

Zapraszamy do Studia Jogi i Terapii Naturalnych na regularne zajęcia jogi kundalini, medytacje i jogę dźwięku - zobacz grafik zajęć.

Nasz adres: ul. Herbsta 2, Warszawa - Ursynów - metro Stokłosy. Zobacz na na mapie jak dojechać lub dojść od metra Stokłosy.

Odwiedź nas również na Facebooku.

7 października 2022 (piątek) g. 18.00-21.00 –Uzdrawianie Rany Matki – warsztat jogi kundalini - 5 wolnych miejsc!

.Nasza matka jest naszym pierwszym spotkaniem z kobiecą siłą. Nasze emocjonalne doświadczenie z matką inicjuje nasz związek ze wszystkim co jest kobiece.

Dobre samopoczucie naszej matki i stan jej ciała emocjonalnego mają głęboki wpływ

(1) na to, jak kształtujemy naszą tożsamość jako kobiety;

(2) jak cenimy siebie;

(3) w jaki sposób wyrażamy i odnosimy się do naszych uczuć, emocji i naszego ciała;

i (4) nasz związek, lub jego brak, z Boską Matką.

Matka reprezentuje połączenie z Matką Ziemią, co na planie energetycznym oznacza, że nasza relacja z naszą matką odzwierciedla relacje ze Wszystkim co jest. Od momentu poczęcia buduje się nasza relacja z matką, którą z poziomu Duszy świadomie wybieramy. Musimy być świadomi faktu, że właśnie ta kobieta, a nie żadna inna, spełnia wszystkie warunki, na wszystkich poziomach, które są potrzebne do zrealizowania prawdziwego celu naszej inkarnacji. Jeśli to pojmiemy i odczujemy głęboką prawdę zawartą w tym twierdzeniu, wtedy niezależnie od stopnia odczuwanego bólu związanego z tą relacją, będziemy wdzięczni za wszystko czego mamy szansę dzięki niej doświadczyć.

Potrzebujemy uzdrowienia rany matki, aby odzyskać wiarę i miłość własną.

Prowadząca: Har Anand (Barbara Maziarska) - terapeutka jogą, nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini.

Inwestycja: 200 zł. obowiązują zapisy e-mailowe: na adres: ogamed1@gmail.com: podaj imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Liczba miejsc ograniczona.

Opłata gotówką na miejscu przed warsztatem.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych JogaMed ul. Herbsta 2. Ursynów - metro Stokłosy.

13-16 października 2022 (czwartek - niedziela) – Trzecie oko – Blask oka duszy – joga kundalini i uzdrawianie w głębokiej medytacji /Ośrodek Rozwojowy " Oddechowo" Borzymy, Ulre, k/ Warszawy- 2 wolne miejsca!

Zapraszamy na warsztat wyjazdowy obejmujący praktykę jogi kundalini i naukę i praktykę uzdrawiania w głębokiej medytacji – Sat Nam Rasayan.

.Zaproś siebie na wyjazd dla regeneracji i uzdrowienia: ciała, umysłu i ducha.

W trakcie tego 4 dniowego warsztatu będziemy pracować z oczami i wyobrażeniami. Uważamy, że rzeczywistość jest taka jak ją widzimy. Wszystko weryfikujemy poprzez: widziałeś to? W trakcie warsztatu będziemy pracować nad otwarciem trzeciego oka, a także będziemy się uczyć jak używać widzenia do uzdrowienia siebie i innych. Prawdopodobnie cały czas widzisz swoim 3-cim okiem, ale nie jesteś tego świadom/a, ponieważ nie patrzysz. To oznacza, że coś w Twojej świadomości jest świadome, ale nie możesz tego zintegrować, aby rzeczywiście widzieć. W takiej sytuacji, nic nie trzeba rozwijać, wystarczy tylko to rozpoznać. Twoje trzecie oko pracuje w ten sam sposób jak Twoje fizyczne oczy. Fizyczne oczy są niezbędne w normalnym procesie widzenia. One pozwalają Ci zbudować obraz poprzez neurony połączone z Twoimi oczami i mózgiem. Ale obraz, jako taki, powstaje w twojej świadomości. I to samo jest z trzecim okiem. Obraz z trzeciego oka także powstaje w Twojej świadomości w przestrzeni w twoim mózgu. W trakcie tych warsztatów wskoczymy do tej przestrzeni, gdzie zobaczycie obraz poza normalną przestrzenią i czasem.

W trakcie warsztatu będziemy pracować nad wzmocnieniem, otwarciem się na blask/ światło w sobie, tak aby nasza obecność działa i była wszędzie doświadczana.

Nasze Trzecie Oko zacznie widzieć w dowolnym miejscu poprzez kontakt i odczuwanie naszej duszy, poprzez ciało fizyczne, ciało subtelne i aurę w połączeniu z całym wszechświatem.

Użyjemy mantry i medytacji, aby stworzyć subtelną tantrę pomiędzy naszą skończoną i uniwersalną Jaźnią. W ten sposób przełamiemy więzy ego-zmysłowe i wzmocnimy naszą duszę, aby działała jako strumień naszego ciała promiennego. Trzecie Oko, jest zwane "Joti Nitra", czyli blask oka duszy. Wtedy możemy poczuć, intuicyjnie lub zobaczyć duszę, którą jest Jaźń. Jest to nasza podstawowa rzeczywistość, nieokreślona ani ograniczona przez to, co posiadamy lub przez to, co osiągnęliśmy. W ten sposób przyciągamy wszystko, co musimy wyrazić, być szczęśliwym i osiągnąć sukces w naszym wyjątkowym życiu.

Sat Nam Rasayn, to sztuka uzdrawiania oraz medytacji praktykowana w tradycji Jogi Kundalini. Przez tysiące lat była to technologia hermetycznie strzeżona i przekazywana tylko od mistrza do ucznia, w tradycyjny sposób, w ciszy. Uzdrawianie metodą Sat Nam Rasayan odbywa się w stanie shuniya (wewnętrzna cisza). W stanie wewnętrznej ciszy (Shunia) dotykamy nieskończoności i zaczynamy z nią płynąć. Wszystko to, co postrzegamy jako ograniczenie zostaje uwolnione jak doświadczamy nieskończoności. W ten sposób, możliwe jest odczuwanie, rozpuszczenie i uzdrowienie energii i bloków w ciele. Sat Nam Rasayan jest sztuką uzdrawiania w tradycji jogi kundalini i oznacza \"relaksację i boskie połączenie\".

Program pobytu: (czwartek, piątek, sobota, niedziela)

Czwartek: zakwaterowanie od godz. 16.00.

17.00 - wprowadzenie - zajęcia

18.00- kolacja

19.00-21.00- Medytacja i relaksacja.

Piątek i Sobota

6.00-poranna praktyka jogi i medytacji dla uzdrowienia przez czakry,

8.30-śniadanie,

10.30- 13.00 - warsztat i praktyka jogi

13.00- obiad,

15.30- 18.00- Sat Nam Rasayan teoria i praktyka

18.00-kolacja,

19.30-21.00- medytacja, wizualizacja, relaksacja przy gongach i misach.

Niedziela

6.00-poranna praktyka jogi i medytacji dla uzdrowienia przez czakry,

8.30-śniadanie,

10.30-13.00 -warsztat

13.00- obiad,

14.00-15.30 - Medytacja i zakończenie

prowadząca: Barbara Maziarska/ Har Anand - nauczycielka jogi kundalini, trener instruktorów jogi kundlaini, terapeuta jogi hormonalnej, jogi dla oczu, instruktor i uzdrowiciel Sat Nam Rasayan (uzdrawianie w głębokiej medytacji).

Inwestycja First Minute: 1400 zł (obejmuje: warsztaty, noclegi, posiłki wegańskie) przy wpłacie zadatku do 30 sierpnia 2022.

Po tym terminie opłata regularna - 1550 zł. Miejsce rezerwuje zgłoszenie mailowe + wpłata zadatku 550 zł płatna gotówką w Studio lub na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Informacje i zapisy: Wyślij zgłoszenie : imię i nazwisko + telefon kontaktowy na adres : jogamed1@gmail.com i po wstępnej rezerwacji wpłać zadatek.

20 i 27 października oraz 3, 17 i 24 listopada 2022 (czwartek) g. 18.30-20.00 – Moc Kobiety, Kobieta w Relacji, Uzdrawianie rany ojca i linii męskiej- cykl zajęć terapeutyczno-rozwojowych w stałej grupie kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedyś, czym jest rana ojca i jaki ma wpływ na Twoje życie? Wszyscy przychodzimy na świat bezradni, zależni i potrzebujący akceptacji i miłości. Raną ojca jest brak tej miłości od twojego ojca od momentu narodzin. Ta rana może być spowodowana: przez: - zaniedbanie - czujesz, ze nie jesteś ważna, - nieobecność ojca - rodzice się rozwiedli, wczesna śmierć,...

- nadużycie - psychiczne, fizyczne, seksualne, duchowe, - nadmierną kontrolę - brak poczucia wolności, uzależnienie, - wycofanie, brak zaangażowania - brak miłości, akceptacji, błogosławieństwa, co prowadzi do braku samoakceptacji.

Skutkiem rany ojca jest niskie poczucie własnej wartości, głęboki ból emocjonalny w środku i orientacja na wydajność, która czyni nas "realizatorkami", które zapominają o sobie.

Zapraszam na głęboki proces uzdrawiania rany ojca przy pomocy jogi kundalini, medytacji prowadzonych i głębokiego relaksu.

Na tym cyklu warsztatów możesz uświadomić sobie jakie rany otrzymało twoje subtelne Ja, zidentyfikować jaki wpływ mają te rany na twoje życie, jakie negatywne wyobrażenie siebie nosisz, oraz uwolnić te negatywne wyobrażenia. Jako kobiety potrzebujemy uzdrowienia rany ojca, aby odzyskać wiarę i miłość własną. Uzdrowienie rany ojca może Ci pomóc w uzdrowieniu relacji partnerskiej lub pomóc przyciągnąć właściwego mężczyznę do swojego życia,

Prowadząca: Har Anand / Barbara Maziarska - nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini.

Inwestycja: całość 5 spotkań 2 godzinnych -300 zł. Płatność z góry na pierwszych zajęciach.

Miejsce rezerwuje zgłoszenie e-mail: jogamed1@gmail.com (imię i nazwisko+ tel. kontaktowy).

Obowiązują wygodne stroje jak na jogę. maty i pomoce do jogi są na miejscu.

Miejsce : Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2, Warszawa - metro Stokłosy

22 października 2022 (sobota) g.17.00-20.30 - Joga Hormonalna dla tarczycy i czakry gardła - 6 wolnych miejsc!

Zapraszamy na kameralny warsztat jogi hormonalnej dla tarczycy i czakry gardła. Zajęcia obejmują praktykę jogi hormonalnej - hormony żeńskie, tarczycy i trzustki oraz pracę z czakrą gardła.

Joga Hormonalna to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentrację i relaksację, dzięki której można wznowić produkcję hormonów: żeńskich, męskich oraz odpowiadających za wagę ciała (tarczyca i trzustka).

Dla kogo: - dla pań i panów starających się o dziecko, - gdy istnieją zaburzenia hormonalne, aby zharmonizować przepływ energii życiowej i zwiększyć jej poziom - aby nauczyć się oddychać i pogłębić oddech oraz jego świadomość - aby umieć oddychać w chwilach stresu i niepokoju - aby wzmocnić brzuch i zniwelować ” oponkę” czy ukształtować piękną talię. - dla panów - poniesienie poziomu męskich hormonów, które z wiekiem lub w wyniku stresu obniżają się, czasem niezauważalnie.

Joga hormonalna obejmuje proste ćwiczenia i jest odpowiednia dla osób o dowolnej sprawności. Efekty odczuwalne już na początku praktyki -poprawa nastroju -zmniejszenie napięcia, niepokoju i drażliwości -ustąpienie dolegliwości związanych z kręgosłupem i słabym krążeniem -lepszy sen.

Czakra gardła (Vishuda) jest ośrodkiem ekspresji, wyrażania siebie, swoich potrzeb. Gdy jest zablokowana, mamy poczucie, że nie jesteśmy słuchani, że wszyscy nas ignorują. Na poziomie fizycznym, to często objawia się jako zaburzenie pracy tarczycy i/lub gardła i/lub w obszarze szyjnym. Czakra gardła podlega duchowemu prawu – nieprzywiązywania się. Oznacza to w praktyce – umiejętność wypowiedzenia swojej prawdy bez obawiania się o reakcję otoczenia.

Prowadząca: Barbara Maziarska - terapeutka jogi hormonalnej, Womb Yoga, nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini.

Obowiązuje wygodny strój do ćwiczeń.

Inwestycja: 200zł. Obowiązują zapisy e-mailowe: na adres: jogamed1@gmail.com: podaj imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy oraz nazwę wydarzenia i datę.

Płatność gotówką przed zajęciami.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2, Warszawa.

30 października 2020 (niedziela) g.17.30-20.30 – Halloween - Uwolnij się od duchów przeszłości i zerwij maskę - warsztat jogi kundalini

Nazwa Halloween wywodzi się z wyrażenia „All Hallow’s Eve”, które oznacza „Wigilia Wszystkich Świętych”. Jego korzenie sięgają kultury pogańskiej, związane są z obrzędami celtyckich kapłanów, druidów. Pierwotnie święto to miało na celu nawiązywanie kontaktu z duchami zmarłych.

Jest to wyjątkowy moment w roku, kiedy najłatwiej jest uwolnić się od duchów przeszłości, od ukrytego programu, który działa za nas poza naszą świadomością.

Warsztat obejmuje wprowadzenie teoretyczne, praktykę jogi kundalini dla uwolnienia duchów z przeszłości oraz medytację dla zerwania maski.

Prowadzenie: Barbara Maziarska – doświadczony nauczyciel jogi kundalini, trener nauczycieli jogi kundalini poziom 1 i 2, uzdrowiciel Sat Nam Rasayan (uzdrawianie w stanie głębokiej medytacji)

Inwestycja: 200zł.

Obowiązują zapisy mailowe: podaj imię nazwisko oraz telefon kontaktowy i wyślij na adres: jogamed1@gmail.com.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2, Warszawa - metro Stokłosy

9-13 listopada 2022 - Autentyczne Relacje - pogłębiony warsztat lub kurs jogi kundalini poziom 2/ Ośrodek Rozwojowy Oddechowo, Urle k. Warszawy

Możliwy udział tylko w warsztacie stacjonarnym w Ośrodku Rozwojowym w Oddechowie Urle k/ Warszawy - 7 wolnych miejsc!

lub w kursie poziomu 2 z uzupełnieniem online : kurs 19 listopada 2022 i praktyka w grupach.

.Autentyczne Relacje to proces, który działa jak lustro, pokazując nam nasze jakości, cechy i głębię a także obszary do rozwoju.

Nasze relacje pomagają nam zdefiniować siebie. Rzucają nam wyzwanie, abyśmy zdefiniowali siebie w głębszych kategoriach naszej jaźni, tożsamości i wartości. Dają nam poczucie kim jesteśmy. Komunikujemy się z innymi, z poziomu kim jesteśmy. Nawet nasz związek z naszymi myślami pomaga nam zdefiniować i stworzyć poczucie siebie. Myśl bardzo praktycznie. Jak tylko o czymś pomyślisz, to, to co myślisz wpływa na ciebie. Jakość tych myśl zaczyna ciebie definiować i sposób w jaki na nie reagujesz wpływa na ich efekt i znaczenie. Podobnie, kiedy wybierasz przyjaciół i współpracowników, nasze relacje z nimi zaczynają na nas wpływać i nas kształtować. My nie istniejemy osobno i poza wszystkimi, z którymi mamy relacje. Nie wzrastamy w oderwaniu od naszego środowiska; jesteśmy przez nie kształtowani. Nasza tożsamość społeczna i osobista jest tworzona przez nasze wybrane i odziedziczone relacje/związki. Relacje są również kluczowe dla naszego zdrowia. Jak jesteśmy w autentycznych i podnoszących na duchu relacjach, wzmacnia się naszą odporność, zmniejsza się poziom depresji oraz zaburzenia lękowe i wydłuża się nasze życie.

Kluczowe tematy:

Co to znaczy być autentycznym; czy jest zdolność do bycia prawdziwym i działanie z głębi serca;

Czy jest a czym nie jest Autentyczna Relacja.

Relacja z duszą jako podstawa autentycznych relacji.

Wyzwania długoterminowych relacji, relacje partnerskie i małżeńskie w Erze Wodnika

Rozwijanie miłości do siebie jako klucz do budowania /tworzenia autentycznych relacji

Jak budować kreatywna relację z męskim i kobiecym aspektem w sobie.

Jak radzić sobie z dynamiką polaryzacji aspektu żeńskiego i męskiego w związku

Użyjemy świadomości, kontemplacji i medytacji, aby zrewidować swój stosunek do siebie i do innych.

Proces wybaczania przeszłości, aby uleczyć teraźniejszość.

Uzdrawianie ran miłości, aby zacząć żyć autentycznie.

Rozpoznamy wzorce, które powstrzymują nas przed wyrażaniem swojej prawdziwej Jaźni

Budowanie nowego nastawienia: dawaj i otrzymuj miłość z poziomu obfitości i świadomości.

Zapraszamy na głęboki proces w trakcie stacjonarnego warsztatu /kursu stacjonarny , który jest otwarty dla wszystkich, ale certyfikacja jest ograniczona do osób, które ukończyły kurs instruktorski Jogi Kundalini poziomu 1 certyfikowany przez KRI.

Program pobytu w Oddechowie:

Przyjazd i zakwaterowanie i rejestracja od g. 11.00 we środę

12.00 - 13.30 Wprowadzenie do modułu i praktyka jog

13.30 – obiad

15.30-18.00 – Autentyczne Relacje

18.00- kolacja

19.30-20.30 - sesja wieczorna

(czwartek, piątek, sobota)

5.30- sadhana

8.30 – śniadanie

10.30-13.00 – Autentyczne Relacje

13.00-obiad

15.30-18.00 – Autentyczne Relacje

18.00- kolacja

19.30-20.30 – sesja wieczorna / kurs

(niedziela)

5.30- sadhana

8.30 – śniadanie

10.30-13.00 – Autentyczne Relacje

13.00-obiad

14.30-16.00 – podsumowanie, zakończenie.

Trening poprowadzą:

Har Anand (Basia Maziarska) z Międzynarodowej Szkoły Kundalini Jogi (ISKY). Trening odbędzie się w Ośrodku Rozwojowym Oddechowo, Urle k. Warszawy.

Darryl O' Keeffe z Międzynarodowej Szkoły Kundalini Jogi (ISKY). online zoom w terminie 19 listopada 2022.

Dla instruktorów Jogi Kundalini odbędzie się dodatkowe spotkanie 1 dniowe w terminie 19 listopada 2022 z Darryl O'Keeffe - spotkanie online - podczas którego zostaną uzupełnione aspekty związane z kursem i certyfikacją oraz zaliczeniem modułu jako 1 z 5 do certyfikacji poziomu 2.

Inwestycja: tylko warsztat w Oddechowie - 2 200zł ( obejmuje pobyt, zakwaterowanie, warsztat /kurs.

kurs wraz z certyfikatem KRI – 2.900zł

- obejmuje warsztat/kurs w Oddechowie oraz 1 dzień z Darryl O'Keeffe 19 listopada 2022 online.

Powyższe ceny obowiązują przy wpłacie zadatku bezzwrotnego 700zł w momencie zgłoszenia, nie później niż 09.09.2022. Po tym terminie opłaty wzrastają o 200zł.

Miejsce rezerwuje wpłata bezzwrotnego zadatku 700 zł oraz zgłoszenie mailowe: imię i nazwisko + telefon kontaktowy. Zadatek może być uregulowany gotówką w Studio lub na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Zgłoszenia: Prosimy przesyłać na adres e-mail: jogamed1@gmail.com.

KURS medytacji i uzdrawiania Sat Nam Rasayan - poziom 1 – od 28 stycznia 2023 do 25 czerwca 2023

Kurs medytacji i uzdrawiania – Poznaj siebie, wyraź siebie i pozwól na własną transformację. Zapraszam na kurs medytacji, który jest jednocześnie kursem głębokiego uzdrawiania. Zaangażujemy się w uzdrawiającą podróż, tak aby poznać i uzdrowić siebie.

Jak uzdrowimy siebie, nasze pole będzie uzdrawiać nasze otoczenie.

Terminy kursu

28-29 stycznia 2023

4-5 marca 2023

15-16 kwietnia 2023

20-21 maja 2023

(sobota 11.00-18.00 i niedziela g.9.00-16.00) Studio JogaMed, Warszawa

Oraz 22-25 czerwca 2023 (czwartek-niedziela) – Czakry i Elementy – uzdrawianie przez czakry i elementy - warsztat wyjazdowy w Ośrodek Rozwojowy Oddechowo, Urle k/ Warszawy.

Medytacja jest zarówno umiejętnością jak i doświadczeniem. Ma etapy, tak jak kwiat wyrasta z nasion i przechodzi od fazy kiełkowania, przez fazę puszczania listków do kwitnięcia, tak my przechodzimy przez różne etapy w naszym życiu. Ten kurs medytacji pozwoli nam przeżyć i uświadomić sobie różne etapy, dzięki którym będziemy mogli zobaczyć nasze wzorce, zobaczyć siebie i widzieć poza sobą. Zapraszam na kurs medytacji, który jest jednocześnie kursem głębokiego uzdrawiania. Zapraszam na kurs wewnętrznej przemiany. Zaangażujemy się w trzy medytacyjne podróże, które zabiorą Ciebie krok po kroku do głębszego poziomu przebudzenia i realizacji.

W sanskrycie Sat Nam Rasayan oznacza: Sat – prawda, Nam – tożsamość, Rasayan – odmłodzenie w całości Sat Nam Rasayan tłumaczone jest jako "głęboki relaks w Prawdziwej Tożsamości”.

Sat Nam Rasayan jest starożytną sztuką medytacji i uzdrawiania. W SNR używamy tylko naszej świadomości do uzdrawiania. Stan świadomości, w którym pozwalamy sobie na odczucia i który pozwala na uzdrowienie nazywamy przestrzenią sensytywną.

Celem Sat Nam Rasayan jest pomaganie innym. Sat Nam Rasayan pracuje na subtelnym poziomie poprzez projekcję medytacyjnego umysłu. Sat Nam Rasayan pozwala uzdrowicielowi zrównoważyć pięć elementów (powietrze, ziemia, ogień, eter i woda) oraz ciało praniczne pacjenta.

Nauczyciel Ery Wodnika - kurs instruktorski Jogi Kundalini według przekazu Yogi Bhajana w POLSCE - Nowa Edycja od 8 lutego 2023 do 9 lipca 2023

Roczny kurs nauczycielski Jogi Kundalini wg Yogi Bhajana prowadzony przez trenerów iSKY the International School of Kundalini Yoga:

Kurs Nauczyciel Ery Wodnika, może być dla Ciebie okazją do własnego rozwoju, do zdobycia kwalifikacji instruktorskich, a może będzie to dla Ciebie okazja do dotknięcia swojej prawdziwej istoty, do dotarcia do miejsc, do których pragniesz dotrzeć, lecz coś do tej pory powstrzymywało Ciebie….

Podczas tego kursu będziesz mieć okazję: • nauczyć się starożytnej techniki Jogi Kundalini

• doświadczyć najwyższej i najczystszej świadomości

• zdobyć wiedzę i umiejętności, aby budować spokojniejsze i bardziej twórcze życie.

Ten wszechstronny kurs obejmuje 220 godzin treningu, w tym 180 godzin lekcyjnych i 40 godzin zadań domowych. Jednostką certyfikującą nauczycieli jest Kundalini Research Institute (Instytut Badań Kundalini zarejestrowany w USA).

Program kursu składa się z następujących części:

•Używanie oddechu, pozycji ciała, dźwięków, medytacji aby obudzić oraz wyćwiczyć umysł i ciało

•filozofia jogi i filozofia kundalini

•anatomia człowieka - jogiczna i zachodnia

•rozwijanie medytacyjnego umysłu

•stosowanie mantry i świętych dźwięków

•rozwijanie codziennej własnej praktyki jogi

•wejście na ścieżkę jogicznego stylu życia

•uczenie Jogi Kundalini

•etyka, rola i postępowanie nauczyciela

Pełna informacja tutaj...

Odwiedź nas również na Facebooku

https://www.facebook.com/centrumjogamed/