Aktualności

yoga

Aktualności

Zapraszamy do Studia Jogi i Terapii Naturalnych na regularne zajęcia jogi kundalini, medytacje i jogę dźwięku - zobacz grafik zajęć.

Nasz adres: ul. Herbsta 2, Warszawa - Ursynów - metro Stokłosy. Zobacz na na mapie jak dojechać lub dojść od metra Stokłosy.

Odwiedź nas również na Facebooku.

29 grudnia 2023 (piątek) g. 18.00-21.00 - Joga Kundalini i Medytacja na Koniec Roku - 7 wolnych miejsc!

Zakończenie roku, to czas podsumowań, refleksji oraz porządków, tak abyśmy ruszyli dalej. Rok 2023 rozpoczęła Pełnia w znaku Raka i teraz 27 grudnia mamy ponownie Pełnię w znaku Raka. Rozpoczęcie i zakończenie roku w tym znaku oznacza dopełnienie - Owinięcie roku. Powrócimy do tematu roku 2023 – roku Aury i Relacji. Rok 2023 (2+0+2+3) = 7 to rok Aury i Relacji

Przez większość czasu jesteś prowadzony przez swoją zewnętrzną osobowość, swoją aurę. Aura zapisuje prawie wszystko, co ma wpływ na twoją psychikę. Ból i przyjemność, których doświadczasz, są zapisane w twojej aurze, twoim zapisie akaszyjskim. Aura chroni Ciebie przed negatywnym nastawieniem innych ludzi i daje wrażliwość na otoczenie; została Ci dana , abyś mógł odzwierciedlić siebie. Aura przekazuje ci informacje o okolicznościach w czasie teraźniejszym. Mówi ci o rzeczach Ci bliskich w czasie i przestrzeni, takich jak: Ten kierunek jest bezpieczny; ten kierunek jest niebezpieczny. Albo ta osoba próbuje mnie pomniejszyć/podważyć.

W trakcie warsztatu: rozmowy, joga kundalini i medytacje, relaks w gongu

Prowadząca: Har Anand/Basia Maziarska - nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini

Inwestycja: 200zł Obowiązują zapisy mailowe:jogamed1@gmail.com. Podaj imię i nazwisko + tel. kontaktowy.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2, Warszawa.

5-7 stycznia 2024 (piątek-niedziela) - Warsztat Noworoczny - Rebirthing - ponowne narodziny - warsztat wyjazdowy/ Rozpieszczanie przy Oczyszczalnia Miejsce k/ Warszawy - 2 wolne miejsca!

.W czasie warsztatu numerologia roku 2024 oraz ponowne narodziny, czyli jak dobrze zacząć Nowy Rok. Jeśli potrzebujesz uzdrowienia i uwolnienia bagażu i wzorców z podświadomości, nieuświadomionych lęków, emocji, wzorców i blokad z dzieciństwa i innych okresów życia – ten warsztat jest dla Ciebie!

Nasz pierwszy oddech określa nasze wejście w życie. Będąc jeszcze w łonie matki przejmujemy jej emocje i lęki. Od jej samopoczucia zależy, czy rozpoczynany naszą podróż z poczuciem bezpieczeństwa i miłości, czy z uczuciem niepewności i lęku. W okresie dzieciństwa, dla własnej ochrony, wszystkie traumatyczne doświadczenia wypychamy do podświadomości. Inaczej nie bylibyśmy w stanie przetrwać i przeżyć. W życiu dorosłym, te urazy czy doświadczenia powracają do nas w najmniej spodziewanych momentach i zachowujemy się wtedy; jak mała skrzywdzona dziewczynka czy chłopiec. Ulegamy emocjom, boimy się, jesteśmy często niepewni, nieśmiali, nie wierzymy we własne możliwości. Nasze emocjonalne zachowania nie są adekwatne do danej sytuacji. W trakcie warsztatu będziemy doświadczać ponownych narodzin, uzdrawiać czas, kiedy byliśmy jeszcze w łonie matki, czas naszych narodzin, dzieciństwo oraz nasze przeżycia i doświadczenia do chwili obecnej przy pomocy technik oddechowych, medytacji i jogi kundalini.

W programie wykład dot. cykli życia: cykle świadomościowe, energetyczne i intelektualne i jaki mają na nas wpływ.

Program tego warsztatu obejmuje: praktykę Jogi Kundalini, medytacje prowadzone, procesy uwalniania. W trakcie warsztatu będziemy doświadczać ponownych narodzin, uzdrawiać czas, kiedy byliśmy jeszcze w łonie matki, czas sprzed naszych narodzin, nasze narodziny, dzieciństwo, czasy szkolne oraz nasze przeżycia, wyobrażenia i doświadczenia do chwili obecnej. Będą omawiane i uzdrawiane cykle życia w tym śmierć jako etap w cyklu życia.

Prowadzenie: Barbara Maziarska/ Har Anand – certyfikowany nauczyciel i trener instruktorów jogi kundalini, uzdrowiciel Sat Nam Rasayan (uzdrawianie w stanie głębokiej medytacji)

Program

Piątek

od godz. 17.00. przyjazd i zakwaterowanie

18.00 – kolacja

19.00-21.30 - Numerologia roku 2024 wykład i wieczorna praktyka.

Sobota

6.00-8.30 - poranna praktyka dla oczyszczenia podświadomości

8.30 – śniadanie

10.30-13.30 - Oczyszczanie czasu sprzed narodzin/ życia płodowego.

13.30 - obiad

16.00-18.00 – Ponowne narodziny

18.00- kolacja

19.00-20.30 – uzdrawianie wzorców z dzieciństwa od 0 do 11 roku

Niedziela

6.00-8.30 – poranna praktyka jogi i medytacji

8.30 – śniadanie

10.30-13.30 – Uzdrawianie dzieciństwa i lat szkolnych.

Podsumowanie i medytacja kończąca.

14.00 - obiad

i po obiedzie wyjazd do domu ok 15.00

Inwestycja 1000 zł -warsztat i 500zł (zakwaterowanie i wyżywienie wg. programu płatne na miejscu do Ośrodka). Miejsce rezerwuje zgłoszenie mailowe, podaj imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy + wpłata bezzwrotnego zadateku 300zł na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802. Informacje i zapisy: jogamed1@gmail.com

Nauczyciel Ery Wodnika - kurs instruktorski Jogi Kundalini- Nowa Edycja od 11 stycznia 2024 do 7 lipca 2024 - 1 wolne miejsce.

Kurs Nauczyciel Ery Wodnika, może być dla Ciebie okazją do własnego rozwoju, do zdobycia kwalifikacji instruktorskich, a może będzie to dla Ciebie okazja do dotknięcia swojej prawdziwej istoty, do dotarcia do miejsc, do których pragniesz dotrzeć, lecz coś do tej pory powstrzymywało Ciebie….

Podczas tego kursu będziesz mieć okazję: • nauczyć się starożytnej techniki Jogi Kundalini

• doświadczyć najwyższej i najczystszej świadomości

• zdobyć wiedzę i umiejętności, aby budować spokojniejsze i bardziej twórcze życie.

Ten wszechstronny kurs obejmuje 220 godzin treningu, w tym 180 godzin lekcyjnych i 40 godzin zadań domowych. Jednostką certyfikującą nauczycieli jest Kundalini Research Institute (Instytut Badań Kundalini zarejestrowany w USA).

Pełna informacja tutaj....

20 stycznia 2024 (sobota) g. 15.30-20.00 – Prana, Projekcja i Prosperity w 2024 - warsztat jogi kundalini - 9 wolnych miejsc!

Zapraszamy na warsztat obejmujący praktykę dla wzmocnienia naszej energii życiowej (Prana), dla ustanowienia naszej Projekcji (celu/intencji) na rok 2024 oraz otwarcia się na stan Prosperity.

Potrzebujesz miliona rzeczy; otrzymasz te milion rzeczy, jeśli będziesz stabilny, trwały, stały, cierpliwy. Pamiętaj, Stwórca dba o Ciebie i jest gotowy ci służyć, jeśli tylko... jak będziesz sobą.

Miłość własna jest pierwszym warunkiem usamodzielnienia się i odnalezienia wolności. Jeśli nie kochamy siebie, nie będziemy traktować priorytetowo dbania o siebie. Będziemy wtedy pozostawać na łasce okoliczności zewnętrznych, żądań innych i naszych własnych potrzeb. Wiara w to, że jesteśmy godni, umożliwia nam uzyskanie tego, czego potrzebujemy. Bycie zależnym od innych lub nadzieja, że ktoś się nami zaopiekuje, odzwierciedlają nasze słabe wewnętrzne połączenie z naszą duszą. Świadomość, że możemy liczyć na własne zasoby, aby zaspokoić nasze podstawowe potrzeby emocjonalne i fizyczne, kryje w sobie ogromną moc.

Poczucie własnej wartości i stan prosperity w czasie naszej ludzkiej podróży polega na dotarciu do naszych własnych potrzeb, ich zaspokojeniu i obejmuje zarówno dawanie, jak i otrzymywanie. To, co jesteśmy w stanie dać, zależy od naszej zdolności do dawania. Kiedy dajemy aż do stanu wyczerpania, stajemy się urażeni i zaczynamy się wycofywać. Tworzymy granice samoobrony. Możemy dawać tylko z poziomu obfitości. Nasza samoocena zwiększa naszą zdolność przyciągania i podnosi częstotliwość prosperity. Im więcej siebie pozbawiamy, tym mniej możemy dać. Im więcej pozwalamy sobie otrzymać, tym więcej jesteśmy w stanie dać. Jak jesteśmy dla siebie hojni, wtedy mamy energię, zasoby i zdrowie, aby móc szczodrze korzystać z naszych darów. Im więcej dajemy z miejsca poczucia własnej wartości, tym jesteśmy szczęśliwsi i zdrowsi.

Jak wykorzystać rok 2024 do własnego uzdrowienia i otwarcia na prosperity. Jak przejść od lęku do stanu wystarczy dla mnie, wystarczy dla wszystkich, jestem wystarczający/a. Podczas warsztatu będziemy łączyć kryje kundalini jogi, medytacje, praktyki koncentracji i głębokiego relaksu aby odkryć swoje przeznaczenie/los/drogę.

Prowadząca: Har Anand/ Barbara Maziarska - nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini, uzdrowiciel i instruktor sat nam rasayan.

Inwestycja 300 zł. Miejsce rezerwuje zgłoszenie : e-mail: imię i nazwisko + telefon kontaktowy przesłane na adres: jogamed1@gmail.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2, Warszawa.

2 lutego 2024 (piątek) g.18.00-21.00 - Emocje - Obwinianie siebie i innych - SOS dla poczucia winy - warsztat jogi kundalini

Zapraszamy do bezpiecznego zbadania swojej głębi, obudzenia swojego serca, i powrotu do pełni życia. Emocje dostarczają nam informacji potrzebnych dla ochrony ciała, umysłu i serca. Emocjonalny ból jest po to, aby nas zatrzymać, abyśmy zajęli się daną sytuacją. Jednak zwykle ignorujemy ten ból, wtedy on się nasila i zmusza nas do czynienia więcej szkód. Co by się stało, gdybyśmy zaczęli słuchali tego bólu i pozwolili, aby pokazał nam jego przyczynę?

Wina jest wewnętrznym kompasem, który wykorzystuje błędy, aby uczyć odpowiedzialności i uczciwości. Ten surowy wewnętrzny sędzia prowadzi Cię do tego, abyś był prawdziwy dla siebie/szczery ze sobą. Wstyd motywuje ciebie do zaakceptowania siebie. Będziesz się nienawidzić lub ukrywać, do momentu jak zaczniesz kochać wszystko w jego doskonałości i niedoskonałości.Strach jest twoim przyjacielem, to on bije na alarm i daje energię potrzebną do uzyskania niezbędnych informacji i podjęcia działania, dopóki nie poczujesz się bezpiecznie i spokojnie. To strach otwiera twoją świadomość, abyś zrozumiał, że ostatecznie nie ma się czego obawiać.

Prowadząca: Barbara Maziarska – nauczycielka jogi kundalini i Sat Nam Rasayan – uzdrawianie w głębokiej medytacji.

Inwestycja 200zł . Zapisy e-mail: jogamed1@gmail.com. Podaj imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych JogaMed, ul. Herbsta 2.

21-24 marca i 23-26 maja 2024 - KURS NAUCZYCIELSKI JOGI HORMONALNEJ DLA KOBIET/ Czarna , ul Czarna 29G k/ Mińska Mazowieckiego - Cena First Minute do 5 stycznia 2024 - 6 wolnych miejsc!

.Zapraszam na kurs nauczycielski jogi hormonalnej. Kurs obejmuje naukę i praktykę jogi hormonalnej z elementami jogi energetycznej.

Kurs odbywa się w formule 2 zjazdów 4 dniowych:

21-24 marca 2024

23-26 maja 2024

od g. 11.00 zakwaterowanie,

o 12.00 - zajęcia we czwartek kurs trwa do do niedzieli - wyjazd po obiedzie.

Kurs obejmuje:

- Praktykę Jogi Hormonalnej

- podstawy anatomii zachodniej i jogicznej w zakresie układu hormonalnego i nerwowego oraz podstawy o czakrach i przepływie energii.

-cykl menstruacyjny, cykl księżycowy a emocje kobiety.

- nauka i praktyka jogi hormonalnej – płodność, menopauza, dobre samopoczucie, tarczyca i trzustka, wpływ stresu na gospodarkę hormonalną kobiety,

- Joga Nidra – podstawy i warianty. Więcej informacji tutaj

23-28 kwietnia 2024 - Umysł i Medytacja – warsztat/ kurs jogi kundalini poziom 2 / Ośrodek Rozwojowy "Oddechowo" Urle k/ Warszawy - 4 wolne miejsca!

“Man jeetai jag jeet . . . Opanuj umysł , a opanujesz świat.”

.Umysł jest jednocześnie problemem, ale jest w nim też rozwiązanie. Kurs/warsztat może być okazją do dogłębnej eksploracji umysłu, jego funkcji, aspektów i projekcji.

Nauczysz się rozpoznawać własne skłonności, doświadczysz medytacji, które zmieniają umysł w sługę twojej duszy.

Jak osiągnąć stan umysłu medytacyjnego, który pomaga pozostać spokojnym, intuicyjnym i kreatywnym.

Warsztaty/kurs mają na celu pogłębienie doświadczenia medytacji, tak aby umożliwić tobie pogłębienie relacji pomiędzy Tobą, a Twoim umysłem oraz zbadać, jak funkcjonuje Twój umysł w relacji z Tobą i z innymi.

Zapanuj nad umysłem, a nauczysz się panować nad światem.

Na kursie poznasz narzędzia, które pomogę Tobie:

- osiągnąć stabilność, intuicyjny wgląd, stan medytacyjny i oraz poznać strukturę umysłu.

- zintegrować podstawowe koncepcje dotyczące natury i dynamiki umysłu.

- zwiększyć swoją świadomość struktury umysłu

- pogłębić zrozumienie, użycie i doświadczenie negatywnych i pozytywnych sił leżących w naturze ludzkiej.

- zintegrować i zrównoważyć umysł pozytywny i negatywny.

- doświadczyć, odbierać i wysyłać projekcję z umysłu neutralnego.

Mając umysł neutralny za przewodnika, zyskasz ostateczną wolność - wolność wyboru: jak chcesz się czuć, co chcesz kreować, i w jaki sposób doświadczać rzeczywistości.

- jak zmienić swoją częstotliwość, aby dostroić się do wibracji Ery Wodnika.

Na poziomie 2, poprzez swoją osobistą praktykę, proces grupowy, głęboką interaktywną dyskusję, intensywne medytacje, przejdziesz przez transformację, która pomoże ci pogłębić własne, bezpośrednie postrzeganie nauk jogi kundalini. Ten moduł /kurs służy również poprawie zdolności tworzenia i utrzymywania Świętej Przestrzeni Nauczyciela.

Zapraszamy na głęboki proces w trakcie stacjonarnego warsztatu /kursu stacjonarny , który jest otwarty dla wszystkich, ale certyfikacja jest ograniczona do osób, które ukończyły kurs instruktorski Jogi Kundalini poziomu 1 certyfikowany przez KRI.

Prowadzi : Har Anand (Basia Maziarska).

Inwestycja: First Minute kurs - 2 400zł, przy wpłacie zadatku 700zł do 23 stycznia 2024, po tym terminie 2600zł. Opłata za obejmuje pobyt, zakwaterowanie, posiłki wegańskie do Ośrodka – koszt ok. 1390zł do potwierdzenia bliżej terminu.

Miejsce rezerwuje wpłata bezzwrotnego zadatku 700 zł oraz zgłoszenie mailowe: imię i nazwisko + telefon kontaktowy.

Zadatek może być uregulowany gotówką w Studio lub na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Odwiedź nas również na Facebooku

https://www.facebook.com/centrumjogamed/