Aktualności

yoga

Aktualności

Zapraszamy do Studia Jogi i Terapii Naturalnych na regularne zajęcia jogi kundalini, medytacje i jogę dźwięku - zobacz grafik zajęć.

Nasz adres: ul. Herbsta 2, Warszawa - Ursynów - metro Stokłosy. Zobacz na na mapie jak dojechać lub dojść od metra Stokłosy.

Odwiedź nas również na Facebooku.

3 lutego 2023 (piątek) g. 18.00-20.30 - Wzrok i relaks -joga oczu i terapia dźwiękiem - 5 wolnych miejsc !

Autorski program, który powstał w oparciu o jogę, medytację, relaksację oraz naturalne metody korekcji wad wzroku. Wszyscy mamy piękne oczy, które odzwierciedlają nasze doświadczenia. Aby pozostały piękne i spełniały swoje funkcje wymagają troski. Jest wiele technik medytacyjnych i relaksacyjnych, które energetyzują, równoważą i relaksują nasze oczy.

W trakcie tych zajęć rozluźnimy całe ciało łagodną jogą rozciągającą i rozluźniającą ciało, wykonamy chiński masaż oczu, ćwiczenia wzmacniające mięśnie mięśnie wokół oczu oraz medytację z odczuwaniem wrażeń i relaksację. Relaksacja jest to umiejętność rozluźniania mięśni i ale również głowy - czyli relaks dla umysłu, bez którego proces widzenia nie jest możliwy.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zdrowiem swoich oczu, szczególnie tych, który spędzają godziny przed komputerem lub telewizorem.

Prowadzenie: Barbara Maziarska – nauczycielka i trenerka instruktorów i nauczycieli jogi kundalini poziom 1 i 2, absolwentka pogłębionego kursu „Naturalne metody korekcji wad wzroku” u Sergieja Litwinowa”.

Inwestycja 150zł. Dla osób powtarzających 100zł.

Miejsce rezerwuje zgłoszenie mailowe: podaj imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy na jogamed1@gmail.com. Opłaty przyjmujemy na miejscu gotówką.

Uwaga! Jeśli nosisz szkła kontaktowe na potrzeby tego warsztatu zamień je na okulary. Zabierz wygodny strój do ćwiczeń jak na sesję jogi.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2, Warszawa- Stokłosy.

4 lutego 2023 (sobota) g.10.00-16.30 - Blask i Moc Aury - warsztat Sat Nam Rasayan) uzdrawianie w głębokiej medytacji - 2 wolne miejsca!

z przerwą 1 h na posiłek we własnym zakresie. W pobliżu Studia są knajpki vege.

Zapraszam na warsztat Sat Nam Rasayan (uzdrawianie w głębokiej medytacji) dla wzmocnienia aury i dla utrzymania stabilnej przestrzeni sensytywnej, dzięki której możesz uzdrowić siebie i swoje otoczenie.

Przez większość czasu jesteś prowadzony przez swoją zewnętrzną osobowość, swoją aurę. Aura zapisuje prawie wszystko, co ma wpływ na twoją psychikę. Ból i przyjemność, których doświadczasz, są zapisane w twojej aurze, twoim zapisie akaszyjskim. Aura chroni Ciebie przed negatywnym nastawieniem innych ludzi i daje wrażliwość na otoczenie; została Ci dana , abyś mógł odzwierciedlić siebie. Aura przekazuje ci informacje o okolicznościach w czasie teraźniejszym. Mówi ci o rzeczach Ci bliskich w czasie i przestrzeni, takich jak: Ten kierunek jest bezpieczny; ten kierunek jest niebezpieczny. Albo ta osoba próbuje mnie pomniejszyć/podważyć.

Silna aura i linia łuku pozwalają nam mieć lepsze poczucie własnej tożsamości. Podczas kiedy nasza linia łuku chroni nas przed myślami i projekcjami innych ludzi, którzy są od nas daleko, to nasza aura chroni nas przed myślami i projekcjami ludzi , którzy są obok nas. Jak jesteś bardziej świadomy myśli innych ludzi niż własnych w obecności tych osób, oznacza to, że masz słabą aurę. Czasami moc twojej aury jest tak silna, że porusza się szybciej niż ty. Żaden człowiek nie jest słaby, chyba że jego władza nad swoją jego aurą jest słaba. Kiedy aura jest mała, trzy i pół stopy z każdej strony, jesteś tylko zwierzęciem. Twoja aura została skondensowana, w wyniku czego twoja zwierzęca natura może sprawić, że będziesz działać brutalnie. Ciało ludzkie może mieć aurę do dziewięciu stóp z każdej strony. Kiedy twoja aura jest rozszerzona, zwiększa twoją siłę i zdrowie oraz twoją anielską subtelną naturę. To gęstość twojej aury sprawia, że postępujesz niewłaściwie, a ogrom i subtelność twojej aury sprawia, że postępujesz właściwie i czyni cię piękną.

Sat Nam Rasayan jest sztuką uzdrawiania w tradycji jogi kundalini i oznacza „relaksację i boskie połączenie". Sat Nam Rasayan to technologia oparta na własnym postrzeganiu i odczuwaniu. Uczymy się odczuwać na subtelnym poziomie; siebie, nasze ciało, elementy, organy, kanały energetyczne, czakry, odczucia, emocje, tony, dźwięki... itp. Wszystko to, co postrzegamy jako ograniczenie zostaje uwolnione jak doświadczamy nieskończoności. W ten sposób, możliwe jest odczuwanie, rozpuszczenie i uzdrowienie energii i bloków w ciele.

Prowadząca: Barbara Maziarska - nauczycielka i trenerka instruktorów jogi kundalini, uzdrowiciel i instruktor Sat Nam Rasayan.

Inwestycja 350zł. Obowiązują zapisy: osobiście w Studio lub e-mail: jogamed1@gmail.com oraz wpłata zadatku 100zł na konto Studia JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802

23-26 lutego 2023 - Rebirthing - ponowne narodziny do życia!- warsztat jogi kundalini - Oczyszczalnia - Rozpieszczanie/ niedaleko Warszawy- 3 wolne miejsca!

.Jeśli potrzebujesz uzdrowienia i uwolnienia bagażu i wzorców z podświadomości, nieuświadomionych lęków, emocji, wzorców i blokad z dzieciństwa i innych okresów życia – ten warsztat jest dla Ciebie!

Nasz pierwszy oddech określa nasze wejście w życie. Będąc jeszcze w łonie matki przejmujemy jej emocje i lęki. Od jej samopoczucia zależy, czy rozpoczynany naszą podróż z poczuciem bezpieczeństwa i miłości, czy z uczuciem niepewności i lęku. W okresie dzieciństwa, dla własnej ochrony, wszystkie traumatyczne doświadczenia wypychamy do podświadomości. Inaczej nie bylibyśmy w stanie przetrwać i przeżyć. W życiu dorosłym, te urazy czy doświadczenia powracają do nas w najmniej spodziewanych momentach i zachowujemy się wtedy; jak mała skrzywdzona dziewczynka czy chłopiec. Ulegamy emocjom, boimy się, jesteśmy często niepewni, nieśmiali, nie wierzymy we własne możliwości. Nasze emocjonalne zachowania nie są adekwatne do danej sytuacji. W trakcie warsztatu będziemy doświadczać ponownych narodzin, uzdrawiać czas, kiedy byliśmy jeszcze w łonie matki, czas naszych narodzin, dzieciństwo oraz nasze przeżycia i doświadczenia do chwili obecnej przy pomocy technik oddechowych, medytacji i jogi kundalini.

Program tego warsztatu obejmuje: praktykę Jogi Kundalini, medytacje prowadzone, procesy uwalniania dzieciństwa i ponowne narodziny.

Program pobytu od czwartku do niedzieli

Czwartek

Przyjazd i zakwaterowanie

od godz. 17.00.

18.00 – kolacja

19.30-21.00 - warsztat – oczyszczanie podświadomości

Piątek

6.00 - poranna praktyka jogi

8.30 – śniadanie

11.00-13.00– Uzdrawianie czasu sprzed narodzin

13.00 – obiad

16.00-18.00 – Ponowne Narodziny

18.00- kolacja

19.30-21.00- Uzdrawianie rany dziecka Sobota

6.00 - poranna praktyka jogi

8.30 – śniadanie

11.00-13.30– Rany dzieciństwa, rana Matki i Ojca

13.30 – obiad

16.00-18.00 – Rana Matki

18.00- kolacja

19.30-21.00- Rana Matki

Niedziela

6.00-8.30 – poranna praktyka jogi i medytacji

8.30 – śniadanie

11.00-13.00 – Rana Ojca i medytacja zamykająca.

13.30 – obiad

prowadząca: Har Anand /Barbara Maziarska - nauczycielka jogi kundalini, trenerka instruktorów jogi kundalini, terapeutka jogi hormonalnej, instruktor i uzdrowiciel Sat Nam Rasayan (uzdrawianie w głębokiej medytacji).

Inwestycja 1700zł (First Minute przy wpłacie zadatku 450zł do 8 stycznia 2023) 950 zł (warsztat) + 750zł (zakwaterowanie i wyżywienie wg. programu płatne na miejscu do Ośrodka). Po tym terminie 1850zł.

Będziemy zakwaterowani w Rozpieszczaniu.

Więcej o miejscu tutaj : https://oczyszczalniamiejsce.pl/oferta/rozpieszczanie/

Miejsce rezerwuje zgłoszenie mailowe, podaj imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy + wpłać zadatek 450zł na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

11-12 marca 2023 - KURS medytacji i uzdrawiania Sat Nam Rasayan - poziom 1 (sobota g.11.00-18.00 i niedziela 9.00-16.00 - 5 wolnych miejsc!

- zapisy na kurs przyjmujemy do 11 lutego.

Kurs medytacji i uzdrawiania – Poznaj siebie, wyraź siebie i pozwól na własną transformację. Zapraszam na kurs medytacji, który jest jednocześnie kursem głębokiego uzdrawiania. Zaangażujemy się w uzdrawiającą podróż, tak aby poznać i uzdrowić siebie.

Jak uzdrowimy siebie, nasze pole będzie uzdrawiać nasze otoczenie.

Terminy kursu

11-12 marca 2023

15-16 kwietnia 2023

20-21 maja 2023

(sobota 11.00-18.00 i niedziela g.9.00-16.00) Studio JogaMed, Warszawa

22-25 czerwca 2023 (czwartek-niedziela) -Ośrodek Rozwojowy Oddechowo, Urle k/ Warszawy.

22-23 lipca 2023

(sobota 11.00-18.00 i niedziela g.9.00-16.00) Studio JogaMed, Warszawa

Medytacja jest zarówno umiejętnością jak i doświadczeniem. Ma etapy, tak jak kwiat wyrasta z nasion i przechodzi od fazy kiełkowania, przez fazę puszczania listków do kwitnięcia, tak my przechodzimy przez różne etapy w naszym życiu. Ten kurs medytacji pozwoli nam przeżyć i uświadomić sobie różne etapy, dzięki którym będziemy mogli zobaczyć nasze wzorce, zobaczyć siebie i widzieć poza sobą. Zapraszam na kurs medytacji, który jest jednocześnie kursem głębokiego uzdrawiania. Zapraszam na kurs wewnętrznej przemiany. Zaangażujemy się w trzy medytacyjne podróże, które zabiorą Ciebie krok po kroku do głębszego poziomu przebudzenia i realizacji.

W sanskrycie Sat Nam Rasayan oznacza: Sat – prawda, Nam – tożsamość, Rasayan – odmłodzenie w całości Sat Nam Rasayan tłumaczone jest jako "głęboki relaks w Prawdziwej Tożsamości”.

Sat Nam Rasayan jest starożytną sztuką medytacji i uzdrawiania. W SNR używamy tylko naszej świadomości do uzdrawiania. Stan świadomości, w którym pozwalamy sobie na odczucia i który pozwala na uzdrowienie nazywamy przestrzenią sensytywną. Celem Sat Nam Rasayan jest pomaganie innym. Sat Nam Rasayan pracuje na subtelnym poziomie poprzez projekcję medytacyjnego umysłu. Sat Nam Rasayan pozwala uzdrowicielowi zrównoważyć pięć elementów (powietrze, ziemia, ogień, eter i woda) oraz ciało praniczne pacjenta. Nauka i praktyka SNR jest dla każdego, kto jest zainteresowany okiełznaniem swoich zmysłów, nauczeniem się medytacji i technologii uzdrawiania.

Kurs prowadzi: Barbara Maziarska (Har Anand)- Nauczycielka i trenerka instruktorów Jogi Kundalini, Instruktor Sat Nam Rasayan

Inwestycja : 4.700 zł ( obejmuje pobyt i wyżywienie w czasie zjazdu w Ośrodku Rozwojowym w Oddechowie (www.oddechowo.pl).

Miejsce na kursie rezerwuje zgłoszenie i wpłata bezzwrotnego zadatku 600 zł. Dopłata w 1 dniu kursu.

Prosimy o zgłoszenia mailowe: jogamed1@gmail.com: podaj imię i nazwisko +tel. kontaktowy oraz wpłata zadatku 600 zł na konto Studia: JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

18 marca 2023 (sobota) g. 10.00-18.00- Autentyczne Relacje - boskie współistnienie pierwiastka męskiego i żeńskiego - warsztat jogi kundalini

.Rok 2023 (2+0+2+3)=7 =Rok Aury i Relacji

Nasza aura przez cały czas współdziała z aurą innych. Gdy spotykamy kogoś, kto jest dla nas przychylny, obie aury otwierają się i łączą ze sobą. Aury dwóch głęboko w sobie zakochanych osób tworzą jeden wspaniały, wibrujący obłok. Gdy widzimy kogoś, kogo nie lubimy, obserwujemy, jak jedna aura odpycha drugą. Czy zdarzyło ci się spotkać kogoś, kto wydał ci się antypatyczny, pozornie bez żadnego powodu? Twoja aura została odrzucona przez aurę tego drugiego człowieka, ostrzegając cię, byś się do niego nie zbliżał. Osoba przepełniona wyłącznie negatywnymi myślami, stopniowo wszystkich od siebie odepchnie.

Zapraszamy na warsztat obejmujący:

- nawiązanie relacji z naszą Duszą, rozwijanie miłości do siebie jako podstawa do budowania autentycznych relacji,

- nawiązanie relacji ze swoją pierwotną energią (żeńską lub męską), stworzenie równowagi i integracji męskiej i żeńskiej energii w nas samych.

- nawiązaniem relacji z drugą osobą, kiedy i jak powstaje relacja, rodzaje relacji w oparciu o czynniki: namiętność, intymność i zobowiązanie.

Prawo biegunowości – dzień i noc, słońce i księżyc, mężczyzna i kobieta.

Poznając różnice między kobietą a mężczyzną, możesz wykorzystać różnice jako uzupełnienie, do stworzenia pokoju, harmonii i miłości.

budowanie autentycznego „Ja”.

W trakcie warsztatu nawiązanie do numerologii roku 2023.

Prowadzenie : Har Anand Barbara Maziarska - nauczyciel i trener nauczycieli Kundalini Jogi poziomu I i II.

Inwestycja 400 zł. Obowiązują zapisy. Wyślij zgłoszenie na adres: jogamed1@gmail.com. podaj imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy.

Miejsce potwierdza wpłata zadatku 100zł.

Miejsce: Studio Jogi i Terapii Naturalnych "JogaMed" ul. Herbsta 2, Warszawa - metro Stokłosy.

9-14 maja 2023 (wtorek-niedziela) – Witalność i Stres –warsztat/kurs jogi kundalini poziom2 / Ośrodek Rozwojowy Oddechowo Urle/k. Warszawy -8 wolnych miejsc!

,Zmiana to stres, który wymaga naszej zdolności do reagowania i adaptacji. Witalność to zdolność adaptacji naszego układu nerwowego i gruczołowego. Kaliber to konsekwencja, która zainspiruje innych przez życiowe wyzwania.

Zarządzaj swoją osobistą energią i przywróć swoją moc, aby być zdrowym, szczęśliwym i żywym. Dołącz do nas, aby odnowić i odzyskać swoją witalność i radośnie cieszyć się życiem!

Ten potężny kurs uczy uczestników, jak:

Radzić sobie i leczyć przewlekły stres i wyczerpanie/wypalenie

Eksplorować, ożywiać i przywracać wewnętrzną witalność

Rozpoznać i uwolnić źródło wszelkiego stresu

Obudzić duchowego wojownika, uzdrowiciela, przywódcę i nauczyciela w każdym uczestniku

Zbudować mentalną, emocjonalną i duchową wytrzymałość, aby przezwyciężyć każdy kryzys w tych trudnych czasach.

Nie ma znaczenia, jak długo żyjesz, liczy się to, jak żywy i witalny jesteś w każdej chwili. Joga Kundalini przygotowuje każdego z nas do bycia nauczycielami, którzy działają z nieustraszonym duchem, wzniosłym kalibrem i charakterem oraz umiejętnością przezwyciężenia każdego kryzysu.

Ten kurs daje możliwość przyjrzenia się temu, jak reagujemy na stres i radzimy sobie ze stresem. Ćwiczy doskonalenie naszej witalności. Kultywuj podstawową umiejętność rozpoznawania stresu w sobie i innych oraz rozwijaj narzędzia do jego przekształcania i równoważenia poprzez świadomą relaksację. Poznaj naturę tożsamości stresu jako jednostka. Użyjemy kriji i medytacji, a także innych procesów, aby zidentyfikować nasze stresory i narzędzia, których będziemy potrzebować do zrównoważenia i podniesienia na duchu.

kluczowe tematy → Poznaj swoją witalność i rozpoznaj świadomość jako rdzeń witalności → Zidentyfikuj swój stres → Leczenie zimnej depresji i zmęczenia emocjonalnego → Odpręż się, zrelaksuj się, naenergetyzuj się → Urzeczywistnij zwycięstwo duchowego wojownika

Trening poprowadzą:

Har Anand (Basia Maziarska) - I w Polsce trener Jogi Kundalini poziomu 1 i 2 z Międzynarodowej Szkoły Kundalini Jogi (ISKY).

Guru Dharam Singh Khalsa: naucza jogi kundalini od 1979 roku. Jest Mentorem, Lead Trenerem poziomu 1 i 2. Jest współautorem książki Kundalini Esencja Jogi, prowadzi kursy Kundlaini Medicine (terapia poprzez jogę kundalini). z Międzynarodowej Szkoły Kundalini Jogi (ISKY).

Inwestycja: First Minute 2400zł - przy wpłacie zadatku do 9 lutego 2023, po tym terminie cena 2700zł + koszty zakwaterowania i wyżywienia 1.390 zł w Ośrodku Rozwojowym Oddechowo.

Miejsce rezerwuje wpłata bezzwrotnego zadatku 700 zł oraz zgłoszenie mailowe: imię i nazwisko + telefon kontaktowy.

Zadatek może być uregulowany gotówką w Studio lub na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Zgłoszenia: Prosimy przesyłać na adres e-mail: jogamed1@gmail.com.

22-25 czerwca 2023 (czwartek- niedziela) - Twoje życie jest w Twoich czakrach - uzdrawianie czakr w sferze fizycznej, emocjonalnej i duchowej- warsztat wyjazdowy - Ośrodek Rozwojowy Oddechowo Urle k / Warszawy.

.Zapraszamy na 4 dniowy warsztat jogi kundalini i medytacji oraz uzdrawiania w głębokiej medytacji.

Czakry i meridiany to centra i kanały energii, które spotykają się w określonych punktach w ciele. Główne czakry znajdują się w miejscach, gdzie łączą się główne kanały energetyczne. Wizerunki czakr są symbolicznym wsparciem dla umysłu, których używamy do koncentrowania uwagi na formach energii, które znajdują się w miejscu czakr. Różne wyobrażenia lotosu wskazuje, że energia wokół czakry rozszerza się i kurczy jak otwierające się i zamykające płatki kwiatów. Kiedy zaczniesz wizualizować odpowiednią ilość płatków w odpowiednim kolorze w określonym miejscu w ciele, wówczas moc twojego umysłu wpłynie na tajemny punkt energetyczny, który z kolei wpłynie na umysł. Jogini mówią, że umysł i prana są wówczas zjednoczone w czakrze. Istnieje zależność pomiędzy zdrowiem, zachowaniem ludzi i charakterem ich związków, a czynnością poszczególnych czakr. Osoba, u której czakry szósta i siódma są otwarte ale czakra serca jest zablokowana, będzie miała trudności z wyrażaniem głębokich uczuć. Skoncentruje się więc na życiu umysłowym, zamiast poszukiwać satysfakcjonujących ją związków z innymi ludźmi. Człowiek z zablokowaną czakrą splotu słonecznego mimo zrównoważenia w wielu sferach życia, zdolności do kochania i normalnego pożycia seksualnego, będzie miał zablokowane poczucie sensu, zadowolenia i zdolności do angażowania się. Przy pomocy technik jogi kundalini, medytacji, wizualizacji oraz uzdrawiania będziemy stymulować i harmonizować nasze centra energetyczne, tak aby poprawić jakość swojego życia.

W trakcie pobytu: praktyka jogi kundalini, nauka uzdrawiania i badania czakr oraz uzdrawiania przez czakry. Możemy wykorzystać nasze centra energetyczne do uzdrawiania siebie.

prowadząca: Barbara Maziarska/ Har Anand - nauczycielka jogi kundalini, trener instruktorów jogi kundlaini, terapeuta jogi hormonalnej, jogi dla oczu, instruktor i uzdrowiciel Sat Nam Rasayan (uzdrawianie w głębokiej medytacji).

Inwestycja First Minute: 1700 zł (obejmuje: warsztaty, 3 noclegi, posiłki vege) przy wpłacie zadatku do 31 marca 2023. Po tym terminie opłata regularna - 1800 zł.

Miejsce rezerwuje zgłoszenie mailowe + wpłata zadatku 600 zł płatna gotówką w Studio lub na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802. Informacje i zapisy: jogamed1@gmail.com.

15-20 sierpnia, 16-17 września i 14-15 października 2023- KURS NAUCZYCIELSKI JOGI HORMONALNEJ DLA KOBIET - 9 wolnych miejsc!

Zapraszam na kurs nauczycielski jogi hormonalnej. Kurs obejmuje naukę i praktykę jogi hormonalnej z elementami jogi energetycznej.

Program kursu:

Część praktyczna: 6 dni praktyki jogi hormonalnej i pracy z emocjami. Warsztat wyjazdowy 15-20 sierpnia 2023 Hormony i Emocje+ 2 weekendy w Studio dla uzupełnienia teorii i przygotowania do prowadzenia zajęć jogi hormonalnej/własnej praktyki.

16-17 września 2023 i 14-15 października 2023. sobota i niedziela g. 10.00-17.30.

- podstawy anatomii zachodniej i jogicznej w zakresie układu hormonalnego i nerwowego oraz podstawy o czakrach i przepływie energii.

-cykl menstruacyjny, cykl księżycowy a emocje kobiety.

- nauka i praktyka jogi hormonalnej – płodność, menopauza, dobre samopoczucie, tarczyca i trzustka, wpływ stresu na gospodarkę hormonalną kobiety,

- Joga Nidra – podstawy i warianty.

Zapraszam wszystkie zainteresowane kobiety. po ukończeniu kursu certyfikat ukończenia wystawiony przez:

Barbara Maziarska (Har Anand Kaur) – międzynarodowa trenerka instruktorów i nauczycieli jogi kundalini, terapeutka jogi kobiecej.

dla instruktorek jogi (każdy styl) certyfikat z akredytacją Yoga Alliance Professional. więcej informacji tutaj

15-20 sierpnia 2022 (od wtorku do niedzieli) – Hormony i Emocje - odosobnienie z jogą hormonalną i kundalini/Wytwórnia Ciszy, Brzozówka k/ Uniejowa

.Zgodnie z jogiczną wiedzą, kobieta potrafi się głęboko zrelaksować w grupie innych kobiet, odpoczywając od codziennych obowiązków. Zrelaksowana, odnajduje kontakt ze sobą, ma naturalny dostęp do stanu jogi: jedności, współczucia i zestrojenia ze światem.

Zapraszam kobiety do świętej podróży w głąb siebie .

Dołącz do nas, jeśli potrzebujesz równowagi, powrotu do siebie, do swojej mocy, odzyskania sił witalnych.

Moc kobiety nie jest związana z jej atrakcyjnością fizyczną, ale z jej intuicją, inteligencją i wdziękiem oraz umiejętności stawienia czoła przeciwnościom.

W programie:

1. Warsztaty jogi hormonalnej: ćwiczenia i receptury redukujące zbyt duże napięcie przedmiesiączkowe , łagodzące objawy menopauzalne oraz regulujące cykl menstruacyjny, omówienie wpływu księżyca na Kobietę i jej nastrój. Joga Hormonalna to naturalna terapia wykorzystująca ćwiczenia jogi, oddech, koncentrację i relaksację, dzięki której można wznowić lub wyregulować produkcję żeńskich hormonów. Obniżony poziom hormonów ma wpływ na obniżoną stabilność emocjonalną, depresje, bezsenność, obniżenie libido, migreny, trudności w koncentracji i zapamiętywaniu.

2. Warsztaty jogi kundalini - Trening emocjonalny wg. jogi kundalini.

SOS dla Emocji to terapia emocjonalna dla wzmocnienia, uzdrowienia i prowadzenia. Trening obejmuje: pracę z emocjami, nowy sposób spojrzenia na to czym naprawdę są emocje, Jak korzystać z tych emocji, aby ci służyły. Będziemy pracować z następującymi emocjami: Strach-Lęk, Pragnienie-Obsesja, Złość-Frustracja, Depresja-Apatia, Żal-Smutek, Wina i Wstyd).

Program pobytu:

6.00-8.30 – poranna praktyka jogi i medytacji

8.30-9.30 – śniadanie

11.00-13.00 – warsztat : Joga Hormonalna

13.00-14.00 – obiad

14.00-16.00 – Joga Kundalini - Emocje

18.00-kolacja.

19.30 – 21.00 – medytacja i relaksacja.

prowadząca: Barbara Maziarska/ Har Anand - nauczycielka jogi kundalini, trenerka nauczycieli jogi kundalini, terapeutka jogi hormonalnej, jogi dla oczu, instruktor i uzdrowiciel Sat Nam Rasayan (uzdrawianie w głębokiej medytacji).

Zaczynamy we wtorek od zakwaterowania od godz. 15.00 i zajęciami o godz. 16.00. Kończymy w niedzielę wspólną medytacją po obiedzie o g. 14.00. Wyjazd około g. 15.00.

Inwestycja First Minute: 2.400 PLN. obejmuje zakwaterowanie, posiłki i warsztaty wg planu. Opłata obowiązuje przy wpłacie bezzwrotnego zadatku 500zł przed 15 maja 2023, po tym terminie opłata wzrasta o 200 zł.

Zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 os. z łazienką lub łazienka na korytarzu.

Zgłoszenia: Podaj imię i nazwisko i telefon kontaktowy - wyślij na adres; jogamed1@gmail.com,

Miejsce rezerwuje wpłata zadatku 500 zł, płatne gotówką w Studio lub na konto JogaMed nr rach: 52 1140 2004 0000 3102 7505 1802.

Odwiedź nas również na Facebooku

https://www.facebook.com/centrumjogamed/